טלגרם

argamon

Member
שלום לכם: אשמח לעזרתכם באפליקציית "טלגרם":
> אני כותב לגבי שימוש בסמארטפון גלקסי נוט - 9 שאני מבין עובד לפי אנדרואיד ( אני לא מתמצא כל כך בעניין הטכני )
> היום הורדתי בהצלחה את תוכנת "טלגרם" ויש לי אותה בפעם הראשונה ואני טירון בשימוש באפליקציה.
> ניסיתי אותה בכתיבה לאיש קשר והוא השיב לי , כך שהכל בסדר בעניין הזה.
> השאלה כך:
** בכניסה לאפליקציה אני מקבל טור ארוך של הרבה מאנשי הקשר שלי אבל לא כולם.
** מעל הטור כתוב your contacts on telegram שכוונתו אם אני מבין נכון "אנשי הקשר שלך בטלגרם"
** ראשית אני לא התקשרתי חוץ מאיש קשר אחד לאף איש קשר ברשימה. אז מה כוונת רשימת אנשי הקשר שלי בדף?
אם הרשימה היא של אנשי קשר שיש להם טלגרם אז אם אני לא טועה, להרבה מהם אין טלגרם.
אז מה הכוונה ברשימה?
אשמח לתשובתכם.
תודה

JEK12345JEK

Well-known member
שלום לכם: אשמח לעזרתכם באפליקציית "טלגרם":
> אני כותב לגבי שימוש בסמארטפון גלקסי נוט - 9 שאני מבין עובד לפי אנדרואיד ( אני לא מתמצא כל כך בעניין הטכני )
> היום הורדתי בהצלחה את תוכנת "טלגרם" ויש לי אותה בפעם הראשונה ואני טירון בשימוש באפליקציה.
> ניסיתי אותה בכתיבה לאיש קשר והוא השיב לי , כך שהכל בסדר בעניין הזה.
> השאלה כך:
** מעל הטור כתוב your contacts on telegram שכוונתו אם אני מבין נכון "אנשי הקשר שלך בטלגרם"
** ראשית אני לא התקשרתי חוץ מאיש קשר אחד לאף איש קשר ברשימה. אז מה כוונת רשימת אנשי הקשר שלי בדף?
אז מה הכוונה ברשימה?
אשמח לתשובתכם.
תודה
ביישום הטלגרם בהרשאות שנתנו לו הוא מנסתנכרן עם אפליקצית אנשי קשר של גוגל באופן אוטומטי, ולכן כל אנשי הקשר מופיעים ברשימה של הטלגרם

בכדי למחוק אנשי קשר מהטלגרם צריך לעשות ככה:

ביישום הטלגרם בסמארטפון ראשית צריך ללחוץ על שם איש הקשר יעני לפתוח את הצ'אט שלו, ואז ללחוץ על האייקון של שלושה קווים אופקיים שמופיע בפינה השמאלית העליונה של המסך, ועכשיו נוכל לראות את כל הנתונים הקשורים לאיש הקשר והאם הוא מחובר לטלגרם או לא

כאשר אנו נמצאים במסך זה יהיה עלינו ללחוץ על האייקון של שלוש נקודות שמופיע בחלק הימני העליון של המסך, בתפריט החדש שייפתח עם אפשרויות שונות צריך ללחוץ על מחק איש קשר, באופן זה אותו איש קשר יוסר לחלוטין מרשימת החברים שלנו בטלגרם

argamon

Member
ביישום הטלגרם בהרשאות שנתנו לו הוא מנסתנכרן עם אפליקצית אנשי קשר של גוגל באופן אוטומטי, ולכן כל אנשי הקשר מופיעים ברשימה של הטלגרם

בכדי למחוק אנשי קשר מהטלגרם צריך לעשות ככה:

ביישום הטלגרם בסמארטפון ראשית צריך ללחוץ על שם איש הקשר יעני לפתוח את הצ'אט שלו, ואז ללחוץ על האייקון של שלושה קווים אופקיים שמופיע בפינה השמאלית העליונה של המסך, ועכשיו נוכל לראות את כל הנתונים הקשורים לאיש הקשר והאם הוא מחובר לטלגרם או לא

כאשר אנו נמצאים במסך זה יהיה עלינו ללחוץ על האייקון של שלוש נקודות שמופיע בחלק הימני העליון של המסך, בתפריט החדש שייפתח עם אפשרויות שונות צריך ללחוץ על מחק איש קשר, באופן זה אותו איש קשר יוסר לחלוטין מרשימת החברים שלנו בטלגרם
JEK12345JEK תודה רבה ואם תוכל אשמח להסבר איך להפוך את האפליקציה לעברית למשתמשי אנדרואיד.
> יש הסבר מצוין ביוטיוב של מדריכת מחשבים מלפני תקופה ארוכה מה הצעדים הדרושים אבל כאשר אני מגיע לשלב לחיצה על "סטארט" ואמור לקבל טור ובו לחצן למעבר לעברית, מה שקורה אחרי הלחיצה שפשוט נפתח לחצן נוסף ללחיצה על "סטארט" וכך עוד ועוד תיבות אחרי לחיצה על "סטארט" ולא נפתח לי טור לבחירת שפה. אני לא יודע למה.

