חזרתי אליכן יקרותי...

חזרתי אליכן יקרותי...

מקווה שאתן זוכרות אותי ואת עצם קיומי... בחודשים האחרונים לא הייתי בארץ ועכשיו שחזרתי החלטתי לקחת את עצמי בידיים.... אז ככה... בחו"ל אכלתי בריא וירדתי במשקל(לא יודעת כמה) ואני לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה מחזור אבל זה כמו בגיל העשר'ה שיש כתמים כאלו.. אז היה לי כמה ימים כאלו חומים... מזה לדעתכם אומר? וחוץ מזה רציתי לדעת אם אפשר לטפל בעצמי בשיטה טבעית או שאני אלך לרופא קובנציונאלי ?! ואם כן.. אז תמליצו לי ותרגיעו אותי, אני ממש לחוצה מזה... וגאה בעצמי שאני לוקחת את עצמי בידיים... גאה בכן על הפורום ועל זה שאתם כאלו כאלו הכי שבעולם...

ספרייט 7

New member
ברוכה השבה..

בטח נהנת בחו`ל.. שמחה שחזרת בכוחות מחודשים.. לקחת את עצמך בידיים זה טוב! זאת התקדמות לנצח את התסמונת!! אני הבנתי שהרבה בנות הצליחו אם רפואה אלטרנטיבית, והרבה הצליחו בדיקור סיני, לי אין נסיון בענין.. אבל לדעתי ירידה במשקל עוזרת, לגבי הפרשות חומות, יש כאלה שזה קדם מחזור, יש כאלה שיכולות לאמר ``השתרשות`` ויש כאלה שיגידו שאם הגוף לא מאוזן אז במקום מחזור יש הפרשות חומות.. אם את מודאגת תקבעי תור לרופא נשים ותדעי היכן את עומדת.. שיהיה בהצלחה רבה.. ו.. תעדכני,

היי!

לדעתי זה אומר מחזור.. תרופת סבתא: תשתי מיץ רימונים ומיץ חמוציות מהול במים, זה יעשיר לך את הדם כדי שיהיה פחות חום ויותר אדום.. את יכולה לטפל בשיטה טבעית, מומלץ בחום דיקור סיני בשילוב צמחים
ברוכה השווה אה.. גם השבה!

למעלה