טוב החלטתי (נראה לי ) חחחח

lekner

New member
טוב החלטתי (נראה לי ) חחחח

אני אלך על KLE500 אני מקווה שבקרוב אני בתהליך קניית בית ואיך שהסתיים אני חייב אותו בחצר
אני יעדכן כשתהיה התקדמות

גיZמו

New member
ובקשר ל KLE

יופי של אופנוע, לא מצטיין בשום דבר אבל טוב להכל. לדרמן. רק תחליף את המושב ולא לשכוח שלושה דברים מאוד חשובים: 1. מיגון. 2. מיגון. 3. מיגון.

מאור kle

New member
אם מסתכלים על חצי הכוס המלאה- אז ה KLE

נותן לך הכל מכל, כמו שאמרתי/כתבתי בעבר - יש כאלה שיגידו שזה אופנעו שלא נותן כלום, ואני נמנה עם הצד השני של אלה שאומרים שזה כלי שנותן לך להנות מכל עולמות הרכיבה כמעט, במיוחד לרוכבים חדשים/מתחילים... כלי אמין, נוח (כמובן אם מחליפים את המושב), נוח לשליטה בעיר, גבוה ומאפשר שדה ראיה מעל רכבים, תנוחת רכיבה נוחה ולא שפופה, מהירות שיוט 120 בערך ויל קצת יותר, וגם במהירות הזו יגיב די בסדר לעקיפה, שבילים/שטח-רך או איך שנגדיר את זה הוא גם נהדר, כמובן במגבלות הרוכב, רק זהירות אל ליפול כי הפלסטיקה יקרה.... צריכת דלק סבירה של 18-20 לליטר (תלוי באופי רכיבה), בקיצור כלי מאוד ורסטילי.... אמין, אין בעיה להשיג חלקים כי יחסית כלי נפוץ.... בקיצור כמו שאתה שם לב לי יש רק דברים טובים לומר עליו, למרות שהיו פעמים שהוא היה לי "חלש" מדי אבל בגדול כלי נהדר... תבוא פעם אחת לטיול שבילים שלך המועדון תראה כמה כלים כאלה יש ועד כמה הרוכבים מבסוטים מהכלי... וכמו שכתבת קודמי - מיגון מיגון ועוד מיגון! בהצלחה...

lekner

New member
תודה רבה

אני לא מתכוון לעלות קירות איתו
טיולי שבילים ובעיקר נסיעות לעבודה

lekner

New member
תודה רבה זה מה שאני מחפש

פונקציונאליות לגבי המושב כבר עידכנו אותי לגבי המיגון יש הכל (נקנה מראש) למעט מגן גוף מגפיים משקפיים כפפות חליפה וכו,,, כנראה שאני אצטרך עוד סט לכביש או לעשות החלפה עם הציוד שלי

niRa1975

New member
מותק לא מצאתי אותך במסנג'ר אז באתי לכאן.

איפה נעלמת? כזה גדול ומצליח להסתתר
אז בקשר לצבע,,אני מחכה לך מותק. באו להתקין ת'מזגן אבל מסתבר שחייבים להוריד ת'סורגים כמו כל השכנים בצד של החלון בסלון. בקיצור יום ראשון יבואו....אני כבר בקריז... (חחחח גיליתי איפה אתה מתחבא לי). אגב כל התמונות הלכו לי הצלחתי להרוג גם את הלפטופ של העבודה , קיבלתי חדש.

למעלה