חומר אקרמאי

תמר 34

New member
חומר אקרמאי

שלום . מקווה שאני במקום הנכון. אני סטודנטית לתואר שני. במקצועי אני ביבליותרפיסטית (טיפול באמצעות אומנויות) ואני עושה את התזה שלי על נפגעות תקיפה מינית - תוך שימוש בכלי הטיפולי שלי. אני זקוקה לחומר תאורטי בנושא, אשמח לקבל הפנייה למאמרים/מחקרים עדכניים בנושא. נכנסתי לספרייה של מקום ושם מצאתי רשימת ספרים מגוונת וגדולה, אך אני זקוקה גם לחומר מחקרי. תודה רבה ומקווה שאני לא מתפרצת לדלת לא לי. תמר.

שלום תמר

קודם כל - כל הכבוד על הנושא החשוב! לגבי חומר מחקרי ממש על הנושא, אני מציעה לך להתחבר לספרייה של האוניברסיטה שבה את לומדת. כרגע חומר ברמה כזאת לא נמצא באתר, אך אנחנו נעלה אותו בימים הקרובים. אם את זקוקה לטיפים לחיפוש בתוך מאגרים אקדמיים של האוניברסיטה - שאלי ואני אנסה לעזור לך.

תמר 34

New member
אשמח מאד לקבל עזרה

במציאת חומר במאגרי האונ'. אני לומדת באונ' חיפה. ואודה לך/לכם אם תוכלי/ו ליעץ לי כיצד לחפש, דרך אלה מילות קישור או כותבים... ובכלל - כל טיפ יתקבל בברכה. תודה רבה - תמר.

כמה מילות חיפוש

הי תמר, נסי לחפש במאגרים של מדעי החברה עם המלים הבאות: trauma PTSD sexual abuse sexual assault bibliotherapy Bibliocounseling Reading Therapy השתמשי במלים בכל מיני הצלבות ושילובים. כשאת מקבלת תוצאות ראשונות, קחי את מילות החיפוש והוסיפי אותן לחיפושים הבאים שתעשי. בהצלחה!

למעלה