-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-

SHANI_1_5

New member
-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-חשוב-

יש לי שתי שאלות מאוד חשובות בבקשה תענו לי אני מתחננת אני חייבת תשובות עליהן שאלה ראשונה זה אפשרי לגרום לעצמך להרגיש משהו כלפי מישהו, אפילו שאתה לא מרגיש? שאלה שנייה איך יודעים שאוהבים מישהו? לפעמים אתה אוהב מישהו וזה חבוי עמוק בתוך הלב שלך ואתה לא מודע לזה, איך מתוודעים לזה? בבקשה תנסו לענות תשובה, ואמיתית כמה שיותר.. החיים שלי כרגע בבלגן רציני..אז אם תענו אולי קצת ערפל יתפזר אוהבת תמיד שני

היי...

תשובות: 1. אי אפשר להכריח את עצמך לאהוב מישהו, אלא זה בא לך לבד ואת מרגישה שאת נמשכת אליו באופן טבעי אם הוא נחמד, מתייחס יפה ודי נראה טוב (טוב זה לא חשוב כ"כ המראה) אז את מתחילה להרגיש רגש הבחור יכול לא להראות לפי הטעם שלך אבל את יכולה להמשך אליו אם ההתנהגות שלו "עושה לך את זה" 2. אם את רואה אותו ומרגישה דפיקות לב מואצות אם את מתחילה להרגיש כמה חמוד וחתיך הוא (אפילו אם הוא לא נראה משהו) אם את מתחילה לחשוב עליו כל הזמן לפעמים את מאוהבת ואת מכחישה את זה לעצמך, אז אם הסימנים האלה מופיעים את לא תוכלי להכחיש.. מקווה שעזרתי ואם לא הבנת משהו אז לשאול

שניני יפה שלי,

לא יכולה לענות לך, כי אני אף פעם, לצערי, לא חוויתי ולא ידעתי אהבה אמיתית... מה שכן, כתבת שהחיים שלך בבלאגן ו... רק רציתי שתדעי שלא משנה מה, יפיפיה מדהימה שלי, אני אוהבת אותך!!!!!!!!!!
תמיד כאן בשבילך... מתגגת אליך המוווון... עדי נ.ב -------- כמעט שכחתי... קבלי כמה:
מתה עליך, נשמה!!!!!!!!!!!!!!!

mikloi

New member
שן שן!

זה אפשרי אבל לא מומלץ וגם כרוך בהפעלת מניפולציה רגשית חמורה על המוח. לא הייתי מסנה במקומך (עשיתי את זה פעם) איך יודעים שאוהבים? אם את לא יודעת, אז זו לא באמת אהבה... לא מהסוג הזה עליו את מדברת...

מנסה להקפיץ את זה

כדי שלא תפספסי!!!!!!!!!!! אוהבת נורא :) עדי (בעצם... כולנו מתות עליך כאן!!!)

למעלה