טראח בא שבוע חדש

larisa125

New member
הוריי, יש לי עמוד שדרה ! ../images/Emo3.gif

זאת הפעם הראשונה שאמרתי "לא" כשביקשו ממני להחליף מישהי בעבודה.
וזאת הפעם הראשונה בחיי שאני מפחדת ללכת לאספת הורים. אוף.
אני לא רוצה להיות בינונית!
כנראה שאני לא אלך להופעה של טריסטניה.

Endogenisis

New member
עמוד שדרה ../images/Emo45.gif.

למה את חושבת שאת בינונית? אני מבין את התחושה שלך... ולמה את לא יכולה לבוא לטריסטניה? >:

larisa125

New member
כי אין לי עם מי ללכת...

אף אחד שאני מכירה לא מכיר את הלהקה ואחותי לא רוצה ללכת איתי
וסתם יש לי מצב רוח חרא בגלל שקיבלתי ציון גרוע במבחן , ועוד בהיסטוריה, מקצוע שהיה לי בו מגן 100 שנה שעברה... אולי זה נשמע קטנוני אבל לא בשביל מישהי כמוני שרגילה רק למאיות

bachner1

New member
יש מספיק אנשים מהפורום שהולכים

וזאת הזדמנות ממש טובה להכיר את האנשים שאיתם את מתכתבת פה
ומה זה הציון הגרוע אם ככה? 97?
(סתם נו)

larisa125

New member
וואו,

אתה יודע כמה אנשים אמרו לי את המשפט הזה לגבי הציון? התחלתי להרביץ להם אחרי הפעם השלישית שאמרו לי משהו כזה, ברצינות.
וזה 71... לגבי ההופעה, אני מפחדת לנסוע לבד בלילה לאן שזה לא יהיה כשאני בכלל לא מכירה את האזור והאנשים

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifבכיתי פעם בגלל 99../images/Emo6.gif

רק כי ילדה ששנאתי קיבלה 100
(זה היה בכיתה ו'). ובאוניברסיטה ניגשתי פעם למועד ב', רק כי במועד א' קיבלתי 86... זה השתלם, אגב, במועד ב' קיבלתי 100
זה הכל עניין של תחושה אישית- ברגע שאת חושבת שיכולת להשיג יותר או שאפילו הגיע לך יותר- זה מבאס. אני איתך

Endogenisis

New member
אני לגמרי מבין אותך...

ולגבי טריסטניה - אם את אוהבת אותם ממש, אני חושב שגם אם תלכי לבד זה יהיה נחמד, ומקסימום באמת אפשר לארגן קבוצה מהפורום שתהיה ביחד וזה גם יכול להיות מגניב ואז לא תיהי לבד! D:

Edge of Thorns

New member
../images/Emo32.gif אלה ה../images/Emo137.gif שמחכות לנו עוד שבוע|ריר|

יאמייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אחוש.

LadySilkworm

New member
הסוכריות קופצות נראה הכי טעים- בתור דונאטס

אבל אם כבר סופגניות לחנוכה, אני מעדיפה סופגנייה רגילה, עם ריבה אדומה בפנים [מה שנקרא- ריבה "קלאסית"..].

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifבד"כ אני מעדיפה את ה../images/Emo137.gif

פשוטה ורגילה עם ריבת תות וזהו
אבל זאת עם השוקו-קצפת נראית
ולמה רק אצלנו בארץ אין דונאטס כל השנה?

../images/Emo45.gifחמישי../images/Emo31.gif

אני בהכשרת צוותים, מחוברת לוויי-פיי של סמינר הקיבוצים
שיהיה יום חמישי מקסים!

shirlapes

New member
קישקושי קול

אני לא כ"כ מסתדרת עם המורה לפ. קול שמלמדת אותי במסגרת הלימודים. היא אשה מאד נחמדה, אבל העקרונות הטכניים שלי ושלה פשוט מתנגשים. מתוך נימוס, אני עושה את מה שהיא מבקשת - אבל אני מרגישה אח"כ שזה עושה לי רע. הטכניקה שהיא מעבירה לא מתאימה לכל אחד, ואני מאלה שנופלים בסטטיסטיקה (מתברר שיש עוד מישהי שסובלת מאותה בעיה) - היא גם לא באמת חקרה את הקול שלי... היא לא נתנה לי צ'אנס להתבטא בכלל בצורה ווקאלית וכבר קובעת דברים שגורמים לי להרים גבה במקרה הטוב. אחד הדברים שהיא אמרה לי היום - כשהסברתי לה בעדינות על חלק מהמגרעות שלי - "אז למה באת לשיר?". מה...?! לא כל זמרת חייבת להיות עם יכולות פיזיות שמתאימות לאופרה, וישנם אנשים עם קולות קטנים יותר שגם אוהבים לשיר ומתעסקים בזה בצורה מקצועית. למה למנוע מהם את התענוג כל עוד יוצא להם זהב כלשהו מהפה? ומה לגביי אנשים שבכלל לא יכולים לשלוט בקולם? גם להם מגיע ללמוד ולהינות, ועם מורה טוב הם יראו תוצאות... אני והיא דיי מתעייפות זו מזו. ניתן לזה עוד ניסיון, אם לא ילך - אני פשוט אעבור מורה. לפחות היא ראתה עד כמה התבאסתי. היא ניסתה לעודד אותי, לבוא לקראתי. כמו שאמרתי קודם, אשה טובה.

למעלה