חידה לכבוד שבוע הזית

maxima

New member
שלום אורניהו....כחמד לראותך איתנו

כל הכבוד לכם... תסלחו לי אם לא יהיו רווחים בין המילים אני אצל הבת והנכדים כנראה התעללו במקלדת המסכנה...

shkedud

New member
מקסימה - לא שמת צילומים מהטיול

בוקר שלך וחוץ מזה, מה שלומך?

maxima

New member
היי שקדוד טיול הבוקר שלי היום

היה עם השיפוצניק בבית...
חוץ מזה אם אביא בלי סוף צילומים בסוף זה ימאס לכולם.

אורניהו ידידי ../images/Emo24.gif

שמח שהצטרפת אלינו. תאמין לי, בפורום הזה תמצא כר נרחב להתבטאויותיך. ובא אגלה לך סוד קטן, זה מכבר הודעתי לחברי הפורום החביבים, שחבר יקר עשוי להצטרף אלינו, והנה הגעת. ברכות

אפי 7

New member
אורניהו - קודם כל ברוך בואך ../images/Emo140.gif

להסתופף בצל קורתנו. הסיפור שלך מדהים - ומזכיר לי סיפור אחר: אמי, נשארה אלמנה מרובת ילדים, ללא הכנסה, ולפרנסתה המזערית, עבדה במסעדה שהייתה צמודה לביתנו. יום אחד, על רצפת המסעדה, מצאה ארנק. הרימה אותו, פתחה, ושם היו מזומנים בשווי גבוה מאוד. השאירה זאת אצלה, וכנראה חשבה שמישהו יבוא לדרוש אותו. לאחר זמן מועט - הגיעה אשה תימניה מבוגרת, ושאלה בקול בוכים אם מישהו מצא את הארנק שנפל לה. אמי, ללא היסוס, הגישה לה את הארנק. מעניין מה חשבה בין הרגע בו מצאה את הארנק, לבין אותו רגע שהגיעה האשה לדרוש אותו. הייתי רוצה ולו לרגע להיות בתוך מחשבותיה. אולם מהיכרות קרובה איתה - אני אישית בטוחה שמחשבתה הייתה - הלוואי ומי שאיבד את הארנק יבוא לדרוש אותו, כי צדקת הייתה באופייה. כמה נעים לשמוע סיפורים על מעשים טובים - ומי שיש באמתחתו סיפורים כאלה - בבקשה שיענג אותנו בהם. יום נעים אפי

odo13z

New member
משהו "פרובוקטיבי" מעט......./images/Emo9.gif

כל בית צריך מרפסת כל בית צריך מרפסת זה כבר מקובל בימים אלה שיהיה איפה לצאת. להאיר את העיניים והנשמה. להתרענן מהדחיסות של פנים הבית. להריח ריחות אחרים. להתענג על כוס תה ועוגיה טעימה. לראות את הירח המלא ולחלום בהקיץ. להרגיש את המרחבים. את החיים. כל אישה צריכה מאהב.......

למעלה