חשדו בי סתם בגניבה

dory141

New member
תודה לכל אלה שענו

בכל מקרה, עד עכשיו לא קיבלתי טלפון או פיצוי ממנהל הסניף (רח' אבן גבירול בת"א ליד הקסטל), ואין לי כוונה לבקר שם. עשיתי עליו חרם. כשלמדתי מדע המדינה (בשנים 2002-2005), למדתי על שני סוגי שגיאות:
מסוג 1- להחליט לצורך הדוגמא, שמישהו לא גנב והוא כן.
מסוג 2 (מה שקרה במקרה שלי)- להחליט שמישהו גנב והוא לא.
אולי הפיתרון הכי טוב, הוא ללמד את העובדים של הסניף הזה סטטיסטיקה ובדיקת השערות...

רוב הזמן נח

Well-known member
קרה לי מקרה דומה לפני הרבה שנים אבל יותר חמור

אם זה היה קורה לי היום הייתי מזיין לסניף תצורה. באותו זמן שזה קרה כנראה הייתי עסוק מידי ולא חשבתי שאני צריך להתלונן.
&nbsp
הקבט חשב שלקחתי כמה דברים, כי הסתכלתי על המצלמות.
הוא קרא לי לחדר לשלו. ואז הוא ביקש שאני אוציא מה שלקחתי. אמרתי לו שלא לקחתי כלום.
ואז הוא ביקש שאני אוציא מה שהיה לי בתיק. בקיצור, אחרי החיפוש הקבט לא מצא כלום ושיחרר אותי.
נראה לי שהיום על דבר כזה אפשר לקבל פיצוי של כמה מאות שקלים.

SicTransit

Active member
אני חושב שאתה טועה

חוקית אני לא חושב שיש לך קייס (אלא אם כן יש פרטים נוספים שלא סיפרת כמו יחס מעליב, עיכוב ארוך מדי וכד', ודומני גם שהם היו צריכים להגיד לך שזכותך לדרוש שהם יזמינו שוטר במקום אותה פרוצדורה, אבל איני בטוח), אם כי בהחלט ייתכן שהחברה היתה מפצה אותך במשהו סימלי.
&nbsp
אם על סצנה כמו שאתה מתאר אפשר היה לקיים יחסי מין עם הצורה של הסניף אני מבטיח לך שהרבה אנשים היו מתנהגים בצורה מחשידה בכוונה (למשל, תולשים חבילה אחת ממארז של שלישיה
).

cprog

New member
אני לא מבין דבר אחד (וזה רלוונטי גם לפותח השרשור)

הסתכלת על המצלמות (או הסניף מצולם במעגל-סגור, dori141), אם כך סבבה!
אדוני הקב"ט, באמת בלי כעס, בו נשב ונבדוק את הצילומים ונראה מי צודק.
יש יותר פשוט מזה?

dory141

New member
שתי הבהרות

א. אני dory141. את השם שלי כותבים ב-Y ולא ב- I
ב. יותר חשוב, לא היה שום קב"ט בטווח ראייה. ברחתי מהחנות לפני שנעשה בירור, מרוב תמיהה על כך שבכלל חשדו בי. זו הייתה עובדת עם מוח של ציפור, שחיפשה לעשות נזק ולא להועיל. אני נכנסתי אז לחנות ההיא בפעם האחרונה, גם אם כל סניפי סופר-פארם האחרים יישרפו.

Acoustic 3

New member
זה מקרה מכעיס מאוד והעובדת צריכה להיות מפוטרת לאלתר.

אני מבין את החשדנות, ובאמת כל הכבוד שאכפת לה.
אבל היא היתה צריכה לפנות אליך ולהסביר לך שהמוצר נמכר באריזה משולשת ולא בנפרד.
זה הכל.
אם היא היתה ממשיכה לחשוד, אז היתה צריכה לצפות במצלמות או להשאר בסביבתך.
&nbsp
אבל מפה ועד להאשים אותך בגניבה?
צריך לפטר אותה מיד.
אני לא הייתי עובר על זה בשתיקה. בחיים לא.

dory141

New member
מסכים איתך

אני מכיר את המוצר, אגב. העניין הוא שהסידור הרשלני שלו על המדף, הוא שגרם לי לקרוע. בנוסף לכל מעלותיי, אני גם קצת מגושם ויכול להיות שאדם אחר לא היה מגיע לזה. בלי קשר, לסניף הזה אין לי כוונה ללכת בקרוב . הם יתקיימו גם בלי הכסף שלי.

Acoustic 3

New member
ובדיוק בגלל זה הייתי רץ עם זה קדימה.

לא הייתי מסיים את הפרשה הזאת ככה.
&nbsp
הדבר שהכי הכי חשוב לי הוא להיות ישר עם אנשים ולהיות נקי כפיים.
לעולם לא אגזול מאדם את מה שמגיע לו, גם אם מדובר בשקל או אגורה.
&nbsp
פתאום להגיע למצב שעובדת בסופר פארם תאשים אותי בדבר כזה?
בחיים זה לא יעבור אצלי.
בחיים לא.
&nbsp
אני הייתי מתקשר שוב לסופר פארם. פונה אליהם בפייסבוק ומאיים להתקדם עם התקרית הזאת.
היום אין לדעת. כל סטטוס בפייסבוק של עוולה כזו או אחרת יכול לקבל במה גדולה.
לאנשים נמאס מיחס כזה, ובוודאי מרשת גנבים כמו סופר פארם - שתכף רשת גוד פארם תוכיח לנו כמה גנבו מאיתנו כל השנים.

למעלה