חפירה לתוך CSI.

חפירה לתוך CSI.

החלטתי ככה לקרוא לזה "חפירה לתוך CSI" כי אני אכן רוצה שכולנו נחפור באמ אמ אמא של ה CSI. שכל אחד מאיתנו, יקח דמות מסוימת מכל שלושת הסדרות, ויחפור באמא שלו.. כלומר.... ינתח את האופי שלו, ויאמר לנו כל מה שהוא חושב על אותה דמות. אני אתחיל.. תראו כבר מה עשיתי ותבינו. קלי דוקיין- מיאמי. בחורה חיננית מאוד, יפה מאוד, חמודה, עם קול ציף ציף שלעתים מעצבן, יש לה עיניים נהדרות, אבל יש לה פה ענק, שימו לב כשהיא מחייכת איזה פה ענק יש לה חחחח
ראיין יהיה מאוד מתאים לה כבעל.... שניהם פשוט תפורים אחד על השני, והם מושלמים, פשוט מושלמים. אני הכי אוהב כשהיא יורה באקדחים של החשודים שניתפסים כדי לאמת קליעים וכ'ו... אני אוהב שלפעמים היא באה לחשוד כזה ומדברת איתו בקול הציף ציף החמוד שלה [אך מעצבן] והיא כזאת יעני מפתה אותו, ואז בשנייה היא מחליפה את הפרצוף בפרצוף קשוח ורציני, היא מזדהה כשוטרת ואז עוצרת אותו... היא פשוט חמודה... האמת?! לפי דעתי היא דמות שולית ב CSI מיאמי. כי היא לא מי יודע מה ממלאת תפקיד בולט כמו הוריישיו אריק וראיין. לפי דעתי אייץ' אריק וראיין הם השלושה שרואים אותם הכי הרבה למשך כל הפרק בכל פרק בכל עונה... אמממ... וזהו ! ובתמונה הבאה מישום מה קלי ניראת שתי טיפות מים מדונה חחחח
http://img402.imageshack.us/img402/7271/normalwallpapersemily4rys7.jpg

Lee1392

New member
../images/Emo178.gifיוני י'חפרן! ../images/Emo8.gif הייתי גם כותבת [או

קוראת לחלופין..סתם,
] אבל אין לי כוח

אוי ואיזה שוביניסט../images/Emo10.gifמה?רק גברים?

חחח לקאלי יש תפקיד חשוב במיאמי,מאוד.

../images/Emo6.gif לא כדאי לך לבקש כזה דבר XD

בכל מקרה, מה שכתבת לא ממש "חפירה" (לפחות לדעתי) וגם לא ממש ניתחת את האופי שלה... ואני לא מסכים איתך בזה שאני לא חושב שהיא דמות שולית, לדעתי דווקא היא מספר 2 אחרי ראש הצוות (H), ומצליחה להחזיק אותם, לדוגמא בפרק הראשון של עונה 5, ובעוד מלא פרקים שהוא נעדר או שהיא עבדה ביחד עם אריק וספידל (עונות 1-2), יש לה גם פוטנציאל ענק להיות ראש הצוות. קראתי שכבר כשתכננו את הדמות שלה, באו בכוונה ליצור דמות נשית "חזקה" וראשית שתהייה מאחורי הגבר בראש הצוות (כמו למשל בניו יורק סטאלה מאחורי מאק ובווגאס קאתרין אחרי גריסום).

Lee1392

New member
היא עוד לפני הורשיו. מה כבר הורשיו עושה?

מתחתן עם מריסול? XDDDDDDDDDD

XD נכון, אבל...

התכוונתי בכללי... מבחינת המשמעות של הדמות וכו... בעקרון הורשיו כבר לא עושה כלום, אפילו העובדת מעבדה הזו, ולרה עושה הרבה יותר ממנו. בקושי רואים אותו לובש חלוק מעבדה ועושה משהו, כל היום רק מבטיח לאנשים שהכל יהייה בסדר וקורא להם My Friend. גם ראיתי כמה דקות מעונה 5 באקסטרה הוט, והוא קורא לנטליה שם Mrs. Boa-Vista.חחח

Lee1392

New member
XDDD לדעתי מתישהו יעיפו אותו וקאלי תתמנה למפק

דת . או שלא יעיפו אותו...אולי באיזשהי חקירה יתקיפו אותו או שהוא יעלם בעננה מסתורית

hitchhiker218

New member
../images/Emo112.gif../images/Emo112.gif../images/Emo112.gifמוהעע!!

ואז אנחנו נציין את היום הזה כיום חג שבו הזן הממושקף של הגזר ניכחד מעל פני האדמה וכולנו נרוץ עירומים ברחובות ונשיר שירי הלל למתקיפים של מר סנפרוסט(H כמובן).....!!!!
-כי אפילו אם זה לא מצחיק אני משועשעת
-כי זה מגניב להיות ערומים(חחח ממש לא אבל לא משנה)
-כי כולנו נלבש מסכות כדי להדמות ל-H
-כי מישהו יצטרך לשיר שיר הלל אמיתי...
-כי כל מה שאני אומרת עכשיו זה מטומטם
-כדי שנוכל להשתעשע
-סתם כי חם!
-כי צריך צוותי מד"א מרוב ההמולה שתהיה ממותו הטראגי של H
-כי בטוח שיהיה ונדליזם
-כי אני אהיה ממארגני המיצעד ואני ארוויח כמה ג'ובות מהצד
-כי יהיו הרבה מחבלים שירצו לעשות פיגוע המוני במיצעד המדהים הזה כייון ש90% ממדינה תתיצב אבל השוטר מלמעלה יסקל את הפיגוע....
-כי כולם יחבשו מישקפיים לאות היזדהות
-כי גם עמיר פרץ יבוא לתמוך!
-כי יהיה המבורגר אבל רק צימחוני!!!חחחח
-כדי שנוכל להשתכר ולדפוק ראש וניגמרו האייקונים שיבואו למסיבה

Lee1392

New member
XDD אין בנאדם כזה קרוע בכל העולם!

חוץ מאביב כמובן. אה..ושרון סירי XD

Lee1392

New member
האיש הכי סטלן וקרוע בעולם

אופס...חחח הוא כמובן לןא בבית ספר