טומי? וואלה?

טומי? וואלה?

"יש קבוצה ראדיקלית של הומואים ולסביות...הם דוחפים את איברי המין שלהם מתחת לאפו של האזרח...הם קורבנות מקצועיים המשתינים על כולנו." טומי לפיד הליברלי
הציטוט לקוח מספרו של לפיד "עוד אני מדבר". אם משהו צריך פה שינוי זה הפה של לפיד!

praetor

New member
אממ...

תראה, אולי אני יוצא פה די דפוק, אבל אני נאלץ להסכים עם הציטוט הזה. יש באמת קבוצה (שים לב שהוא לא אומר שכולם ככה, רק "קבוצה ראדיקלית") שבאמת מתעקשים להפגין את ההומואיות שלהם באופן מוחצן בטירוף, ברמה שזה כבר ממש לא נעים (כמו על חלק מהבמות במצעד הגאווה). לפני איזה שנה, שנתיים אחת ה"אטרקציות" במצעד הייתה במה עם גברים בתחתונים שמשתינים לכיוון הקהל... אני לא סובל את הדברים האלה. הם גורמים לציבור לחשוב שכולנו יצורים מוזרים וזרים.

© Tweety ©

New member
עופר..

על מה אתה מדבר? שאני הולכת מחובקת ברחוב עם החברה שלי אנשים מסתכלים עלינו במבטי רצח,אני לא מבינה מה רע באנשים שרוצים להפגין את האהבה שלהם ונגיד חוץ מכמה אנשים שמחפשים כותרות ושות´ גם מצעדי הגאווה היו נהדרים. טומי לפיד היה ונשאר גזען, עכשיו הוא מנהל "מסע צלב" נגד הקהילה על זה נאמר יאללה יאללה. זהו.

praetor

New member
וכנראה שלא קראת בכלל את מה שכתבתי

וגם את הציטוט של טומי. את חושבת שאני לא יודע שבסך הכל מדובר, כמו שאמרת, ב-"כמה אנשים שמחפשים כותרות"? הרי גם מה שטומי לפיג אמר זה "קבוצה רדיקלית" בין ההומואים והלסביות, וזה נכון. יש אנשים בקהילה שמתנהגים בצורה מאוד פרובוקטיבית, צועקים על כל דבר "אפליה", גם במקומות שאין. ועל איזה "מסע צלב" את מדברת בדיוק? אנא ממך, אם יש משהו שאני לא מכיר, ספרי לי. בשנים האחרונות לפיד לא אמר דבר בגנות ההומואים, בוודאי שלא מסע צלב. (ואגב, השימוש במילה גזען כאן מאוד לא נכון - אנחנו לא גזע נפרד, ועל כן המילה הזו אינה רלוונטית. את יכולה לומר הומופוב, אם את רוצה).

© Tweety ©

New member
אבל בכל מקום ובכל קהילה

יש את מי שיחפש כותרות ויעשה רעש. זה לא בגלל שהאנשים האלו הם הומואים אלא בגלל שהאופי שלהם זה לעשות בלאגן ואני ממש לא נגד. טומי לפיד גזען בין השאר הוא גם הומופוב השימוש במונח "גזען" כוונה כלפי השקפת העולם שלו(ואני מזמינה אותך לקרוא את הספר שלו). זהו.

praetor

New member
רגע -

אם ככה אז אין לך מה להתווכח איתו על המשפט הזה - אם את מסכימה שיש קבוצה כזו - אז זהו - זה מה שהוא אמר! תראי, רק בגלל שמישהו חושב שמוסיקה מזרחית היא יללנית, ושהמרוקאים שבאו מהרי האטלס הם חסרי תרבות, לא אומר שהוא גזען. תני לי עוד ציטוטים, ואשמח להגיב עליהם, אבל אין לי את הספר שלו.

© Tweety ©

New member
יש קבוצה כזו

אבל לא בגלל שהם הומואים בגלל שזה האופי שלהם. וגם לי אין את הספר שלו ככה שאני לא יכולה להביא ציטוטים. אבל האדם הזה גזען תראה את המפלגה שלו בכמה שנאה היא מלאה ולא אני לא מצדדת בדתיים חלילה אני לסבית,כופרת שלא מאמינה באלוהים ושות´ לא ממש בסטייל שלהם. זהו.

praetor

New member
אוקיי, אז מה הבעיה?

נכון, יש קבוצה כזו. זהו... לגבי "שינוי" - השנאה שם היא לא כלפי החרדים בתור אנשים, אלא כלפי העובדה שחלק נכבד מהם פריזיטים שחיים על חשבון הציבור ומנסים לכפות עליו את דרך חייהם. משתמטים מצבא, משתמטים מעבודה, ומקבלים כסף על חשבון החילונים.

praetor

New member
אוקיי, קבל תיקון -

לא חסרי תרבות, אלא בעלי תרבות פרימיטיבית. (שים לב - אני לא אומר את זה על כל המרוקאים. בכלל לא. אני רק אומר, שיש מתוך המרוקאים כאלה שהגיעו ממקום הרבה פחות מפותח, ובעלי תרבות יותר אלימה, ופחות מודרנית. זה נכון גם לגבי מוצאים אחרים, כמו אתיופים, תימנים, קווקזים וכו´).

praetor

New member
אוף...

לא הבנת אותי נכון. אני אמרתי שכולם ככה? לא. אבל! יש אנשים מהמוצאים שהזכרתי שבאו מתרבות יותר פרימיטיבית. זה לא אומר שהם טיפשים. לא אומר שמשהו אצלם דפוק. זה רק אומר שהם באו מתרבות אחרת, פחות מפותחת. זה לא קשור לגזע. ואלימות - יש סיבה לזה שמרוקאים נחשבים לאלימים - יש חלק כלשהו מהמרוקאים שהם אלימים, והחלק הזה הרבה יותר גדול מאשר אצל אשכנזים, לדוגמא. אפשר לראות את זה מנתוני הפשע (סטטיסטית).

FreakOnALeash

New member
הבנתי.

(לא בציניות.) ציינת גם אתיופים, תימנים, קווקזים וכל מיני ´לא אשכנזים´ למיניהם. אפשר אולי להסיק שהנתונים על עבריינות לא מתחילים מזה שהם מתרבות שונה, אלא מאיך שהמשפחות שלהם השתלבן כשהם הגיעו *לכאן*?

praetor

New member
אמת, אולם -

למה היה להם כל כך קשה להשתלב (אגב, רק חלק. יש הרבה מאוד שהשתלבו מצוין)? כי הם באו מתרבות שונה מאוד. אגב, לפיד ואחרים בדר"כ מדברים יותר על המרוקאים מאשר על מוצאים אחרים, כיוון שאם תשים לב, רוב התלונות על הקיפוח לכאורה באות מצידם של המרוקאים (שוב, רק חלקם) בזמן שעיראקים, לדוגמא, דווקא כן השתלבו, למרות שהם "מזרחיים". אגב, יש בעיה רצינית עם כל הדיונים האלה - הרי אלה לא חברות נפרדות. יש הרבה מאוד נישואים בין העדות (אני, לדוגמא, חצי אשכנזי, רבע עיראקי ורבע סורי. אז מה העדה שלי?).

למעלה