טוב
...

pini430

New member
טוב../images/Emo46.gif ...../images/Emo26.gif

אני חושב שהגיע הזמן להוריד את השרשור " היום ישודר הפרק האחרון".. שלא יחשבו בטעות חס וחלילה שהפורום הזה לא פעיל.... תראו איזה תמונה מדהימה של נינה מצאתי

pini430

New member
שאתה לא תזהה את נינה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

זו לא אחרת מאשר WENDIE MALICK הלא היא נינה.. היא היתה שחקנית בשם Gayle Buchannon...במשמר המפרץ..

dylan

New member
זו לא נינה.. זה דיוויד הסלהוף!!

וגם זו שמאחוריו היא לא נינה.. לא נראה לי לפחות.. היא לא ממש דומה לה..
אתה יכול לתת קישור לאתר שטוען שכן?

dylan

New member
נו.. כבר עברה דקה ועדיין אין קישור.

נראה לי שזה מוכיח את הטענה שלי ושל לירון!

pini430

New member
../images/Emo6.gif אז זהו שיש..../images/Emo3.gif

היא שיחקה בתור שחקנית אורחת בעונה הראשונה של הסידרה הנה קישור

dylan

New member
אין../images/Emo70.gif זו טעות מוזרה שלהם..

הבחורה בתמונה היא אלכסנדרה פול
והנה העמוד שלה בimdb..

pini430

New member
אז זהו שזה לא אותה אישה...

לך לאתר הזה ששונה מהאתר הקודם שהבאתי(זה אתר לחיפוש פוסטרים של שחקנים) תקיש בהתחלה את השם Alexandra Paul זו האישה שאתה טוען שזו היא שבתמונה.. אחרי שתהנה מהתמונה הזו..תקיש את השם של נינה Wendie Malick במנוע החיפוש של אותו אתר והפלא ופלא התמונה שהראתי בהתחלה מופיעה... האם גם הם טועים

לירונר

New member
זו לא יכולה להיות נינה ../images/Emo70.gif

היא שיחקה שם מצילה "מבורכת", והיא לא ממש בת 50...

dylan

New member
כן, כי זה אותו אתר..

האתר הראשון מתבסס על המאגר והנתונים של אולפוסטרס.. ויש דרך יותר פשוטה לדעת שזו אלכסנדרה פול.. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. תסתכל על התמונות פור קריינג אאוט לאוד

dylan

New member
../images/Emo122.gif אאאאאההההההההההה

אתה באמת חושב שההיא בתמונה דומה יותר לנינה מאשר לאלכסנדרה פול הזאת? כי היא נראית בדיוק כמו אלכסנדרה פול ולא כמו נינה.. בגלל שהיא אלכסנדרה פול.. שהיא לא נינה (יותר כיף לקרוא לה ככה מוונדי מאליק
).. היא מישהי אחרת.. אחרת!

pini430

New member
כן ../images/Emo70.gif

ואתה באמת חושב שאלכסנדרה פול
דומה למי שאתה טוען שהיא פול בתמונה שהבאתי
תסתכל על תווי הפנים.. אל תשכח שנינה שיחקה רק בפרק הראשון של העונה הראשונה...

Eil

New member
תגידו, אתם נורמלים?

ונדי מאליק אכן שיחקה ב"משמר המפרץ", אבל לא שיחקה מצילה ומעולם לא נכנסה לבגד ים באף פרק. היא שיחקה את גרושתו של מיץ' ביוקנן כל קשר בינה לבין חוף הים מקרי בהחלט. התמונה היא של אחת המצילות, בלי קשר לגרושתו של מיץ'. כשוונדי מאליק שיחקה ב"משמר" זה היה לפני כמה שנים, והיא נראתה בדיוק כמו היום, לא צריך להיסחף בדמיונות. אל תנסו לחפש דמיון בתווי הפנים, פשוט מפני שכשמאליק שיחקה ב"משמר" היא נראתה בדיוק כמו שהיא אמורה להיראות, ולא בערך, כך שאם אתם מוצאים תמונה של מישהי שלא כל כך דומה לה - סימן שזו לא היא, וזה הכל. ממש מביך להיות בקיאה בעניינים האלה, אבל אין מה לעשות.

pini430

New member
קודם כל...

אף אחד לא טען שהיא שיחקה מצילה אלא נטען שהיא היתה שחקנית אורחת בפרק הראשון שנית לא מדובר מלפני "כמה שנים" אלא מדובר מלפני 15 שנים, הפרק היחיד שבו היא שיחקה היה ב1989... ושלישית בכל אתר שתראי מצויין שם שהתמונה הזו שלה... אבל למרות זאת יכול להיות שזו לא היא, אבל אי אפשר להיות כל כך בטוח בזה...

Eil

New member
מיליון אחוז

אני זוכרת אותה מ"משמר" וגם היה שידור חוזר של פרק בהשתתפותה לפני חודשיים, והיא נראית בדיוק כמו היום.

למעלה