טבלה שמסרבת לעלות לראש העמוד!

pol 567

New member
טבלה שמסרבת לעלות לראש העמוד!

אני יודע שדובר הרבה על הנושא, ויש עשרות פוסטים ברשת שאף אחד מהם לא עזר לי. יש לי טבלה שנמצאת כ-5 סנטימטר מתחת לראש העמוד,ואני לא מצליח,עם שום קוד שניסיתי לעלות אותה למעלה. בתוכנת עריכה היא נראית כאילו נמצאת ממש למעלה וצמודה לחלק העליון של הגוף, אבל הדפדפן IE8 מוריד אותה למטה. ניסיתי לאפס הכל.. margin top , body height ,להפוך את הגוף לגובה 100% ,לשחק עם היחס בין הטבלה לגוף..כלום.. כלום לא עובד. ממש כאילו הדפדפן מתעלם ממה שאני כותב לו. בזבזתי על השטות הזו יומיים שלמים. אם למישהו יש הצעה מיוחד אני אשמח לשמוע.. תודה..

momoshlomo

New member
אם לא שמעת- תקרא את ההודעה

firebug זה פלאגין של דפדפן מוזילה. הוא חינמי והוא חובה(לדעתי) לכל מתכנת אינטרנט. למה? כי הוא יכול להסביר למה כל אלמנט HTML על הדף נראה איך שהוא נראה. למתחילים הוא כמו אויר לנשימה, ולמומחים הוא חוסך המון כאב ראש. להוריד מכאן, להתקין, וכשאתה פותח דף ומצביע על מקום כלשהו עם העכבר - בקליק ימיני מופיעה אפשרות -Inspect Element כשאתה לוחץ על התפריט למטה (ציור מצורף) דף האינטרנט מתחלק ל2 חלקים: 1 (משמאל) - תגי html של האלמנט 3 (מימין) - הגדרות css שקובעים או משפיעים על מראה האלמנט 2 על הדף עצמו אפשר לראות איפה האלמנט נמצא 4 אם חשקה נפשך לנסות לשנות את מראה האלמנט כפי שבא לך- לחץ על edit ותתחיל בניסויים. הדפדפן בעצמו נהיה העורך. אל דאגה - מספיק F5 והשינויים יעלמו.

למעלה