חדשות - 17/01/2006

RedRecords

New member
חדשות - 17/01/2006

היום פורסמו באתר הרשמי של מלאני מספר תאריכים חשובים לגבי החודשים הקרובים: 11.02.2006 - הופעה בשבדיה 12.02.2006 - הופעה של First Day Of My Life בטלוויזיה השבדית 18.03.2006 - הופעה של Better Alone בטלוויזיה השוויצרית 25.03.2006 - הופעה בשוויץ בנוסף: Better Alone ייצא בגרמניה, אוסטריה ושוויץ ב-24 בפברואר בהמשך להצלחה האדירה שנחל (ועדיין נוחל) First Day Of My Life. הסינגל יכלול הקלטת אולפן אקוסטית מיוחדת של You'll Get Yours! First Day Of My Life ייצא במהלך ינואר ופברואר גם בספרד, צרפת ופורטוגל. עד כאן החדשות להפעם! :)

רוני1002

New member
מעניין איזה הצלחה יהיה לו שם,

בארצות האלה. אני מאמינה שהוא יצליח שם לא רע בכלל.

RedRecords

New member
זה נראה שישראל היא אחת המדינות

הבודדות שבהן מלאני אינה מצליחה כרגע עם First Day Of My Life. בושה וחרפה! חייבים לעשות משהו בנידון...

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifוהנה אחת הסיבות:

בל"צ מה לא הייתי עושה להם...במקרה הטוב הייתי רק צועק עליהם, אבל במקרה הרע הייתי מקצין, ותוקע להם אוזניות בפול ווליום עם שיר של שרית חדד

רוני1002

New member
אבל שיר של שרית חדד זה לא עונש../images/Emo70.gif

במיוחד אם זה אחד מהשירים החדשים שלה (בושם צרפתי/בין כל הבלאגן). יואו, איזה אהבלה אני: אני באה להיכנס לקישור שרשמת בהודעה ואז ברגע האחרון אני קולטת את האייקון... חחח

רוני1002

New member
באמת בושה. מה עוד אפשר לעשות../images/Emo35.gif

חוץ מלדרג אותה במצעדים כמובן.

RedRecords

New member
מה אפשר לעשות? אפשר ליידע אותם

שהם עושים טעות גדולה שהם לא משמיעים את השירים החדשים שלה. צריך לשלוח להם אימייל, לעשות משהו. כי נכון לעכשיו, הם אפילו לא יודעים שאנשים רוצים לשמוע אותה. נכון?

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifלא נראה לי שהם יתייחסו

גם הקטע הוא שבשביל לקדם את מלאני, צריך להשפיע על כל חנויות התקלטים וחברות הרדיו בו זמנית, מכיוון שהם נורא חקיינים בקטעים האלה. הם תמיד שמים את מה שהכי נפוץ ונדוש באותה תקופה. אם כבר, צריך לארגן מין מפגשון של כל הפורום, שבו נקבע פגישה עם מנהלי אחת מתחנות הרדיו, ונדבר איתם פנים מול פנים על זה. גם אני חושב שהפרסום שמקבלת מלאני בארץ לא הולם, ויכול להיות שונה בהחלט

RedRecords

New member
אפשר להתחיל מזה שצריך לדבר עם

הד ארצי ולדרבן אותם בעניין הזה. הם אלה שמשווקים את האלבום של מלאני בארץ, ולכן הם בעלי האחריות בדבר.

Music4Life

New member
סליחה, מי אמר רע על שריתו'ש?../images/Emo46.gif

צביקהההההההההההההה להרגע ומהר (מהררררררררר!!)
עוד מילה אחת רעה על שרית ו.... חשבתי שאתה מחבב את גברת מיס מיוזיק לא??
לא ללכלך על המלכה שלי בבקשה...

רוני1002

New member
אני מסכימה איתך.

אסור להגיד פה אף מילה רעה על שרית. היא זמרת מדהימה. רק היום שמעתי את הדיסק החדש של שרית חדד. בקשר לשאלה שלך איזה שיר אני הכי אוהבת בדיסק, אז זה "בין כל הבלאגן". זה השיר שאני הכי הרבה מתחברת אליו.

Music4Life

New member
שריתו'ש...אני חושבת כמוך...../images/Emo45.gif

גם אני הכי אוהבת את "בין כל הבלגן" ("ואולי")...יש לנו אותו טעם. ושמחה שאת יוצאת להגנתה של המלכה שרה

actimel

New member
חייבת להתערב לדקה

מזה כאן תגידו, נפלתם על הראש שרית וגב' ניבה... ביזיון - בשיטתיות משו,הפכתם את הפורום של מלאני ג'יין צ'יסהולם לפורום של שרית חדד... ההה מה אני אומר לכן... באמת, תרגישו בנוח... תכף תצרפו קובץ של שריתוש עם מכנסי אדידס בצבע ורוד, חולצה של אדידס ועוד תעיזו להתחכם בתירוץ: שיש להן משהו משותף. אין כלום משותף
מלאני שלי מלכה. טוב, וגם שרה דעתי לגביי השירים: ועכשיו כל האנשים בפורום יחשבו שהשתגעתי... מותר לי, בגלל שאני חולה
1. מיס מיוזיק - הפקה מעולה של המאסטר הנרי 2. בין כל הבלאגן - ועוד פעם הנרי 3. תק תקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
איזו יצירה זאת הא? לא לשכוח את הנוסחא...

actimel

New member
משנה את כל הסדר בשירים של שרה

1. בין כל הבלאגן 2. תק תק 3. מיס מיוזיק

רוני1002

New member
איזה מגניב שיש לנו אותו טעם ../images/Emo24.gif

הדיסק החדש שלה ממש טוב. לדעתי, זה הדיסק הכי טוב שלה עד עכשיו.

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifאת המלכה שלך, תאהבי במקום אחר

בינתיים, להזכירך, אנחנו בפורום מלאני סי
וכאן, להזכירך, כל הדיונים עוסקים בלהיטים על רמה...כך שאין ל"מיס מיוזיק" ול"בין כל הבלאגן" מה לחפש פה. מקסימום, תתקעי אותם בשרשורי ה
אחרי שגם בגדת, וגם הבזרת (או יותר נכון-איחרת) בגלל שרית הזו, אין לך שום עילה לדבר.
אני את שלי אמרתי.

רוני1002

New member
מה הקשר בכלל../images/Emo35.gif

אני לא מבינה אותך. זה שהיא אוהבת את מלאני זה לא אומר שהיא לא יכולה לאהוב אמנים אחרים. אתה למשל אוהב גם את מלאני וגם את אנסטסיה ואין שום רע בזה אתה אוהב גם את אנסטסיה. אני אוהבת גם את מלאני וגם את רוני, אז אין סיבה שאני לא אזכיר את רוני לשרית חדד יש בהחלט להיטים על רמה. "בין כל הבלאגן" זה שיר מאוד עמוק עם משמעות. לדעתי, זה בין השירים היותר טובים שלה., משפט אחד אהבתי בהודעה שלך: "אני את שלי אמרתי..." כפרעליך.

רוני1002

New member
שלחתי לכל תחנת רדיו אפשרית בארץ

מייל. זה כולל את גלגל"צ, רדיוס 100fm, רדיו 99fm, רדיו 91fm, ועוד כמה. אף אחד מהם לא טרח להתייחס לבקשה שלי.

RedRecords

New member
כנ"ל

אני חושב שלא נותרה ברירה אלא לדבר עם עופר מנחם, היחצ"ן של הד-ארצי.

למעלה