חשבתי להכין רשימת חתונות חדשה

שח_מט

New member
9/5 הבית הירוק ת"א

וחזרנו מהחתונה האזרחית באיה-נאפה, קפריסין!

נועי

New member
שח_מט - מזל טוב לכם....../images/Emo65.gif

איך שם? שווה לעשות שם ירח דבש? לא מסוכן בימינו...? והכי חשוב - המון המון המון מזל טוב לכם

שח_מט

New member
מסוכן? בקפריסין? ממש לא.

עכשיו זה לא העונה אז די שקט ורדום. הרבה שמש, ים ובריכה. מומלץ מאוד. טיפים: לקחת אוטו ולהסתובב באי. הערים (עיירות) די משעממות ויקרות. שחר

נועי

New member
שחר - תודה על המידע...../images/Emo127.gif

אנחנו שוקלים לנסוע לשם לירח דבש - כי הכי מתאים לנו שמש-ים-סתלבט !!! ושוב המון מזל טוב...

אפרת בר

New member
מזל טוב שחר !!!!../images/Emo41.gif

קודם כל - המון מזל טוב. . . ומכיון שגם אנחנו מתכננים להשלים את הנישואין בקפריסין - רציתי לדעת אם יש עוד טיפים חשובים יותר או פחות. . . ואם אתה יכול להמליץ על סוכנות הנסיעות שלך - אם הם עזרו לך לארגן או שהייתם עצמאיים . . . שוב מזל- טוב!!!!! אפרת

שח_מט

New member
סוכנות נסיעות לחתונה בקפריסין

אנחנו ארגנו את החתונה והנסיעה דרך ארקיע. צריך לתת להם שבוע לפני הנסיעה: 1. צילומי דרכונים 2. תמצית רישום ממשרד הפנים ביחד עם תרגום שלה ואישור נוטוריון של התמצית (עולה בין 200 ל- 300 ש"ח אצל נוטריון). בקפריסין עצמה יש הסעות למלון ומלווה לטקס הנישואין. הבנתי שיש סוכניות שדואגות גם לתרגם ולאשר וחוסכות לך ריצה וגובות את התשלום גם עבור שירות זה. היו פה לפחות שתי בחורות שהתחתנו בקפריסין והיו במקום אחר (לא באיה נאפה) כך שאולי שווה לשאול גם אותן. אחת מהם זו "שיר" השניה לא זוכר. אפשר לחפש במנוע החיפוש תחת המילה "קפריסין". בהצלחה שחר

shunari

New member
חתונה בקפריסין

הסוכנות המומלצת בזמנו הייתה "קינג טורס" בבן יהודה בת"א. נדמה לי שלהם צריך להביא רק תמצית רישום ממשרד הפנים. בהצלחה!

שח_מט

New member
הם מתרגמים בשבילך וגובים את העלות

אני חשבתי שאעשה את זה לבד יותר טוב... וטעיתי כמובן! בכל מקרה זה לא צריך להיות השיקול היחיד והעיקרי בבחירת ממי לקנות חבילה. ללכת לנוטוריון בשביל לתרגם זה לא ממש סיפור.

nikit1

New member
אני השניה

נסענו דרך סוכנות הנסיעות "קינג טורס" שדאגו ממש להכל כולל תרגום המסמכים .

למעלה