G Gabi

Member
> השאלה כך:
אז מה הכוונה ברשימה?
אשמח לתשובתכם.
תודה
ואתה ענית

כתבת שטות. פרסמת מידע שגוי (וזו לא הפעם היחידה בדיון שעשית זאת).
כ"כ קשה להבין את הרמז?

JEK12345JEK

Well-known member

כיצד לשנות את השפה בTelegram Messenger​

בדרך כלל בחירת השפה נקבעת בעת הגדרת יישום הטלגרם, אך מסיבה כלשהי אם עליך לשנות את שפת האם במועד מאוחר יותר קל מאוד לשנותה, במדריך זה נראה לך שלב אחר שלב שלב כיצד תוכל לשנות את השפה בTelegram Messenger

שלב 1) פתח את אפליקציית הטלגרם בסמארטפון שלך

כיצד לשנות את השפה ב- Telegram Messenger

שלב 2) הקש על כפתור ההגדרות בתחתית מסך הבית

שלב 3) גלול בתפריט ההגדרות והקש על אפשרות השפה

שלב 4) כעת מתוך רשימת השפות הזמינות בחר את זו שאתה רוצה, ומיידית האפליקציה כולה תתורגם לשפה שבחרת זה כולל את הכותרות כותרות המשנה וכל התפריטים בעיקרון כל הטקסט הגלוי בצד האפליקציה יתורגם לשפה החדשה

נערך לאחרונה ב:

argamon

Member

JEK12345JEK תודה לך על ההשקעה
> אז כך לגבי מה שכתבת לי:
** הצלחתי להגיע לרשימת השפות בזכות הסברך המפורט אבל לצערי בתוך כל הטור הגדול אין עברית וגוללתי היטב עד למטה וכן ווידעתי שאין מעבר לדף נוסף. פשוט אין עברית ויש לי ידיד שבדק אצלו וגם אצלו אין בטור עברית והוא סיפר לי שקרא מאמר של הנהלת טלגרם הטוענת שעברית לא שפה בינלאומית לכן לא הכניסה לטור השפות עברית
** אגב גם בהסבר שלך בתמונת השפות אין עברית. אגב אצלי יש אפשרות לבחור 19 שפות אבל כאמור אין עברית.
** אנסה לצרף קישור הסבר משנת 2016 להפיכה לעברית וניסיתי אצלי ורוב המהלכים הצליחו אבל בשלב הלחיצה על סטרט , כפי שסיפרתי, במקום שיופיע טור שפות בהן עברית, אני סתם מקבל אחרי הלחיצה עוד תיבת סטרט ואם אני לוחץ עליה אני מקבל עוד תיבת סטארט וכך בלי סוף וטור השפות לא עולה:

JEK12345JEK

Well-known member

JEK12345JEK תודה לך על ההשקעה​

> אז כך לגבי מה שכתבת לי:​

** הצלחתי להגיע לרשימת השפות בזכות הסברך המפורט אבל לצערי בתוך כל הטור הגדול אין עברית וגוללתי היטב עד למטה וכן ווידעתי שאין מעבר לדף נוסף. פשוט אין עברית ויש לי ידיד שבדק אצלו וגם אצלו אין בטור עברית והוא סיפר לי שקרא מאמר של הנהלת טלגרם הטוענת שעברית לא שפה בינלאומית לכן לא הכניסה לטור השפות עברית​

** אגב גם בהסבר שלך בתמונת השפות אין עברית. אגב אצלי יש אפשרות לבחור 19 שפות אבל כאמור אין עברית.​

** אנסה לצרף קישור הסבר משנת 2016 להפיכה לעברית וניסיתי אצלי ורוב המהלכים הצליחו אבל בשלב הלחיצה על סטרט , כפי שסיפרתי, במקום שיופיע טור שפות בהן עברית, אני סתם מקבל אחרי הלחיצה עוד תיבת סטרט ואם אני לוחץ עליה אני מקבל עוד תיבת סטארט וכך בלי סוף וטור השפות לא עולה:​

