חשוב לקרוא!

Sweet-heart

New member
חשוב לקרוא!

מאוד חמוד. גם לי ג`ורדן מאוד חמוד גם פרד ג`ורג` מאוד חמודים וגם רון וכל השאר (חוץ ממי שבסלית`רין). אבל כולנו לא חיים בספר הארי פוטר, אלא בחיים שלנו, בחיים הזועתיים והנוראים שלנ, במציאות שלנו בלי קסמים ובלי שיקויי אהבה ובלי שום דבר, רק הכאבים והסבל שלנו. אז אפשר להמשיך ולדבר על הארי פוטר לעולם, אבל זה לא יעזור, זה לא תרופת נגד לחיים ולמציאות. שלכם- מתה מצער אביגיל

פגעסוס

Well-known member
היא כבר התנצלה על ההסחפות

בהודעה הנ``ל. ההתנצלות היתה בהודעה שלה ``היי יש לי שאלה``. ובכלל אין שום צורך להתרגז מדבר כזה פעוט...

Vilia©

New member
אני מבינה אותך מאוד..

ואת לא יודעת עד כמה.. אני עוברת מצב כזה ויותר גרוע... כבר לקחו אותי לעזרה....אני פסיכית!!!1 עכשיו אני מתנצלת...על היסחפות יתץרה.... טלי פוטר

אביגיל,

את צודקת כל כך.. אבל עם החיים הכאלה קשים שלנו, מה נותר לנו כדי להתעודד איתו? זה רק מוציא אותנו כמה דקות מהמציאות העגומה. עוזר לנו להמשיך הלאה. איתך, ירוקה.

Hermione

New member
האידיאולוגיה שלי

היא שאם חושבים ומצפים לדברים טובים- הם יגיעו. אולי קצת יותרמאוחר, אבל הם יגיעו. לאומת זאת, אם נצפה ונחשוב על דברים רעים שבטח עומדים לקרוא, אז הם יגיעו במקום הטובים. ככה זה הולך.

Vilia©

New member
ויש עוד דרך שאני דוגלת בה...

מילה אחת: התאבדות! טלי פוטר

Hermione

New member
אז יש לי הצעה:

תתאבדי! וזה היה רעיון שלה, אז כשימצאו את גופתה המנוקבת המנוקבת באיזה כדור ושטה לה בזרמו של צינור ביוב, אל תגידו שאני נתתי לה רעיונות כאלה...

Hermione

New member
ממש לא...

אבל אמרת שזה רעיון טוב, אז חשבתי שיהיה לך טוב אם תממשי אותו. בלי כל כוונות מרושעות...

למעלה