חידון תמונות..מישהו מזהה?

Matanhirsch

New member
חידון תמונות..מישהו מזהה?

הנה עוד תמונה..נראה מי מזהה.. תכתבו את התשובה לא בכותרת..ככה שזה לא יהרוס לכולם ישר.. תהנו

Matanhirsch

New member
חח אם אני אתן רמז כולם ידעו..

אולי אחר כך אם אף אחד לא יידע..

גרי רשף

New member
אני יכול רק לנחש

כשהייתי ילד היתה לונה פארק בבואנוס איירס פחות או יותר מול רקולטה, אבל כיום היא כבר איננה קיימת. שמעתי שיש אחת חדשה בטיגרה, אבל לא הייתי שם..

yauli747

New member
אני לא מזהה אבל...

אותי תמיד הצחיק שבארגנטינה הלונה פארק זה האולם הופעות בעיקר של אגרוף אם אני זוכר נכון ופארק השעשועים נקרא היטל פארק (או משהו בסגנון) אם אני לא טועה בשנת ה90 סגרו אותו אחרי שקרון של הרכבת ערים עף ומישהי נהרגה...

אפרתינה

New member
את צודקת...

הייתי שם באותה התקופה.. הלונה פארק באמת נסגר כאשר מישהי נהרגה ברכבת הרים.. אבל חוצמזה זה היה אחלה לונה פארק

Matanhirsch

New member
טוב..התשובה היא:

זה צולם מנהר הטיגרה..יש שם הפלגה בסירות. וללונה פארק הזה קוראים: Parque de la Costa הייתי שם ב1998 נדמה לי..והוא עדיין קיים,לא סגרו אותו. וגם צילמו בלונה פארק הזה פרק לקנטנטנות(עם תום אבני שהיה..אם מישהו זוכר) וגם פרק אחד במורדים.

yauli747

New member
יו עכשיו נזכרתי ב"עיר הילדים"

יש לנו דודים בLA PLATA ואני זוכר שהיו כמה פעמים שביקרנו אותם לקחו אותי לשם אבל יותר זוכר את בתור פארק שעשועים לעניים (מהבחינה שהמתקנים היו קצת מעפנים) אגב עד היום אני זוכר את המפה של LA PLATA שיהא מאוד סימטרית ובאמצע יש את הפארק הגדול עם הכבישים באלכסון (אבל שוב יכול להיות שאני סתם מדמיין והזכרון שלי לא משהו)

skooby

New member
יש שם גם גן חיות יפה ../images/Emo13.gif

ומוזאון בפארק גדול עם נדנדות (זה שמבאצמע!!!)

למעלה