חייבים.........

קוראים לו אלירז ואין לו מה ל קנא בזוג דוחה

שעושה בושות והם בעצמם לא מסתדרים ואיזה ג'ננה איילה חטפה אתמול טיפול בהולללללללללל

CRAZYxNUTS

New member
יש לו הרבה מה לקנא שבגיל 27 אין לו כלום

ולסער יש דירה וקריירה והיגיע לבד בלי עזרה . ומה יש לאלירז ? חחחחחחחחח קטנוע

sharoon14

New member
לא, כי לסער יש כל כך הרבה!!../images/Emo122.gif

סער פאקיג בן 37! ואין לו כ-ל-ו-ם! מה את משווה בינו לבין מישהו בן 27?! קיצור- תקדמי.. תקדמי

edna923

New member
המשך:סער בגיל שלו לא היה לו כלום

סער בגיל שלו לא היה כלום,זאת אומרת שאדם לא מסודר הוא לא שווה חוצפנית

Daria83

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאילה, הבלוף הגדול של האח הגדול../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

את זה כבר אי אפשר לטייח. ראינו את השיחה שלך עם אלירז. ראינו שאת ניגשת אליו. ראינו איך הוא דאג לך והזכיר לך את הערך העצמי שלך, את הכבוד, את אבא שלך. ראינו כמה זה נגע בך. ראינו כמה בכית. ראינו כמה הסכמת איתו. ואנחנו רואים כמה את משקרת עכשיו!!!!

דינה122

New member
ברור*

כשהיה בתחפושת הדינוזאור אמר לסער ואיילה שגם הוא זקוק לחום ואהבה.ואמר לאלין שהוא צריך חום ואהבה משפחתית ונשית .לא הצליח להשיג את איילה לכן הוא טובע בים של קנאה ורחמים עצמיים.בים של עארסיות,איומים על פותנה הדוחה גם היא.זה פשוט לא יאומן איך הוא בחר חבורת נחשים בדיוק כמוהו. בואו צפעונים שלי!אתם שלי אני הקוברה בואולמאורה ולא לצאת ולא להתחבר עם חבורת החמודים.נונונו.

ואל תשכחי את תביעת הדיבה שעדנה הגישה נגדו

אוי מה שמצפה לו בחוץ.ואנחנו נהיה שם כדי לראות הבל. זה יהיה הניצחון הקטן שלנו

sim1212

New member
סער מרכל ואלירז כל היום שותק לא מכפיש אותם

בכלל תגידו מה נסגר איתכם.לאלירז מותר כל היום להגיד ולעשןת הכל.יאללה תתקדמו צאו מהבועה שלכם.

מורין111

New member
הדיבה המרושעת

סער הסוער מתחיל את מילחמת הדיבות על אלירז הוא מתחיל להידחק ואז מילות הדיבה והשקרים מתחילים לרדת נמוך ראו הוזהרתם בהמשך הוא יפעיל אלימות בעידודה של זוגדו הדימיונית איילה

ענתי72

New member
שולי 106 את מוכה בעיוורון - עד היום מי שלכלך

הם גואל,אלירז ואלין סער מגונן על איילה,בדברים שיש בהם בסיס אמיתי ראו את תעודת הזהות של אלירז,ואל תשכחו שגם אלירז סיפר על הכספים שלו בהימורים

למעלה