כפי הנראה אין תמיכה בעברית בתפריט של טלגרם
לפחות נשארה האופציה לשמור אנשי קשר בעברית ולהגיב בעברית

G Gabi

Member
טעות בידך.
הרשימה הזו מציגה את אנשי הקשר עם חשבון בשירות טלגרם. אין בהכרח אומר שהם עושים שימוש בשירות, אלא, שבשלב כלשהו הם נרשמו לשירות והחשבון שלהם עדיין קיים. אם זכרוני אינו בוגד בי, כברירת מחדל, חשבון שלא בוצע בו שימוש במשך 6 חודשים, מוסר מהשירות. משתמשים יכולים לשנות את הגדרת ברירת המחדל הזו לפרק זמן שונה.
הרשימה תעלם כאשר יהיו 10 שיחות ביישום, אין זה משנה אם מדובר בשיחה אישית, קבוצתית, ערוץ, בוט וכיוצ"ב).

בכדי לשנות את שפת התוכנה לאנגלית, באמצעות המכשיר בו מותקנת התוכנה (טלפון נייד / מחשב לוח / מחשב 'רגיל') לחץ על הקישור הזה:
מידע נוסף בנוגע לקישור אפשר למצוא כאן:

G Gabi

Member
כפי הנראה אין תמיכה בעברית בתפריט של טלגרם
לפחות נשארה האופציה לשמור אנשי קשר בעברית ולהגיב בעברית
אתה בהחלט צודק.
אין תמיכה בעברית.
כהוכחה לעניין, ראה להלן מקבץ קטן של צילומי מסך:
Telegram HEB.jpg

@JEK12345JEK תגובתך מאוד לא מובנית. בייחוד שהיא נכתבה לאחר תגובתי הקודמת בה יש קישור הפנה ל.....
אמ...
רגע...
איך כתוב שם?
זה מה שכתוב -
1634572558371.png

באמת שלא מובן מדוע כתבת את שכתבת.

בתגובתי הקודמת נמנעתי לשאול מהיכן שאבת את מידע אחר שכתבת:
בבקשה האר את עיני מהיכן שאבת את המידע הזה ומה הבסיס שלו.

JEK12345JEK

Well-known member
אתה בהחלט צודק.
אין תמיכה בעברית.
כהוכחה לעניין, ראה להלן מקבץ קטן של צילומי מסך:
צפה בקובץ המצורף 35489

@JEK12345JEK תגובתך מאוד לא מובנית. בייחוד שהיא נכתבה לאחר תגובתי הקודמת בה יש קישור הפנה ל.....
אמ...
רגע...
איך כתוב שם?
זה מה שכתוב -
צפה בקובץ המצורף 35490

באמת שלא מובן מדוע כתבת את שכתבת.

בתגובתי הקודמת נמנעתי לשאול מהיכן שאבת את מידע אחר שכתבת:

בבקשה האר את עיני מהיכן שאבת את המידע הזה ומה הבסיס שלו.
בבקשה:
REDDIT

מה אתה מצפה שיקרה?
תתקין טלגרם או וואטסאפ בטלפון ותכניס אליהם כל איש קשר בנפרד?

נערך לאחרונה ב:

G Gabi

Member
בבקשה:
REDDIT

מה אתה מצפה שיקרה?
תתקין טלגרם או וואטסאפ בטלפון ותכניס אליהם כל איש קשר בנפרד?

א. קראתי את התוכן בקישור אליו הפנית.
בבקשה האר את עיני איפה מופיע שם הדברים שכתבת. אכוון אותך לחלק מהמשפט שכתבת - "ולכן כל אנשי הקשר מופיעים ברשימה של הטלגרם"

ב. מה אני מצפה שיקרה? שתכתוב מידע נכון.
מעולם לא טענתי שיש להזין כל איש קשר בנפרד. ראה את הדברים שכתבתי במהלך הדיון.

JEK12345JEK

Well-known member
א. קראתי את התוכן בקישור אליו הפנית.
בבקשה האר את עיני איפה מופיע שם הדברים שכתבת. אכוון אותך לחלק מהמשפט שכתבת - "ולכן כל אנשי הקשר מופיעים ברשימה של הטלגרם"

ב. מה אני מצפה שיקרה? שתכתוב מידע נכון.
מעולם לא טענתי שיש להזין כל איש קשר בנפרד. ראה את הדברים שכתבתי במהלך הדיון.
לא כ"כ הבנתי מה אתה רוצה
התקנתי ומחקתי בטלפון שלי טלגרם ווואטסאפ והם דרשו הרשאה לסינכרון עם אנשי קשר של גוגל

למעלה