טעות, טעיתי, טועים, טעינו

wranger

New member
טעות, טעיתי, טועים, טעינו

לפני כמעט שלושה חודשים, ההורים שלי עשו את הטעות הכי גדולה של חייהם. טוב, אולי הטעות השניה הכי גדולה, אחרי.
בכל אופן, אחרי משהו כמו שנתיים וקצת ב-YES, עברנו ל-HOT. ביום הראשון שלנו בכבלים, התיישבתי לראות יצפאן וגיא פינס, לא אהבתי, ומאז לא חזרתי לראות טלוויזיה. כבר כמעט שלושה חודשים, שהדבר היחיד שאני רואה זה 24, אבל זה בערוץ 10, אז זה בסדר. אוה, הגעגועים לוויאג'ר! בכל אופן, בקרוב אנחנו חוזרים לYES, ומכיוון שהערוץ הכמעט-יחיד שנהגתי לצפות בו הוא YES+, רציתי לשאול - אז מה חדש? מה נשתנה בשלושת החודשים האחרונים, בקיצור נמרץ? העונה השביעית של וויאג'ר בטח כבר נגמרה מזמן, הא? לעזאזל. מה עוד? בכלל, מה העניינים?

dht160

New member
ווואי בנדאם יצאתה מיס פלוס ממש לא

בזמן טוב. לא שמעת על עונת הקיץ המדהימה ? עם: ויל וגרייס,הכי גאים,מלאכים באמריקה,המלך היל,קרניבל,לאקי,בובות של ניר,ישנן בנות,אפידורל ועוד ים סדרות חדשות. שתחזור לא תזהה את הערוץ !! תחזור הבייתה מהר גיא YESניק בנשמה

wranger

New member
אני בדרך הביתה

עונת הקיץ כבר התחילה? כמה פספסתי?

Aviad1987

New member
מלאכים באמריקה ובובות של נייר

זה מה שפספסת... איזה טעות זה לעבור בזמן הזה. אבל לא נורא, בטוח יהיו שידורים חוזרים

yesplus

New member
הקיץ ממשיך...

תראה, נכון שפספסת כמה דברים פשוט מצויינים, אבל הקיץ ממשיך עם עוד דברים מצויינים.

yesplus

New member
סדרת מערכונים מקורית שתשודר בעתיד

פרטים נוספים ימסרו כשזה יהיה יותר אקטואלי. אבל תאמינו לי, יש למה לחכות...

dht160

New member
'תוכנית מערכונים נשית לוחצת'

כפי שצוטט בפרומו. כמה שחקניות בניהם ריקי בליך '(אסתי המכוערת') והכוכבת הלויינית העולה אפרת במוילד בתונית מערוכנים. אמור לעלות בסביבות אוגוסט גיא

chiff4

New member
אתם השתגעתם לגמרי?יצאתם מדעתכם?

(חחח המשפט של שרון -ראש הממשלה שלנו תמיד מתאים ) בכל מקרה,איך העזתם לעזוב את קונאן למען יצפאן האדיוט הממחזר הזה?! גם אצלי בבית היתה דילמה אם לעבור לHOT או להשאר אבל בגלל שיודעים שאסור לעזוב את קונאן אז נשארנו ונשאר בYES נלך לאן שקונאן ילך! וההפסד הגדול שלך שעכשיו אתה ב HOT זה כמובן שאתה מפסיד את קונאן...

למעלה