טיבון ויל-help

מצב
הנושא נעול.

daat11

New member
טיבון ויל-help

טיבון ויל-help
קניתי את המניה ביום ה' והפסדתי ים בכסף משהו יכול להגיד לי מה הסיכויים שלי להחזיר מחר את ההפסד של 30%?

monster11

New member
לדעתי תפתח מחר בעליה של 10 אחוז

טיבון ויל-help
קניתי את המניה ביום ה' והפסדתי ים בכסף משהו יכול להגיד לי מה הסיכויים שלי להחזיר מחר את ההפסד של 30%?
ואז תוכל לצאת בנזק קטן

חדש120

New member
הצטערתי לשמוע

טיבון ויל- מה לעשות?
אז כדאי לי למכור אותה מחר בעליה של 10% או לחכות ????
הצטערתי לשמוע
שהפסדת כל כל הרבה. אם אתה זמין מול המחשב בשעות המסחר זה מצויין כי כך תוכל לעקוב ולראות און ליין היצעים וביקושים ואז להחליט אם אתה מוכר בעלייה (נקווה) או ממתין לעלייה גבוהה יותר (נקווה). בהצלחה רבה!

bufcit

New member
כל המזון בירידה

ואז תוכל לצאת בנזק קטן
כל המזון בירידה
לדעתי נגמרה החגיגה כדאי לברוח מהר, כל מניות המזון שעלו בעקבות שפעת העופות יתחילו את מסעם דרומה.

ביום חמישי היא ירדה בסוף

טיבון ויל-help
ביום חמישי היא ירדה בסוף
במחזור הגדול ביותר שלה,כלומר היו מוכרים יותר מקונים חבל לקרוא שבן אדם קונה מניה אחרי עליה של 150% בשבוע אני מאחל לך לצאת בלי נזק אבל קשה לי להאמין במיוחד שהפניקה משפעת העופות נרגע מעט.

moco10

New member
לא הייתי קורא לאיש אנליסט

הבחור ממש מעוצבן שהיא עולה
אני כבר יודע שכל הפירסומים של האנליסטים הם עם אינטרס מסויים...
לא הייתי קורא לאיש אנליסט
ואני אומר זאת כמחמאה. אני בספק אם הוא מעוצבן וגם בספק אם קיימים אנשים עם אינטרס שטיבון ויל לא תעלה. מדובר בחברה קטנה, ולא סביר שהיו אנשים עם פוזיציית שורט עליה, לפני העלייה המוזרה שלה.

פורסם עכשו אין שפעת עופות בגליל

טיבון ויל-help
מחזיקי טיבון ויל וויליגר מקווה שתצאו בזול

daat11

New member
אין בגליל אבל יש בכל ה א ר ץ

מחזיקי טיבון ויל וויליגר מקווה שתצאו בזול
אין בגליל אבל יש בכל ה א ר ץ
פניקה יש והשוק של העופות סופג עדיין מכה קשה שמעלה את הביקוש לצריכת בשר. מניות הבשר כן יעלו מחר לפי הצפי הנוכחי ולפי מה שפורסם ה ר ג ע בחדשות עקוב ולמד

Want the green

New member
תראה את הכיוון בתחילת המסחר

טיבון ויל-help
תראה את הכיוון בתחילת המסחר
אם כלפי מטה עדיף לחתוך במינימום נזק (והפסד של 30% עדיף על הפסד של 50%), אם הכיון הוא מעלה הייתי מחכה וברגע שנראה לי שיש שינוי מגמה כלפי מטה לדעתי להעיף, אם הכיוון יהיה למעלה ולא יתפוס תאוצה למטה העצה טובה גם ליום המחרת. ותזכור הפסד של 30% יכול בקלות להפוך להפסד של 60%, בעיקר במניה שעלתה בצורה לא רציונלית.

