טבלת ציר שדה מחושב

alexgershkovich

New member
היי,
יש לי טבלת ציר שבה אני מעוניין לחשב אחוזי המרה ממכירות לשם כך אני צריך שדה מחושב,
אני בעצם רוצה לקחת את כלל ההזמנות הסגורות זה נקרא אצלי הזמנה מאושרת, ליד סגירה והזמנה מבוטלת ובעצם לחלק אותם בסך הלידים שקיבלתי בכדי לקבל אחוז המרה
ניסיתי להוסיף את שלושת הסטטוסים הנ"ל אך הוא לא נתן לי בנוסף ניסיתי גם אחד וזה גם לא נתן לי ,
מה אני עושה לא נכון?
מצ"ב הצילומי מסך והדוח עצמו
חלונות 11 אופיס 2019

קבצים מצורפים

• פריט מחושב 2.jpeg
    פריט מחושב 2.jpeg
    KB 132.6 · צפיות: 3
  • פריט מחושב.jpeg
    פריט מחושב.jpeg
    KB 83.2 · צפיות: 3
  • אחוזי המרה דלת.xlsx
    KB 64.6 · צפיות: 2

ziv98

Member
צילומי המסך מקובץ האקסל המצורף בדיוק ?
בכל מקרה התחל בלהחליף את הספירה לספירת שדה שונה משדה העמודות.
לחלופין:
אתה יכול להוסיף את השדה שוב לספירה, לבחור להציג כאחוז מסה"כ שורה (בהגדרת השדה), ולהסתיר אחוזים שאתה לא מעוניין בהם (הסתר עמודה).

alexgershkovich

New member
צילומי המסך מקובץ האקסל המצורף בדיוק ?
בכל מקרה התחל בלהחליף את הספירה לספירת שדה שונה משדה העמודות.
לחלופין:
אתה יכול להוסיף את השדה שוב לספירה, לבחור להציג כאחוז מסה"כ שורה (בהגדרת השדה), ולהסתיר אחוזים שאתה לא מעוניין בהם (הסתר עמודה).
קודם כל תודה רבה על הזמן לא הצילומי מסך כמעט מאותו דבר כשבניתי קובץ אני פשוט מחקתי הרבה שורות,
אני הכוונה שלי קצת אחרת אני רוצה לעשות מה האחוז המרה משלושה דברים (ליד סגור,הזמנה מאושרת, הזמנה מבוטלת) התחלתי קצת לשנות את הדוח מצ"ב אני בעצם צריך להוסיף לעצמי בעוד שדה מחושב שיחשב את כלל הלידים בכדי שיסכום אותם ואז פשוט לוקח סך מכירות חלקי סך לידים נכון? נראה לי שאני עושה סתם בלאגן ואפשר לעשות את זה בצורה קצת יותר יעילה אני מתאר לעצמי
הוספתי לך בקובץ ובצילום מסך מה שאני רוצה להשיג כאילו

קבצים מצורפים

• אחוזי המרה דלת.xlsx
    KB 68.7 · צפיות: 1
  • רצון להשיג בצורה אוטומטית.jpg
    רצון להשיג בצורה אוטומטית.jpg
    KB 26 · צפיות: 2

ziv98

Member
אם המטרה היא רק הטבלה הזאת, וכנראה שאנשי מכירות לא מתחלפים כל יום וגם לא הסטטוסים - מצ"ב קובץ ללא טבלת ציר

קבצים מצורפים

• אחוזי המרה דלת (3).xlsx
    KB 70.3 · צפיות: 3
למעלה