טבלת התנהגות

irisgh

New member
הכל תלוי באווירה

האם זה נעשה באווירה כיפית, או באווירה של איומים. הלוואי ולי הייתה טבלת מדבקות שעובדת עלי, להתקדם בעבודה שלי..

הו, סופסוף תגובות חיוביות..

ישנם שיזכרו זאת כ"סיוט ילדות" ואחרים כחוויה וכיף. עבור בנותיי [עד כמה שידוע לי] זה מאוד מהנה מאחר ויש תוצאות חיוביות מצידן שמלווה בהפתעות וכיף. אם הורייך השאירו לך את הזיכרון הזה חרוט בדרך שלילית אני מאוד מצטערת להבין מדברייך שאולי הם לא עשו זאת בדרך הנכונה. איתך הסליחה

Mלביאה

New member
הו... לקחת אותי שנים אחורה ../images/Emo6.gif

כשאחי ואני היינו קטנים אחי רצה להתחיל לקבל דמי כיס. גרנו במקום קטנצ'יק וזה לא ממש היה מקובל לקבל דמי כיס, כי בעצם לא היה על מה. אם רצינו להתפנק עם איזה ארטיק היינו רושמים במכולת ובעל המכולת כבר היה מגביל אם היה רואה יותר מדי חתימות בכתב עגול מדי... בקיצור, אמי שומרת עד היום מכתבים או פתקים שהשארנו לה כילדים. אחד מהם (יכולה לספר על המון מקסימים, אבל מתאפקת ומספרת רק על זה שקשור
) מאחי, כשהיינו די צעירים, אולי עוד לפני כתה א', שהוא העלה רעיון מקורי שלו, וסיכם את עיקריו
במכתב. הרעיון הוא שכל מי שעושה מעשה טוב (מסדר, שומר על האח התינוק וכד') או מתנהג יפה נרשמת לזכותו נקודה. מי שצבר סכום מסויים של נק' עד סוף השבוע מקבל הון בשווי - שימו
:
3 שקלים
טוב, מה שיצא מזה בסוף זה שהוא המשיך להיות ילד טוב ירושלים כפי שהיה תמיד ואני המשכתי להיות ממזרה שלא שמה קצוץ כפי שהייתי תמיד
ושנינו התחלנו לקבל בכל שבוע שלושה שקלים

למעלה