חדשות טובות לשם שינוי

עודי5

New member
ענתילה, נו?????? איזה כיף הא??????

אה מחאיייה!!!!!! תפשת את העניין! את גדולה!

ענתי44

New member
זה יהיה נפלא יקירה

אני אשמח אם וכאשר תבואו ועד אז לשתות הרבה נוזלים ולדאוג שהאהובים שלי ישתו גם. חםםםםםםם

ממש אין לי בעיה עם השתיה, שישתה כמה שרוצה,

אבל בלילה הכליות עובדות שעות נוספות, ועד עכשיו החלפתי כבר 3 פעמים, אני מקווה שזה הסוף, אני חייבת למצוא פתרון יותר טוב , אובדת עצות אמיתית...

ענתי44

New member
ניצה זה מחייב התייעצות

עם אורולוג או עם נפרולוג כי מה שאת מתארת נשמע לי לא טוב. אמא שלי, ברוך השם, עם יציאות טובות, גם קטנים וגם גדולים. אבל הרטבה בקנה מידה כזה שאת מתארת שכל לילה, כל הלילה המיטה מוצפת נשמע לי מוגזם. וגם מבדיקה בזמנו שערכתי מרבית הטיטולים למבוגרים שיש בשוק הם סופגים מספיק. אני החלפתי לאמא בלילה בתדירות גבוהה רק כשהיה לה שלשול חריף. יצא לי שלילה קר במיוחד באמצע הלילה כשקמתי לשירותים המיטה היתה ספוגה והחלפתי הכל. זה קורה לעיתים רחוקות. או ביום כשהיא מתעקשת להשאר עם הטיטול בצורת תחתונים שהוא דק ולא סופג ולא נותנת לי מיד כשהיא חוזרת הביתה להחליף. את לא אמורה להחליף בלילה יותר מפעמיים. כל שעתיים נשמע שאולי משהו לא מסתדר

את רואה, אי שליטה על הסוגרים זו בעיה

לא כמו שהיה נראה לך בהתחלה. אבל למרות זאת הרגעת אותי מהחשש "מה יהיה" אם וכאשר אלפי תאבד שליטה.

זה רק עניין של החיתול..

ואני חושבת שעליתי על הבעיה, הרי אין חכם כבעל ניסיון, הוא פשוט לא רגוע בשינה, מסתובב כמו סביבון,פעם היה שיר ילדים על עירבוב צבעים, ונאמר שם התגלגלולו והתבלבללו וכך נוצר הצבע.... וכך נוצר הפיפי הגדול.. זה כנראה הבעיה כי תוך כדי התגלגלות הוא משחרר קצת את החיתול ואז הרטיבות בכל מקום... מצפה לי עוד לילה של בדיקות ולמידה של הנושא...

../images/Emo6.gifניצה העיקר שהוא לא עושה קטנים בכל הבית

לישראל היה מכנס טיטול והוא היה מוציא ועושה בכל מקום בבית גם יוד של נילי

מזלי....

התקופה הזאתהיית קצרה מאוד אצלנו, הוא היה מגיע לשירותים ועושה ע"י , ואי אפשר היה להיכנס לשירותים אחריו, יש לנו בבית 2 שירותים ,אחד ליד חדש שינה, ואחד ליד הסלון, הוא כמובן העדיף את זה שליד הסלון, אז כל הבית הסריח, ואי אפשר היה להסביר לו ללכת לשירותים בחדר שינה, אבל זה היית תקופה קצרה מאוד, ולא בטוח שעוד הייתי בפורום או לפחות בהתחלה, וקצת התביישתי לספר את מצבו לאישורו, והיום כשאני יודעת שזה חלק מהתפתחות המחלה, אז הבושה כבר עזבה אותי, ואני מרגישה חופשי לכתוב את קורותינו....גם המכנס חיתול היה תקופה קצרה, לא שהתנגד, להיפך, אבל מהר מאוד עברתי לחיתול ממש כי לא היית ברירה , כשהוא הפסיק לשתף פעולה עם ההחתלה.. כשהילדים קטנים מחכיםלרגע שיגמלו, ועכשיו זה בדיוק להיפך,,,,

אירילה

New member
חני , ערב טוב - בלי פרסומות בבקשה

שלחתי לך מסר ,תקראי אותו. מחקתי לך כבר שתי הודעות בנושא החיתולים ,נא לא לפרסם את שם הרשת המוכרת. תודה גרשון

hregev1

New member
גרשון = הכיתוב השני לא היה הנושא החיתולי

לא היה בנושא החיתולים, אלא בנושא שלנו ובעיותנו. להתראות חני

hregev1

New member
גרשון - ראשית סליחה

ההודעה הראשונה חשבתי שלא עברה ולכן שלחתי הודעה שניה באותו נושא. לאחר מכן שלחתי הודעה נוספת בנושא אחר וכנראה ששהיא לא עברה, יש איזושהי בעיה במחשב. להתראות חני

למעלה