חדשות באטמן:

imitsu

New member
למיטב זכרוני

אני חושב שזה קרה במהלך קרב ביניהם.. ראיתי פעם ספר קומיקס שיצא במיוחד על מותו של באטמן באיזה חנות ושם, שוב אם זכרוני אינו מטעני, רואים לקראת הסוף שביין תופס את באטמן (לא כברוס ווין..) ושובר לו את הגב.. עכשיו לפי מה שהייזל אומרת, אני מניח שזה קרה לאחר שהתפתח ביניהם הקטע של הכבוד ההדדי ולאחר מותו של סופרמן. (אגב.. הייזל.. כשאת אומרת מותו של סופרמן.. זה אחרי הקרב עם עם דומסדיי??.. או שסופרמן חזר אחרי?)

DDN

New member
לא יודע מה היה על "מותו" של באטמן

גם בסיפור BATMAN RIP באטמן לא מת בסוף. וכשביין שבר לו את הגב, זה היה הרבה לפני הכבוד ההדדי ומיד אחרי מותו של סופרמן. ביין, כשהוא יודע שברוס וויין הוא באטמן, פרץ אליו הבייתה, הימם את אלפרד וחיכה לו. באטמן חזר מעוד לילה מפרך בעיר, הסיר את המסיכה, לבש חלוק בית ועלה "לבית", כדי למצוא את ביין עומד ליד אלפרד שזרוק על הרצפה. ביין הציג את עצמו, נתן לברוס את השהות להחזיר את המסיכה לפנים, היה ביניהם קרב די מהיר, שבסופו שבר לביין את הגב. וכן - מותו של סופרמן זה לאחר הקרב עם דומסדיי.

הייזל

New member
אוקי, בדקתי

בחוברת Batman 497 - Knightfall 11 (of 19) The Broken Bat ברוס נכנס לאחוזה מהמאורה וראה את אלפרד מעולף על הרצפה ואת ביין. ברוס לובש את החליפה אבל אין לו מסיכה באותו הזמן אז טעיתי, ביין כן יודע את הזהות של באטמן. כל הקטע של הקרב בין ביין לברוס קורה ממש זמן קצר אחרי הלוויה של סופרמן [אחרי שדומסדיי הרג אותו]. הקרב בין באטמן וביין מסתיים בגוטהם [כי אני זוכרת רצץ של ציורים בו באטמן נופל מבניין מגורים ויש מדרגות חירום בסמוך]. ביין שובר לבאטמן את הגב ומכריז על עצמו כשליט גוטהם. ברוס נותן לז'אן פול וואלי להיות באטמן ועוזב את הארץ בחיפוש אחרי בחורה כלשהי שהוא טוען שהוא התאהב בה ובחיפוש אחרי ג'ק דרייק [אביו של טים דרייק] שנחטף. הבחורה מרפאה את ברוס בסוף ומאבדת את השפיות וברוס חוזר לגוטהם אבל לא בטוח שהוא רוצה להיות באטמן שוב. ואז הוא רואה שעזריאל השתלט לגמרי על ז'אן פול ויוצא לעימות מולו. מתישהו אחר כך ברוס מתעמת עם ביין ומנצח אותו ולוקח אותו לכלא.

imitsu

New member
לא מבין משהו

אם הוא שבר לו את הגב הוא אמור להיות קצת.. משותק! איך הוא מצליח לתפקד אחרי זה?? יש הסבר לזה?? (וזה שהוא באטמן זה לא הסבר חח :)

DDN

New member
הוא הסתובב הרבה זמן על כיסא גלגלים

"חיפש את עצמו", מצא רפואה על טבעית ואחרי זה היה לו סוג של מסע כדי "לגלות" את עצמו מחדש, ואז נלחם בז'אן פול וואלי כדי לזכות מחדש בזהות באטמן.

הייזל

New member
יש חוברת אחת

שהוא מסתובב בה בכיסא גלגלים מאופר כאילו הוא מתחזה לברוס ווין כי הוא עובד עם אנשים מהליגה. גרין ארו ממש אדיוט שם, תנו לי להגיד לכם. ויש גם את התקופה שהוא באנגליה מתחזה לסקוטי ומסתובב עם שני מקלות הליכה. הוא נלחם בז'אן פול, מביס אותו ואז יש את zero hour ואחרי זה דיק מתעמת איתו לגבי הבחירות שלו וברוס עוזב כדי לחזור לכושר. הוא מבקש מליידי שיווה שתאמן אותו.

Lion_Heart

Well-known member
ביין הוא אחת הדמויות השנואות עלי

חלקית בגלל הדרך השפלה\בזויה (אם כי יעילה ) בה הוא הביס את באטמן...ושהוא נתן לו לשים את המסיכה? למה? התנהגת כמו בהמה עד כה...למה לא ללכת עד הסוף? תירה בו חץ מרדים ואז תיזרוק אותו מהגג...יותר נחמד מלהתעלל בו פיזית ומילולית עד הסוף

Lion_Heart

Well-known member
יש לך מושג עד כמה זה מצחיק?

כבוד?... "בוא נילחם עם כבוד...כמו שני גברים, אני אחרי מנוחה ועם סטרואידים שמעניקים לי כח על ואתה אחרי 4 לילות חסרי שינה ואחרי שמיטב פושעי ומטורפי גוט'אם פיצצו לך את הצורה גם פיזית וגם מנטלית(לא שאני ארגנתי את זה חלילה...כי יש לי כבוד)...אבל בגלל שאני איש כבוד אני אתן לך...לשים את המסיכה"...אני חושב שמל ברוקס ניסח את זה הכי טוב בסרטו MEN IN TIGHTS So it's come to this, has it? A fight to the death, mano a mano, man to man, just you and me and my GUARDSSSSSSSSSSSSS

DDN

New member
אתה יודע, כל הקונספט הזה מצחיק

זה כמו לקס לות'ור, הוא שונא את סופרמן, אבל בגלל ה"כבוד" שלו, הוא לא ירשה לאף אחד לחסל את סופרמן במקומו. הוא צריך להיות זה שמחסל את סופרמן, וסופרמן צריך לדעת שהוא מת או גמור בגלל לות'ור

למעלה