dw2322

New member
סיכוי תמיד יש

טיבון ויל-help
סיכוי תמיד יש
אבל מה שיותר חשוב זה שאני מקווה שמעכשיו והלאה לא תקפוץ על כל נייר תנודתי, ותנסה לעיין בדוחותיו. אם תקרא את השירשור הקודם, עם הבלוג של אלוני, תגלה שמדובר בחברה זעירה שעושה 150K$ נקי לשנה. זה כלום. אף אנליסט של בית השקעות לא יזיז את העכבר שלו (עזוב לקנות, אפילו להזיז את העכבר לכיוון) בשביל ביזנס שעושה 100 אלף דולר בשנה. זה לא חברה ציבורית וזה לא מעניין אף אחד. גם אם FY06Q1 יסתבר כרבעון בוננזה מהסרטים שלהם, כזה שבו עושים, בפוקס, מיליון דולר שלמים (ואח"כ חוזרים לשיגרה) הרי שמזמן מזמן זה כבר מגולם במחיר. רגעי פניקה כמו שהיו בשבוע שעבר הן הזדמנות פז, שקורית אולי פעם בעשור, לכל מינ בתי השקעות שנתקעו עם סחורה מפוקפקת מימים היסטוריים לנקות את התיק ולזרוק הכל לטובת גברת כהן ו/או ספקולנטים לרגע. זה סיפור אחר אם עם ישראל ישנה טעמיו באופן פרמננטי ויאכל פחות עוף לאורך זמן, אבל אני מאד מסופק אם זה המצב. לפני שנה היה איזה שגעון לרגע בנייר בשם סידב. גם כן איזו חברה עם רווחים זניחים לגמרי. אתה מוזמן לבדוק את הגרף ההיסטורי שלו. מזהה את הקפיצה? בדיוק, אז בדיוק היה איזה שיגעון (עם איזשהו טלפון אינטרנטי, משהו כזה). מה קרה לאחר מכן אפשר לראות בגרף. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע מכל סוג שהוא

yair24

Member
ואללה

סיכוי תמיד יש
אבל מה שיותר חשוב זה שאני מקווה שמעכשיו והלאה לא תקפוץ על כל נייר תנודתי, ותנסה לעיין בדוחותיו. אם תקרא את השירשור הקודם, עם הבלוג של אלוני, תגלה שמדובר בחברה זעירה שעושה 150K$ נקי לשנה. זה כלום. אף אנליסט של בית השקעות לא יזיז את העכבר שלו (עזוב לקנות, אפילו להזיז את העכבר לכיוון) בשביל ביזנס שעושה 100 אלף דולר בשנה. זה לא חברה ציבורית וזה לא מעניין אף אחד. גם אם FY06Q1 יסתבר כרבעון בוננזה מהסרטים שלהם, כזה שבו עושים, בפוקס, מיליון דולר שלמים (ואח"כ חוזרים לשיגרה) הרי שמזמן מזמן זה כבר מגולם במחיר. רגעי פניקה כמו שהיו בשבוע שעבר הן הזדמנות פז, שקורית אולי פעם בעשור, לכל מינ בתי השקעות שנתקעו עם סחורה מפוקפקת מימים היסטוריים לנקות את התיק ולזרוק הכל לטובת גברת כהן ו/או ספקולנטים לרגע. זה סיפור אחר אם עם ישראל ישנה טעמיו באופן פרמננטי ויאכל פחות עוף לאורך זמן, אבל אני מאד מסופק אם זה המצב. לפני שנה היה איזה שגעון לרגע בנייר בשם סידב. גם כן איזו חברה עם רווחים זניחים לגמרי. אתה מוזמן לבדוק את הגרף ההיסטורי שלו. מזהה את הקפיצה? בדיוק, אז בדיוק היה איזה שיגעון (עם איזשהו טלפון אינטרנטי, משהו כזה). מה קרה לאחר מכן אפשר לראות בגרף. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע מכל סוג שהוא
ואללה
אני זוכר שדיברו על זה אצלינו בחברה על סידב שפיתחה איזה טלפון או משהו כזה... פשששש אז לא הבנתי כלום במניות...

benben30

New member
חברה שמזריקה מים לסטקים ואורזת

טיבון ויל-help
חברה שמזריקה מים לסטקים ואורזת
אותם בואקום.... יאללה קזינו טיבון וויל אס זוכה קינג בוכה

מצב
הנושא נעול.
למעלה