חרוזים בסריגה,מקרמה,ועוד

• פותח הנושא t42
  • פורסם בתאריך

t42

New member
חרוזים בסריגה,מקרמה,ועוד../images/Emo9.gif../images/Emo113.gif

.
..סופסוף מצאתי חוט מוזהב לחריזה...
..וכמובן שמייד התיישבתי והתחלתי לחרוז ולשחק.
...וזה מה שיצא
ראשונה מחרוזת בכחול עם חוט סרוג ארוכה במיוחד וכאן כרוכה 3 פעמים לתצוגה ,,,והעיקר בקצה יש חרוז סרוג!!!!!!!!!בחוט מוזהב!כשבפנים מתחבא לו חרוז פימו מיותר...(-:...כבר מראה בתקריב...(-:

t42

New member
תקריב לחרוז סרוג בחוט מוזהב../images/Emo113.gif

.........דיי מסנוור לסרוג כל כך קטן....(-:אבל בא לי...(-:

t42

New member
מחרוזת קלילה סרוגה ...../images/Emo113.gif

...כאן השתמשתי בחרוזי ונציה גדולים ,,,אבל למרוז זאת התחושה של המחרוזת "קלילה מידי....וחסר משקל שמתבקש ממחרוזת....נראה לי שרצוי לשלב חרוזים כבדים יותר ביין הדוגמה לייצוב המחרוזת הסרוגה..

מקסים שרשראות עדינות ויפות אוהבת את השרשרת העדינה עם החרוזים הקטנים -ונציה ? .איך את סורגת אם מותר לי לשאול ,אני לא בקטע של חריזה ,אך זה עדין ומעניין .אשמח להסבר .תודה מראש אופל

זה משגע.ממ שעושה לי חשק לקחת מסרגה

ליד. באיזה שלב משחילים את החרוזים? יש הסבר איפשהו לירוקות?

t42

New member
צרפתי הסבר בהמשך השירשור...../images/Emo113.gif

...מקווה שיעזור....בהצלחה...(-:

t42

New member
טבעת פיוטה...../images/Emo9.gif../images/Emo113.gif

מקווה שלא טעיתי בשם הטכניקה .....

t42

New member
צמיד מקרמה כסוף../images/Emo113.gif

...הכנתי לו בוק.....(-:

t42

New member
תקריב צד אחד...../images/Emo113.gif

...תפוז לא ממש מסכים לי.....אוף.

timatibo

New member
טי כפרה! איזה צמיד מושקע וחבלז"י!

מקסים עד מאד! וגם הסרוגה, הרגת אותי עם הכדורצ'יק הזה! ידעתי שכבר יהיה לך איזה שידרוג יצירתי שהוא גם במקרה עבודת נמלים.....הסרוגה השניה גם יפה, אבל באמת רואים שאין לה משקל-זה לא הולך עם הסוג הזה של הסריגה.מחכה לראות מה עוד יניב מוחך הקודח....

t42

New member
טימטיבו....((((((

....כבר חכיתי שתציצי (-:.הרי את אשמה בסריגה המואצת בזהב..(((((((((((וגם,,..כי היה לי ברור שהכדור הסרוג יקבל אצלך ציון "עובר" אבל לא בבית סיפרנו"(((((((((((((ואת צודקת לגבי השניה.... טוב לראות אותך כאן בחזרה...(-:... תודה על הפירגון...... ממתינה לראות מה גררת ממשולש החרוזים...(-: בי.T42

ednaelisha

New member
הצמיד ...... אין מילים ../images/Emo140.gif

עבודה מהממת, גם לזה צריך המון סבלנות ........... יפה מאוד

אכן מגיע לו בוק!! מדהימון אמיתי הצמ

הצמיד הזה! איזה חוט? אילו חרוזים? מדהים, אמרתי?????

נהדר!!!! אין לי מילים אחרות!!!

בתור חולת זהב אמיתית!!!! אני מאוהבת
שתי הסרוגות הראשונות פשוט סופ סופ סופניות. יש מצב להחלפות?

ST

New member
את הכדור סורגים,

במסרגה אחת. מתחילים לסרוג כמו כובע/כיפה, עד אמצע הגובה - כלומר - שרשרת עיניים, סוגרים אותה וסורגים כמו שבלול, ובכל שורה ובכל שורה מוסיפים יותר עיניים, כדי שיצא קעור ו'יתרחב' - זה יוצא ממש חצי כדור חלול. ואז, אם רוצים, מכניסים כדור פימו / גולת זכוכית (זה מה שאני עושה) וסורגים כלפי מעלה, הפעם בכל שורה סורגים פחות עיניים, כדי שזה יצטמצם והכדור 'יסגר' - עם החרוז/גולה בפנים - ואז זה גם מקבל את הצורה ולא מתעוות. מקווה שההסבר מובן...

למעלה