חזרתי מאילת

מצב
הנושא נעול.
אריה ! אחלה שירשור ! ../images/Emo45.gif

מהמם
אריה ! אחלה שירשור !

תמשיך בדרך הזאת !

אריה היקר !!! כל הכבוד על התמונות !

עוד קצת על אילת
באילת יש לא רק פטור ממע"מ. יש גם חנויות שפתוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ויש תח"צ כל השבוע. אנחנו התאכסנו בשבת במלון קלאב הוטל. במהלך השבת לא היו הרבה המראות\נחיתות באילת אבל לקראת הערב השדה התחיל להתעורר. בערך ב17:30, לפני צאת השבת, הגיע מטוס אל על (בואינג 757 4X-EBU) לנחיתה, ואני שעמדתי על המרפסת אכלתי את הלב שלא יכולתי לצלם את המחזה המדהים הזה. במוצ"ש חזרנו הביתה ברכב פרטי. בדרך עוד יכולתי לראות את התור הארוך שנמשך מחוץ לשדה התעופה. כנראה שאילת כבר צריכה שדה חלופי, כי אי אפשר להרחיב עוד את השדה הקיים. זה הכל חברים.
אריה היקר !!! כל הכבוד על התמונות !
אתה ענק !!! תמיד אוהב אותך !!! אביתר.

omer landau

New member
תודה רבה אריה../images/Emo13.gif אחלה תמונות

חזרתי מאילת
היה יפה מאוד לנסוע לאילת אחרי 7.5 שלא ביקרתי שם ו10 שנים שלא ראיתי
. תמונות מהטיסה להנאתכם. תמונה 1: אחרי שחניתי בשיכון ל', הולך ברגל לשדה דב.
תודה רבה אריה
אחלה תמונות
עשית לי את היום חחחח איך היה באילת בלי קשר????? אני זוכר שבגיל 11 הייתי במלון ההוא והמרפסת שלנו שם הייתה כלפי הנמל תעופה שם זה היה ממש ממש יפה אבל פעם היה רעש הרבה יותר חזק מאשר היום לא יודע למה ומזל טוב על הכינוי החדש באמת אף פעם לא הבנתי מה זה A- T תודה על התמונות

A r i e T

New member
תודה רבה לכל המפרגנים ולכל המשמיצים

חזרתי מאילת
היה יפה מאוד לנסוע לאילת אחרי 7.5 שלא ביקרתי שם ו10 שנים שלא ראיתי
. תמונות מהטיסה להנאתכם. תמונה 1: אחרי שחניתי בשיכון ל', הולך ברגל לשדה דב.
תודה רבה לכל המפרגנים ולכל המשמיצים
לגבי איסור לצלם: אני לא חושב שהעלתי לפורומים של תפוז סוג של צילומים שלא נראו כאן בעבר (תשאלו את ארז). תאמינו לי שצילמתי באותו יום כמו מטורף ולא היה סבל, דייל, איש בטחון או כל עובד אחר של רשות שדות התעופה שלא ראה שאני מצלם. יכולתי לצלם מקרוב גם את הבסיס של ש"ד ולא עשיתי כי אני יודע כמה אנשים בתפוז רגישים לתמונות או אפילו דיבורים שקשורים לבטחון שדה. אני יודע שאם פעם אני אזכה לעמוד קרוב לגדרות של נתב"ג, כמו שכמה אנשים כבר עשו כאן, אני לא אעיז להביא איתי מצלמה. רק זוג עיניים
....זה בדיוק מה שעשיתי באילת כשהחלטתי שבאמת הגיע הזמן לעשות קצת כושר וביליתי שעות בצעידה מסביב לשדה, כמובן איפה שמותר להסתובב בלי למשוך אליך את ה
. עוד משהו על ישראייר: חברה צעירה וזולה יותר מארקיע. הם כנראה לא לוקחים את הטיסות הפנימיות יותר מידי ברצינות. (זוכרים שהיתה פעם כתבה על הדיילים המצחיקים?). הדייל היחיד במטוס היה צעיר נחמד שאפילו לא לבש מדים מגוהצים, רק בגדים רגילים עם אפודה זוהרת (כמו אביתר) ובאופן כללי נראה כמו מדריך טיול מאורגן או מוכר מזון ברכבת ישראל (הוא עבר בין הנוסעים עם אותה עגלה בדיוק). אז שוב
רבה על התגובות. נקווה שבזמן הקרוב יהיה כאן מישהו אחר שיביא לנו תמונות מטיסה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה