יאללה חזרתי מהמפגש

nataliebe

New member
ליתלית! הלו! קודם כל רשמי לעצמך

מינוס ע-נ-ק-י על ההעדרות!!! חוצמזה, מה העניינים כפרה? אני לא מהסוג המתכנן... אני לא ראש ועד כיתה, אני בוועדת חברה בלבד! את, לעומת זאת, מוזמנת לארגן ולהודיע לי מתי ואיפה ואני אארגן משחקים
.... צ'או.

batz6

New member
לא נחה מאירגוני חתונה

... טוב נראה שהאשמתי את עצה הרבה מידי על התמונות , גם זו לא משהו ואני מכחישה !

etza

New member
אז זהו שכאן בכלל הסברתי לחבר של

עדיש איך להגיע לא להאשים אותי סתם עדיש נא לצאת להגנתי!!

adich6

New member
יוצאת להגנתך!!

בתמונה אפשר לראות את עצה מסבירה לאחי הקטן איך מגיעים.... פנדולינה (דפנה) עדה לכך שעברנו הרבה הרבה עד שהטרמפ שלי בא לאספני...:) (* ותודה למי שעזר *)

batz6

New member
אני תוהה עם עצמי../images/Emo12.gif

נכון שהוא דומה קצת לגרייניק?

טולה21

New member
../images/Emo159.gifלחם עם ריבה

נראה שהיה נחמד מאד,אנחנו היינו בצפון אצל ההורים של החצי כי גם אחותו ובעלה ביחד עם התינוק המקסים שלהם היו ואנחנו רואים אותם פעם בחודש אז ברור שההעדפה היתה לצפון. מקוה שיהיו עוד מפגשים ושמחה שכולם נהנו!

sansi22

New member
נראה שהיה ממש כיף..

אוף... המבחני לשכה האלו הרגו לי את הבריאות והם גם מן הסתם הסיבה שלא באתי הפעם. מתי המפגש הבא? ופרינסס לאור הדיאטה אפשר להחליף ללחם קל עם קוטג' ועגבניה?

Princes Vespa

New member
האמת שאפשר להחליף

והאמת שחסרת מאוד. וכן חסרו ביותר שתי הכחולות - כל אחת ותירוציה עימה...

ט ו ש ה

New member
יפה, יפה...

קודם כל - כפיים לדינגו, המתכננת, היוזמת, המארגנת הבלתי נלאית - דינג', את משו משו
נורא מצטערת שלא יכולתי להגיע. עדיף שאני והחיידקים נישאר בבית
הכי שמחה בעולם שנהנתם (ונהנתן) - נראה שהיא מעולה (כמו תמיד, כמפגישים עדת קצ'קעס ונותנים להן לדבר על חתונות
)
למארגנת ולמשתתפים, אינשאללה - עוד אחר בקרוב.

גוגולה

New member
יוווו נראה שהיה לכם אחושילינג כיייף

לצערי לא הסתדר לי להגיע כי אנחנו מקבלים מפתח לדירה שלנו השבוע והיינו עסוקים בלארוז... נשמע שהיה חמים, נעים וטעים ומקווה שנתראה בפעם הבאה

דינגומט

New member
אללה איסתור ולהקתו

לא יכולתם לפחות לרטש אותי קצת לפני שפרסמתם תמונות שלי בפה פעור/אף אדום מאלרגיות/פרצוף תמוה ???? למרות הכל ועל אף הכל אני אוהבת את כולכם ותודה שבאתם - היה נהדר! במיוחד תודה ל nataliebe המקסימה שדאגה לחלק החברתי של המפגש ועשתה זאת בצורה קולחת וטבעית, כאילו היא עושה זאת כל חייה....
נקווה שבפעם הבאה תירשם נוכחות מסיבית יותר. נ.ב. חנה - פייר, התאכזבתי. הכנתי לך דיסק צ'יל אאוט מגניב ואת פשוט הברזת!!!

nishlup

New member
קלטת אותי???../images/Emo5.gif

אלוהים.... אני פרסומת לטימטום.

גוגולה

New member
עלק לרטש...

את מהכוסיות האלו שלא משנה איך המצלמה תתפוס אותן הן תמיד יראו יפות (וכאילו הן עושות בכוונה...)!

טוב, היה כיף ../images/Emo13.gif

מאד נהניתי לפגוש את האנשים שמאחורי הניקים, ולשמוע שלא רק ההורים שלנו חסרי טקט בצורה קשה, וגם כמה סיפורי הצעת נישואין הזויים וקורעים
חוצמזה שאין כמו אוכל של מסיבות יומולדת, למרות שבפעם הבאה צריך להשקיע בחצאי פיתות עם חומוס ומלפפון חמוץ
מקווה שבפעם הבאה נזכה לפגוש גם את הכחולות
ו-3 פעמים כיפאכ היי לדינגו, שארגנה והוציאה לפועל את הכל. שיחקת אותה דינג

etza

New member
בצ לגבי הטשטשת שכחת לספר

שלא הסברת לי על הנקודה הירוקה המיוחדת שבמצלמה שלך יש דברים שמי שאין לו מצלמה (היינו אני) לא יכול לנחש לבד....

batz6

New member
ממי גם התמונות שלי גרועות

אני ציינתי שאנחנו נרשמות לקורס צלמנות של ברך כלל יחד! אני מתה עליך עד עמקי נשמתי שנחנקת כרגע מבושת פנים יושבת בחושך - כי זה העונש! לא? תסלחי לי יקירתי הכח היה בצחוק העיקר הכוונה. אגב בובי הינו שמחים לעוד הרבה תמונות אפילו מטושטשות. מה שבטוח שאותך אני לא אקח כאופציה לצלם....חיייייי אוהבת אותך בבמת במת ותפסיקי להעלב ממני. למישהו הפריע שהתמונות טשטשות? עכשיו לכי לישון יפה ותחלמי עליי לא מטושטשת בליילה

מושיתי

New member
איזה כיף היה לכם

ממש רצינו לבוא אני החצי וסניפוש הכלב אבל ערב חג והיתה לי עבודה לא מתוכננת אז אני ממש שמחה שכולם נהנו ועצובה שפיספסתי אז מהר מהר לתכנן עודדדדדדדדד

KVI

New member
איזה כיף היה לכם!

(ךפחות זה נראה ככה
) נו, מתי יש מפגש בצפון , באמת??

למעלה