חוצפת נהגי התח"צ באר שבע

מצב
הנושא נעול.

שי חלצי

New member
אני מעדיף

יכול להיות נחמד
יהיה נחמד אם יזרמו קצת מים באיילון, אבל בשביל מה שאתה מציע יצטרכו לנקות את האיילון ואת הירקון מכל הביוב שזורם בהם. כבר היו כמה נסיונות לטהר את הירקון בעבר, ואני מניח שיום אחד באמת יעשו את זה, אבל לא נראה לי שמישהו באמת מתכנן להזרים מים באיילון. כמובן שהכל אפשרי...
אני מעדיף
יער של פיקוסים בנגליים... מה אתם אומרים?

novarex

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אני מעדיף
יער של פיקוסים בנגליים... מה אתם אומרים?

ה דרומי

New member
נצל"ש

חוצפת נהגי התח"צ באר שבע
חלקם פשוט שמו פס ולא נתנו אתמול שירות לנוסעים, אלו כנראה הנהגים שיפוטרו ויקבלו פיצויים. מה כבר אפשר לעשות להם אם הם שמים פס ופשוט לא מופיעים לעבודה? הן בעוד שבועיים הם יהיו בחוץ... מה שאין כך כמובן לגבי הנהגים שימשיכו לעבוד במסגרת "מטרודן" אגב- המאמר שכתבתי על פשעי הנהג ההוא מן התחבור הציבורית -התפרסמה בעיתון שבע.
נצל"ש
לפסול את הפרסומות של אגד ואם זה כבר היה אז מראש
לא ראיתי.

ה דרומי

New member
הלוו../images/Emo124.gif ../images/Emo73.gifטקסי אני מזה אותך

חוצפת נהגי התח"צ באר שבע
חלקם פשוט שמו פס ולא נתנו אתמול שירות לנוסעים, אלו כנראה הנהגים שיפוטרו ויקבלו פיצויים. מה כבר אפשר לעשות להם אם הם שמים פס ופשוט לא מופיעים לעבודה? הן בעוד שבועיים הם יהיו בחוץ... מה שאין כך כמובן לגבי הנהגים שימשיכו לעבוד במסגרת "מטרודן" אגב- המאמר שכתבתי על פשעי הנהג ההוא מן התחבור הציבורית -התפרסמה בעיתון שבע.
הלוו
טקסי אני מזה אותך
תקסייי הלו

ה דרומי

New member
נו אז מינואר נשלם קנס ענק אז

חוצפת נהגי התח"צ באר שבע
נו אז מינואר נשלם קנס ענק אז
אולי שווה להשתמש בתח"צ ושמשהו אחר יקבל ת'קנס

ה דרומי

New member
חברת אל על תשלם פיצוים לילדה

חוצפת נהגי התח"צ באר שבע
שננטשה

omer landau

New member
מסכנה הילדה .............אבל ../images/Emo70.gif

שננטשה
מסכנה הילדה .............אבל

השאלה היא אביה של הילדה רכש את שירותיה של דיילת אל על בארץ כאן מדובר בשתי חברות תעופה לא נראה לי שהדיילת יכלה להמשיך ללוות את הילדה אני לא הבנתי מה בסוף קרה מי ליווה את הילדה בטיסה של דלתא???? לא נראה לי שהייתה אפשרות כזאת הם אמרו שהילדה סבלה מפחדים במהלך הטיסה ולאחריה והאב לפי מה שאני מבין כאן לא רכש שירותי ליווי לילדה בחברת דלתא(ואיייייי זה מזה לא נשמע טוב ) אני לא יודע מה האב חשב שיקרה רק בפעם הראשונה שהדיילת של אל על שהייתה צריכה להשגיח על הילדה לא הייתה איתה כל הזמן לאחר הנחיתה זה לא בסדר בפעם השנייה זה באמת לא בסדר אבל אני לא חושב שזאת אשמת אל על כי האב קנה את השירות הנ"ל רק לטיסת אל על אולי לא הבנתי נכון את מה שכתוב אבל אני חושב שהבנתי או שאני משלים לבד פרטים שלא הוזכרו פה הילדה מסכנה וזה בהחלט לא נעים אני אוהב כל מיני פסקי דין שקשורים לצרכנות זה מעניין ואני רואה פה לא מעט כאלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה