חשיש ואדולן

XAVI1

New member
חשיש ואדולן

יש כזה דבר שמערבבים חשיש עם אדולן? מתמכרים לזה? מה התופעות לוואי של זה?

shanhen

New member
שילוב מסוכן

שלום לך, לא בכדי ישנה הערה בצד שמאל של הדף בעניין איסור העלאת שאלות בנוגע לסמים. אם מישהו מהגולשים רוצה להתייחס - תפאדל . נחום

lir15

New member
אדולן וחשיש

ערבוב אדולן וחשיש קיים , זה כל כך נכון שנעשתה אפילו פניה לח"כ בנושא שיאפשרו לעשות בדיקות אקראיות אנונימיות לחשיש שנקנה ברחוב.. וזאת משום שהאדולן הוא חומר ממכר ומאוד ומסוכן , אמנם תופעות הגמילה שלו פחותות מאשר הרואין ולכן הוא משמש לו תחליף א ב ל גם ממנו צריך להיגמל , הערבוב בין החשיש לאדולן נועד למכר את הקונים כידוע חשיש איננו סם ממכר לפחות לא באותה הדרגה ונזקיו לטווח הארוך יחסית קטנים[זה לא אומר שאין נזק את יודעת הכול בחיים יחסי] .. האדולן יכול לגרום לתופעות לוואי חמורות ולפגיעה בכבד . גם אם השיקולים שלך הביאו אותך לעשן אני לא מציעה לך להתנסות בשילוב הזה בוודאי לא מרצון .אני לא רוצה להשמע נדושה או חלילה מחנכת אבל עזבי אותך: סמים הם סמים ואין סמים קלים. אני מקדישה שעות ,ימים ושנים במחקר על סמי "הרחוב" [סמים לא נקיים] כדי להגיע לתוצאות ואולי להקל על אלו שמנסים להיגמל. אני חושבת שאם היית רואה בענייך את המשמעות האמיתית של ה"קריז" לא היית לוקחת אפילו אדוויל, קחי את המילה שלי זוהי לא דרך ... מקווה שעזרתי או לפחות החכמת קצת. שיהיה רק טוב

למעלה