חשבתי על מפגש פורום בחוה"מ סוכות

מצב
הנושא נעול.

אם נארגן מפגש באחד מימי חוה"מ בשעות אחה"צ עם הילדים מי חושב שיגיע? יום מועדף? אזור מועדף? כל הצעה או רעיון למקום מפגש תתקבל בשמחה.

ריניני

New member
אנחנו! אנחנו!

אם נארגן מפגש באחד מימי חוה"מ בשעות אחה"צ עם הילדים מי חושב שיגיע? יום מועדף? אזור מועדף? כל הצעה או רעיון למקום מפגש תתקבל בשמחה.
אנחנו! אנחנו!
נשמח לראות את כל הפירות הנפלאים של המאמצים שנעשים כאן (בכל דרך שהיא). בעניין ימים/שעות - אין העדפות מיוחדות (פריבילגיה של מובטלים..) מקום - אם רוצים פארק, מציעה את הפארק היפה מאד שלידנו: פארק אדית וולפסון (a.k.a "גבעת בטיח" למקומיים). נמצא על דרך השלום פינת כביש הטייסים בתל אביב. יש בו הרבה דשא, קצת מתקנים ובעיקר פסל מקסים של דני קרוון עליו אפשר לטפס, לגלוש, לנסוע בתלת-אופן ועוד.

היי, לא כולם בבת אחת.....

היי, לא כולם בבת אחת.....

רחל5

New member
נו, טוב... גם אני אשמח לבוא

נו, טוב... גם אני אשמח לבוא
והמיקום שהציעה ריניני נראה לי נחמד. (הכוונה לפארק שמול שביט?)

רחמנות עלינו ../images/Emo67.gif

רחמנות עלינו

יש גם כאלה בינינו שצריכים להגיע מהצפון הרחוק. נורא קשה להגיע עד ת"א כל פעם בשביל מפגשי פורום. אולי אפשר להתפשר? חוץ מזה, מתארגן מפגש של פורום הורים בחוה"מ סוכות אצל מיכל של הדר. היכנסו לפורום והצביעו בסקר!

ואם זה יהיה באזור השרון? תבואו?

רחמנות עלינו

יש גם כאלה בינינו שצריכים להגיע מהצפון הרחוק. נורא קשה להגיע עד ת"א כל פעם בשביל מפגשי פורום. אולי אפשר להתפשר? חוץ מזה, מתארגן מפגש של פורום הורים בחוה"מ סוכות אצל מיכל של הדר. היכנסו לפורום והצביעו בסקר!
ואם זה יהיה באזור השרון? תבואו?

לילךפ

New member
מה עם הצפון, הכל באזור תל אביב?

מה עם הצפון, הכל באזור תל אביב?

לילךפ

New member
../images/Emo36.gifלי מתאים באיזור חיפה../images/Emo26.gif

תציעו מקום, ונשקול כולנו ביחד
לי מתאים באיזור חיפה

לא חשוב באיזה מקום מי שמתמצאות יותר ממני יכולות להציע מקום אבל לחיפה אני יכולה להגיע אין שום בעיה ביי

מאיו

New member
אין כאן דרומיות כלל??

אין כאן דרומיות כלל??

מצב
הנושא נעול.
למעלה