חתונה באנגליה

nene28

New member
חתונה באנגליה

שלום לכולם ברכות על הפורום החדש. אני נולדתי בישראל לאם לא יהודיה (נוצריה בריטית). כאשר רציתי להתחתן בארץ ביקשו את תעודת הנישואים של הורי שבה רשום את שם הכומר שחיתן אותם. כך שלא יכולנו להתחתן בארץ. עשינו חתונה רפורמית ולכן אנחנו עדיין נחשבים רווקים. יש לנו עכשיו שני ילדים. אנחנו מתכוונים לנסוע לאנגליה ורצינו לשאול איזה מסמכים צריך להביא מהארץ מתורגמים לשם כך?

Woking

New member
עד כמה שידוע לי

לא צריך דבר מלבד דרכון. עם זאת צריך שהות מינימלית. אאל"ט שלושה שבועות באנגליה. בסקוטלנד צריך פחות, וגם באנגליה אפשר לשלם יותר עבור הליך מזורז. בכל מקרה אי-אפשר להתחתן בשדה התעופה ולחזור מיד לישראל. שיהיה במזל-טוב!

יש עוד עניין

לא הצלחתי להבין מההודעה שלך בדיוק את הסטטוס שלך מבחינת אזרחויות (כיום בפועל. כלומר, האם יש לך דרכון בריטי או לא), ולכן התוספת: בריטניה לא מאפשרת לכל אחד פשוט לבוא ולהתחתן כאן, ונדרש להוציא עבור כך אישור. מי לא צריך להוציא אישור? אלו בעלי אזרחות של אחת ממדינות האיחוד. אבל, אם נניח רק לך יש אזרחות, ולבן זוגך לא, הוא עדיין צריך להוציא את האישור על כך. יתר על כן, הדבר תקף גם עבור אלו שממש נמצאים באנגליה, עם אישורי שהיה ועבודה - אבל לא אזרחות. אני מצרפת לך קישור למקום הרלוונטי באתר של ה- Home Office

efratbomrind

New member
לא קשור לנושא אבל-

איזה קטע , אני עוקבת אחרי הבלוג שלך כדי לדלות טיפים למעבר שלנו לאנגליה. בכל אופן התחלנו בתהליך מול עו"ד מקסימה ובמקרה לגמרי היא המליצה לנו על ג'ודי שלכם... נראה לי שזו אותה אחת... אני לא ממש יכולה להיות בטוחה... בכל אופן אישה מקסימה. מקווה שהכל טוב

לא מפתיע ../images/Emo13.gif

סך הכל באמת אין המון מורים לאנגלית שהם גם מעורבים במערך הבחינות של ה- British Council, וזו שותפות עסקית מועילה לכל הצדדים. שיהיה לכם בהצלחה!

nene28

New member
תודה על התשובות

מבחינת אזרחות לי יש אזרחות בריטית. ולפי מה שהבנתי בן הזוג צריך ויזה מיוחדת לנישואין?

jefrat

New member
לא יודעת אם יש שם מישהו...

עם נסיון כמו שלך, אבל את יכולה לנסות בפורום זוגות מעורבים, יש שם כמה שנישאו בבריטניה. מעבר לכך, מי שיכולים לעזור לך יותר זה ארגון משפחה חדשה שמכירים ומוקירים מקרים כאלה... בכל מקרה בהצלחה!

marjoram

New member
אני התחתנתי בבריטניה

שנינו ישראלים ובעלי ישראלי עם אזרחות בריטית קודם כל צריך לבקש בשיגרירות ויזת ארוסין כשמקבלים את הויזה את צריכה להגיע למשרד הרישום באיזור המגורים שלך בבריטניה עם תעודות מזהות של שניכם והוכחה של כתובת מגורים וכמובן כסף. נרשמים וקובעים תאריך נישואין וזהו מזל טוב הכי טוב שתיגשי לשגרירות הבריטית ברחוב הירקון בתל-אביב הם יכונו אותך ויעזרו לך הם מאוד נחמדים . בהצלחה

למעלה