חידות חמיצר

kurt angleeeee

New member
שירשור חדש.

אני פותח שרשור חדש של חידות, השירשור הזה כבר עמוס מדי וכבר הדרדר לדף השני

brock lesnar 2

New member
החידה הקשה בהיסוטרית הפורום כאן:

הארגונים שלמדו לבד התחיל מהתחלה פה הציפור רמזים: א. תנסו להשתמש באנגלית ולתרגם דברים. ב. הכיוון של התשובה הוא כיוון אחר. ג. הרמז שאם תעזרו במקורות תוכלו למצוא את התשובה: איתן רוב. לדעתי הרמז השלישי הוא די והותר לכן אני לא אוסיף רמז.

hirshfe

New member
חידות חמיצר

פעם אחרונה, שהודעה זאת תכתב לא לא לפתוח שירושורים חדשים!!! לא לעלות חידותחדשות כל עוד יש חידות לא פתורות!!! חידה כזו שתעלה תמחק!!!

brock lesnar 2

New member
סכיום כל הרמזים + עוד רמז

הארגונים שלמדו לבד התחיל מהתחלה פה הציפור רמזים: א. החידה הזו היא לא כמו כל החידות הכיוון הוא אחר. ב. נסו להשתמש באנגלית. ג. הרמז שאם תעשו איתו משהו תפתרו את החידה: איתן רוב. ד. הרמז שיפתור לכם את החידה אם תעשו בו היל\פיס טרן תקבלו את התשובה: xat.

קופיני

New member
i.r.s

בגלל הXAT הפכתי מהסוף להתחלה וקיבלתי-TAX, יעני,מס יחד עם איתן רוב, יושב ראש ועדת הכספים של הכנסת זה הוביל אותי לתשובה

brock lesnar 2

New member
|v||v| הסבר בפנים.

משום שאפחד לא ידע נתתי רמז מאוד עבה והנה הפיתרון: הארגונים שלמדו לבד: indy's התחיל מהתתחלה : restart פה הציפור: מקור = source |אני יודע שמקור של ציפור זה לא source !| חברו את של האותיות הראשונות של המילים ותקבלו: I.R.S לרמזים: אם טרן זה היפוך ואם נהפוך את xat נקבל tax שזה מס באנגלית איתן רוב הוא יו"ר מס הכנסה בישראל. מקווה שזה לא היה קשה מדי!

למעלה