חייבת להוציא קיטור

חייבת להוציא קיטור

אתמול בקופ"ח אצלנו היה ועדה לIVF,והרופא שלי שלח את הטפסים שלי... אמרו לי להיתקשר היום בבוקר כדי לקבל תשובה.. מה מסתבר????????שהטפסים שלי בכלל לא הגיעו,הדמעות עומדות לי בעיינים.... הפקידה אמרה מחר נדבר אם הרופא אולי הוא לא שלח,והרופא שלי כ"כ אחראי ואני בוטחת בו כשהוא אמר ששלח.. וזה אומר שיש ועדה רק בעוד שבועיים שוב. מחר אני צריכה ללכת לקופה ולראות מה קורה,איזה עצבים אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

דובית!

הבאסה שלך מוצדקת.... אבל אולי הכל לטובה תבדקי איפה זה נפל ובפעם הבאה תדאגי שהטפסים יגיעו! בהצלחה

רוצה לעדכן

הייתי אצל הרופא היום,כי הפקידות בקופה כאלה אידיוטיות שלא ברא אלוהים... בקיצור דיברתי אם הרופא והוא היה מודע לבעיה,מפה לשם הוא אמר לי להיתקשר אליו ב20:00 ולעדכן אותי מה קורה... הוא אמר לי שהוא מסר לפקידה את הטפסים הוא ציין את שם הפקידה שאני ידע למי לפנות במידה וזה יחזור על עצמו חס וחלילה.. עכשיו אני צריכה לחכות לועדה הבאה... תאחלו לי שהטפסים יגיעו לועדה....

פוליפז

New member
הי דוביתי

אני מבואסת מלשמוע את זה. אבל, כל עכבה לטובה. לכי תדעי. אולי מלמעלה מתזמנים לך תשובה חיובית מהועדה עם ביוץ??? (דלתות מסתובבות , את אף פעם לא יודעת ממה ניצלת...) סבלנות את תזכי להכל. אני מאחלת מקרב לב. הלוואי שבכלל לא תגיע הוסת ובמקומה ביצית מבוייצת מופרית. מחזיקה לך אצבעות! פולי

ספרייט 7

New member
מצטרפת לברכות של פולי!

שיהיו הפתעות.. עוד לפני שזה יגיע לוועדה אמן!

דובית

בפעם הבאה באים לשם עם 10-15 בנות זועמות מהפורום, ואומרים לפקידה שלך שאנחנו יודעים איך קוראים לה ואיפה היא גרה!8-| אז שלא יהיו פאשלות!

למעלה