טהרן עונה 2:

התחלתי אותה וראיתי עד עכשיו שני פרקים, היא מציגה מציאות מאוד מדכאת והכל עשוי כל כך טוב, ממש מצויין, מישהו.י רואה אותה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
התחלתי אותה וראיתי עד עכשיו שני פרקים, היא מציגה מציאות מאוד מדכאת והכל עשוי כל כך טוב, ממש מצויין, מישהו.י רואה אותה?
ככל שראיתי (את כל הפרקים עד כה), הסידרה תופסת ספינים די הזויים. הפעם זה מוגזם בטירוף. [נו טוב. רק לדעתי כן]?

dory30

Well-known member
כן, ואני נהנה ממנה. עם זאת, מרגישים שהיא עברה אמריקנזציה ויש קטעים שזה קצת מפריע.

reasonforall

Active member
איך העונה? שווה צפייה? התכוונתי לחכות שתסתיים ואז להתחיל.
בינתיים אני מנסה להתחמק מפרומואים של כאן 11, שעלולים לספיילר לי את החיים

איך העונה? שווה צפייה? התכוונתי לחכות שתסתיים ואז להתחיל.
בינתיים אני מנסה להתחמק מפרומואים של כאן 11, שעלולים לספיילר לי את החיים
אני נהנה, היא קצת איטית אמנם ומעניין איך יסגרו את הסיפור שלה, אני עדיין בסימן שאלה

דיברגנט חדש

Well-known member
אני נהנה, היא קצת איטית אמנם ומעניין איך יסגרו את הסיפור שלה, אני עדיין בסימן שאלה
לא אהבתי את הסוף, לא הגיע למרג'אן מונתזמי למות, כנ"ל למילאד כאהאני. הסיום מוציא שם רע למוסד שהורג את כל סוכניו, לרבות היהודים, כי פיצוץ המכונית הייתה אמור לכלול גם תמר רביניאן.
יוצרי הסידרה לא יכלו להרוג אותה, כי אז היו סוגרים לעצמם את האפשרות לעונה נוספת.
האם לדעתכ/ם תהיה עונה נוספת?

מכיוון שפתחתי כבר שרשור על העונה, אמשיך פה, סיימתי אותה עכשיו ממש וזה היה סיום מאוד מטלטל עם סימני שאלה על ההמשך, אני לא אספיילר הרבה מעבר לכך

למעלה