חרוזים בסריגה,מקרמה,ועוד

• פותח הנושא t42
  • פורסם בתאריך
wooooooooooooow על הצמיד../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

ממש קמו ביצת פברז'ה, עבודה כל כך עדינה ונראה כל כך יוקרתי ומלכותי, אני היתי חותפת לך אותו מהיד, מהתיק, מהבית לא משנה איפה יהיה, היתי חותפת לעצמי

t42

New member
../images/Emo6.gif

...הרסת אותי עם התיאור(((((((((((( אחלה מחמאה ....(-:תודה

אור224

New member
הכל משגע אבל הצמיד

מדהיםםםםםםםםם ואכן מגיע לו כל הכבוד הראוי ו"בוק" מכל הכיוונים.

t42

New member
תקריב צד שני....../images/Emo113.gif

חוטי מקרמה שעווה כסופים....

t42

New member
מנסה בפעם ה4 ......./images/Emo3.gif../images/Emo113.gif

משום מה תפוז לא מסכים לי .... ....הצילום המשותף קצת מעוות בגלל זווית הצילום ...סורי.......(-:.אז זה הכל ..להפעם....אשמח כמובן לתגובות הערות והארות ,, ,וגם בקשה לי ...לא מצליחה להעלות לגלרית התכשיטים את הצילומים ואודה למי שתוכל להעלות במקומי.... [פאיירוול חדש ומעצבן....] .......ביי בנתיים ותודה(-:(-:T42

טיטיטיטיטי

אני מטורפת על היצירתיות שלך- תמיד מערבבת טכניקות, אף פעם לא עומדת במקום- צמיד המקרמה יצא לך סוף סופי הדרכים בעולם כולו!!!!!!!

wow wow wow אופנה חדשה מתחילה כאן?

הצמיד הזה מדהים. לא חשבתי שמקרמה יכול להיות כל כך אלגנטי. נראה כמו תכשיט עתיק. ח"ח על המקוריות - היצירתיות - והתוצאה הנפלאה!!

הציירת

New member
המקרמה לטעמי מהמם! פראי כזה!

הכל משגע באמת! אהבתי! האם חוט הזהב הוא ממתכת?

savtush

New member
מורידה בפנייך את הכובע../images/Emo140.gif

עבודות יפהפיות ומושקעות

nona11

New member
הסרוגות - מחלה מדבקת ../images/Emo6.gif

יפהפיות - שתיהן ובעיקר הכחולה. והצמיד, אוי הצמיד, אין מילים כדי לתאר. אומר במילה אחת מ-ט-מ-ט-ם!!!!!!!!!!!! המקרמה עושה עבודה נפלאה, בעצם, זו את שעושה עבודת נמלים כ"כ יחודית ומדהימה. כל הכבוד על הסבלנות. והיצירתיות.

ממש התחלת לעצ'בן אותי, אבל ממש

למה נגמר לי הרוק מהפה, 'תייבשתי, נישמתי נעתקה, ו'תעלפתי.... יש מצבים שהגוף לא יכול להתמודד עם כל היופי הזה שמתפרץ לו ישר ככה מהמסך ישר לעיניים 'שלי, זה בלתי אפשרי פשוט.... הכדור הסרוג הזה שיבש לי ת'חשיבהההההה...........
במילה אחת - קסום!

דדשא

New member
וואו התכשיטים שלך יפייפיים!!

והצמיד - אין עליו. אין מילים.

כמה עדינות ואלגנטיות בתכשיטים הנפלא

הנפלאים.השרשרת השנייה מ-א-ד מ-א-ד מיוחדת, והצמיד..............סוף הדרך

למעלה