טיפולים אלטרנטיביים

3 גורות

New member
טיפולים אלטרנטיביים

האם מישהו מכיר טיפולים אלטרנטיביים לכלבים עם סרטן בבלוטות הלימפה? בכלל, אם יש מישהו שנותן טיפולים כאלה ואפשר לפנות אליו? מישהו שמע על דברים כאלה? הכלבה שלנו התחילה טיפולים כימותרפיים וחשבנו לחפש גם טיפולים מסוג אחר.

במרכז אנימה יש מטפלת סינית לכלבים

שמה נעמי. האתר שלהם כרגע בבנייה, אבל הטלפונים מופיעים. אני לא יודעת אם היא מטפלת ישירות בלימפומה, אבל טיפול תומך בזמן הטיפולים הקונבנציונלים יכולים גם הם לעזור. שווה לך לדבר איתה. היא מצויינת וראיתי כלבים שהשתפרו פלאים אחרי שהיא טיפלה בהם.

RMIND

New member
../images/Emo45.gifהי דבר ראשון מאחלת לה שתנצח את המחלה

אני יודעת על רונית אבוטבול לדעתי יש לה אתר באינטרנט, היא מטפלת אלטרנטיבית בכללי. שמעתי שהיא עוזרת (אבל רק למי שאפשר לעזור
אם תתקשו במציאת הפרטים שלה תכתבו לי מסר ואנסה להשיג אותם. בלי שום קשר, צריך תמיד לזכור שצריך לעשות הכל כול עוד אפשר אבל גם לזכור שלפעמים כמו אצל אנשים (ואני יודעת את זה ממקור ראשון אימי נפטרה מסרטן) שמגיע השלב שהטיפולים אמנם מאריכים בחודש גג חודשיים (כל מקרה לגופו יש לציין) אבל גורמים סבל רב לחיה/לאדם. בכל מקרה מקווה בשבילכם שתנצחו לתקופה ארוכה ושתזכה לחיים ארוכים וטובים.

RMIND

New member
מצ"ב הפרטים של ההמלצה

דר’ רונית אבוטבול טלפון לשעת חרום: 052-2535213 כתובת: זבוטינסקי 1 פינת הירקון תל אביב טלפון: 03-5449559

3 גורות

New member
תודה

קראתי כתבה באינטרנט על כלבת בוקסר (כמו שלנו) עם לימפומה שנרפאה בעקבות אכילת עשב לימון בגינת המשפחה. אחרי כמה טלפונים דיברנו עם החוקרת שעשתה מחקר על זה (בעשב לימון ישנו חומר בשם ציטרל שהורג תאים סרטניים) ועם בעלי הכלבה ואכן נכון. התחלנו לתת לכלבה שלנו עשב לימון (קצוץ דק מעורבב עם קוטג') ואולי גם זה יעזור (בנושף לכימו). בכל מקרה, אתקשר גם לרונית הזאת. שוב תודה. יהיה בסדר.

למעלה