חייבים.........

צופה2020

New member
ההצבעה לפותנה היתה טעות זה היה בשל ויכוח

עם אלירז ופותנה עלבה בו. זה מראה שאלין לא מתכננת הצבעות והיא אמיתית לחלוטין שלא כמו הזוג האומלל שאירגן הצבעה קולקטיבית ..... צא וחשוב. חבל לשלוף דברים. נסה לנתח את המהלכים בבית.

efrat20091

New member
אס"א, כולנו התפקדנו באהבה- אין אחד מאיתנו שלא

יושב ומסמס... נגד העדריות ונגד פארוק והאישה שאין לה דעה

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים !!! הרסה לו זוגיות מדהימה עם בולבולון (הוא העיד על כך) הוציאה אותו טמבל מול כל עם ישראל (הוא העיד על כך) הרסה לו את הקריירה (הוא העיד על כך) מנצלת אותו, מתמרנת אותו צוחקת עליו (הוא העיד על כך)

שיחה מדהימה? איילה חכמה?

איפה את חיה? בלה לה לנד?
לא מצליחה להבין את התומכים שלה, פשוט לא.

mini25

New member
אני חושבת שכל מי שכותב פה על איילה כחכמה זו

מישפחתה שרוצה להציל את עצמה מבושה

izmeral1

New member
איך בדיוק אני ועוד חברות מדנבר מהמשפחה=

פשוט הוקסמנו ממנה הרבה ומהשאר הרבה פחות. מה לעשות נכון רואים אנחנו בה בחורה אישה קטנה ושברירית מחזקים אותה מהצולפחים כן אכלו צלופחים האחרות שם. האם ידעתם שהצלופח ים זה הכי ארסי שיש בים יותר מנחש הממבה הנעק חי בנהר הגדול האמזונס= מיד מקיש ואאין לברוח מהממבה ניתן לברוח? גואל הצלופח המרעיל ומכיל רעל=עד כמה סער ואיילה תמימים= נגררים ליד הצולופח הזה \רק ארז קורא אותו=אמר לו רק הכלב אוהב אותו. ואני מרחמת על אותו כלבון מכול הלב שלי כי הכלב נאמן לאדם וזאת הצולופח לא מכיר אין לו בלקסיקון אמינות< הכול קשורכן השחפות של האירועים הם הגורם לאיילה. אז מצרפת אני מוצא הורים מרוקאים אלג'רים איפה אני לאיילה בת משפחה כן כולנו יהודים נאמנים אחד לשני. לילה טוב לכם.

10555

New member
איזמרל, את לא ברורה, נסי שוב../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

izmeral1

New member
מאוד הוקסמנו=מאיילה והשאר פחות=

מה לא מובן כאן על הצופחים צריך יש כמה שנותרו בבית האח הגדול פשוט מאוד=ידוע שהצלןפח נחש ים הוא והכי ארסי הכי מלה בארס=הנשר והעיט מומחים ללקוד אותו כי הצלופח אוהב לצוף על המים =בים הנעק. עלי בקצרה ממוצא הורים מרוקו והחצי השני אלג'רי= לילה טוב מקווה שהשמות שם מתאימים לנושא<

lolibror

New member
וסער עונה לה:"יש לך משהו אליו" איילה צווחת:

"תפסיק להגיד את זה כל הזמן"! אפילו סער מרגיש שיש לו מתחרה.איילה דלוקה לאלירז על התחת מהיום הראשון... משפילה את עצמה. פתאטית!!!! D

somboI

New member
רותי,תגובתך ברמה לא פחות נמוכה,מה ההבדל../images/Emo35.gif

לקלל בשפה ספרותית זה לא לקלל? ואם אכתוב לך שאת עם הארץ, בורה וכסילה זה לא יהיה לקלל? אוקי, אז את כזאת.

שולי106

New member
סער מלכלך על אלירז

סערון הבולבולון לא מחכה לך סערון בפעם הבאה אתה תודחהסינגוריה הציבורית מחקה אותך לך תצחצח נעליים

למעלה