חייבת לפרוק

JOYE האחת

New member
חייבת לפרוק../images/Emo70.gif

אני מקווה שזה בסדר שאני פורקת את רגשותי כאן.... אם לא מוזמנת למחוקק...!!! נימאס לי מהמדינה שלנו!!באמת... אף פעם בחיים שלי לא הגעתי למצב הזה...כי אני הבן אדם שהכי אוהב בעולם את המדינה הזאת! אבל כמה אפשר לשמוע על מקרי רצח שלא פענחו את המקרה?על מקרי אונס נוראים...שהרוצח מקבל כלום על זה?על תאונות מזויעות!? על צבא...הפוליטיקה(המושחטים)ובמיוחד המשטרה! נמאס לי...מפחיד להתסתובב סתם ברחובות..וזה הכי לא צריך להיות ככה... אני אפילו לא יכולה להסביר עד כמה שזה כואב מבפנים.....הכל ביחדדד!! הרצח הנוראי במשגב....שמקרה גרתי שם כל חיי....הבועה היחידה הירוקה שהייתה...גם היא התפוצצה לה... התאונה הנוראית בכוכב יאיר...שמקרה לשם אני עברתי....נוראי עד כמה שאנשים שמים***על החוק... קשה לי עם זה ומאדדד!!! מצטערת הייתי חייבת לפרוק... עוד 4 חודשים ב"ה אני אמורה להתגייס...ולהגיד לכם את האמת ממש לא בא לי....!!!!עצוב

s h o o s h a

New member
המדינה שלנו

למרות ועל אף הכל- המדינה הזו היא שלנו, ורק לנו הכוח והאפשרות לשנות את הדברים. את, החברים שלך, הדור שלכם- יש לכם את כל האפשרויות ליצור את השינוי. לא לוותר על האפשרות לחיות חיים ללא אלימות, לחיות ללא תאונות דרכים, אולי זה נשמע כאילו אני הוזה, כאילו התסריטים הללו הזויים משהו, אבל אני באמת ובתמים מאמינה שאפשר. בעוד ארבעה חודשים את תתגייסי, ואני מאחלת לך שיהיה לך שירות מענין, שירות שבו תוכלי לתרום למדינה ולהיתרם ממנה, שתתגייסי בשלום ושיהיה מבורך לכל אורכו.

tamarb76

New member
הכל תלוי בנו

גם אני מתוסכלת מאותן סיבות , עכשיו אני לקראת לידה, ושמעתי לא מעט פעמים משפטים כמו " למה להביא ילד לעולם הזה" אז יש מליון סיבות ואחת מהן היא כי אני לא אתייאש . אני אחנך את ילדיי שזה תלוי בהם : כבוד בין אדם לחברו, בין אדם למקום. הכל עכשיו תלוי בנו ובמה שננחיל לדור הבא. יש "קוצים" שדוקרים ומכאיבים ופוגעים בנו אבל זה לא מה שיעצור ממני להיות אופטימית ולברך כל יום מחדש על הזריחה. המון קשיים אינם תלוים בנו והדאגה תלווה אותנו כמו התיסכול אבל אל תאמרי נואש. עוד מעט את מתגייסת למערכת שלא אשמה במה שמתחולל סביב, תני את כולך זה יתן לך הרגשה טובה ותהיי הכי שאת יכולה שלמה עם עצמך, כי זה תלוי רק בנו ואין לנו אין לנו ארץ אחרת שיהיה בהצלחה , שירות מספק ואל תתיאשי, יש לנו מה להציע הלאה כדי לשנות את ההוה.

חייבת ליפרוק

כמה שאת צודקת בקשר למדינה שלך שהיום אפילו צבא אין חשק לעשות אני מדברת מימקום שעשיתי צבא אבל נכון להיום אפילו לא המליץ לילדיי לעשות צבא רק מיפני שעשינו צבא ולא קיבלנו כלום מהמידינה אחרי הצבא ורק עבדנו קשה להשיג הכול אני בעדך המדינה על הפנים התיקשורת הממשלה בקיצור הכול

למעלה