טאאדם!-מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 8

טאאדם!-מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 8

המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש כשראיתי מטפחות על עיני המתחרים- אחרי ששיחקו טלפון שבור לא מזמן,הגיע כנראה התור של 'פרה עוורת'.ובכן,לא רק פרה,אלא גם כבש,והודו...
וכל מה שנצלה יפה,על שיפוד של שווארמה.
ג'וש מכין טחינה,ולצערי, 'יוצא חומוס'.
אחר כך מסתבר,שבעצם הוא עשה את המשימה של הפרק הבא : האווז המדומה. השופטים אומרים שמנת השווארמה שלו,נטעמת כמו קישקע...
ברוח ה 'רטרו',כנראה,מסרט בתסרוקת של תחילת המאה הקודמת( אני בעד,אני אוהבת את האופנה של פעם).
צילה 'חוזרת לילדות',וגם נוף ( 'תאכילי אותי צילה'... היה רק חסר שצילה תגיד לה 'תפתחי פה לאוירון'...)
בתמונה:
http://www.mako.co.il/food-masterch...41006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1502026921

הקוגל (אומרים קוגל,אייל ,לא קיגל) של ריקי,שעשתה בעצם שתי מנות מהמבחר שהוצע למשתתפים: גם קוגל,וגם מנה מדומה- אייל אומר שהמנה שלה היא בעצם סוג של מוסקה. ובנוסף,זו מנה שנראית אשכנזית,אבל נטעמת כמרוקאית.
סובבתם שווארמה על שיפוד? (מודה,אצלי בבית אין מכונת שווארמה,ומעולם לא ביקרתי במטבח בייתי שהייתה בו...אבל אולי זה רעיון למתנת חתונות).
הגשתם לטיבעוני 'כאילו לזניה' של מסרט?
ספרו לנו,ותכניסו תמונה- אם היא חלילה גרועה,המקסימום שיכול לקרות,זה שנכניס אותה לספר הבישול שיוזם אייל שני,שבו הסופלה והפיטריות של עידו מככבים על הכריכה...

אז ברוח ה 'מדומה\התחפש ל...' האם מוקדם מידי לאחל פורים שמח?... כן?-אז נסתפק אם כך, ב 'בתיאבון!'.

וב'פינת הגאון',(כמו שאודטה קוראת

למתכונים מקוצרים בסוף הטור,אחרי שהביאה אותם בתחילת הטור בהרחבה)

עידו. הוא הכריז על עצמו 'אני גאון',ומי יודע?- אולי בגלל זה,רושפלד קטל את המנה שלו.. ;)

מה שכן,חייבים להגיד שרושפלד בעל רוח ספורטיבית,והתבדח על ה 'אני גאון' שלו,במערכון של ארץ נהדרת עם 'משה משה'... :)

למעלה