חדשה

ceaser47

New member
חדשה

אני חדשה. אבא שלי נפטר. אני מתגעגעת אליו בשנה האחרונה כמו שלא התגעגעתי אליו כבר המון זמן. קשה לי לדבר עליו כי הוא היה אבא לא קל וגם אדם לא קל. אני לא רוצה לדבר עליו לפעמים כדי שלא יחשבו עליו רעות. אבל אני חושבת עליו כל הזמן. אמורים לומר עוד משהו? איך זה הולך פה?

eshkolit32

New member
ברוכה הבאה לפורום../images/Emo70.gif../images/Emo68.gif

היי, אנחנו שמחים שהצטרפת אלינו. אני בהחלט מבינה למה את מתכוונת כשאת כותבת שקשה לך לדבר על אביך בגלל הגעגועים וגם בגלל שהוא היה אדם לא קל, אני מכירה את הסיטואציה באופן אישי. לדעתי זה דבר שלוקח זמן. את מוזמנת לומר כאן כל מה שעולה על רוחך, ובקצב שלך. קחי את הזמן ותשתלבי בנחת, אין כאן כללים של "מה אמורים לכתוב"... יש הודעה מתחת שנקראת "שרשור הכרות יוצא לדרך" (אני מסבירה לך כי אין לי מושג אם את מכירה את המושג...) - תיכנסי אליה ותראי שיש שם שאלות שכל חברי הפורום החדשים מוזמנים לענות עליהן כדי שכולנו נכיר אחד את השני טוב יותר (כמובן שאת מוזמנת לקרוא גם את התשובות שענו חברי הפורום האחרים). תכתבי להודעת שרשור ההכרות תגובה עם התשובות שלך, אם בא לך. כולנו נשמח להכיר אותך. שיהיה לך ערב חמים ונעים.

ceaser47

New member
תודה

תודה לך על המילים היפות והחמות. אני לא יודעת אם אני מוכנה כרגע להשתרשר אבל אני אחשוב על זה... זה נראה לי אישי קצת כרגע. מצאתי את הפורום הזה במקרה וזה חימם לי את הלב. אף פעם בכלל לא חשבתי שזה אפשרי להרגיש בנוח וירטואלית. אז תודה.

eshkolit32

New member
קחי את הזמן...

פשוט תדעי שאנחנו פה ושאת יכולה להיכנס מתי שתרגישי נוח. שרשור ההכרות הוא בגדר הצעה בלבד, אין פה שום לחץ, ועדיף שניצור דברים לאט ובביטחה מאשר מהר מדי. לילה טוב...

yaeli20

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

קחי את הזמן... אנחנו פה... כשיבוא לך תספרי...

fasterNY

New member
ברוכה הבאה

גם אבא שלי היה אדם לא קל... צורות ההתבטאות שלו לא היו מוצלחות במיוחד... ותמיד כשרצה לעשות משהו טוב... איכשהו זה יצא רע... אבא שלי נפטר לפני קצת יותר משלוש שנים... ואני עדיין מתגעגע... יש הרבה פעמים שאני נזכר בו... ומתמלא דמעות... זה יכול להיות משהו שראיתי שמזכיר לי אותו... אולי משהו שעשיתי... משהו שרציתי לעשות וחשבתי שאם רק היה פה... אני לא חושב שזה עובר מתישהו... ולא חושב גם שזה אמור לעבור... ככה הם נשארים איתנו.

ceaser47

New member
תודה

המילים שלך גורמות לי להרגיש לא לבד, שגם אתה כמוני, למרות שסבלת מהורה לא קל חווה את האובדן שלו מאוד, ברמה היומיומית ממש. תמיד טוב להרגיש שיש עוד איתך בסירה. אבל שתדע שזמן כן עוזר ושאבי תמיד איתי למרות הזמן ואולי דווקא בגלל המרחק נהיה יותר קל לסלוח לו על הקושי, שלא היה מכוון אבל עדיין הסב הרבה צער...

היי../images/Emo187.gif../images/Emo204.gif

ברוכה הבאה יקירה...
כמו שאמרו לפני - אין כאן חוקים מה לומר, קחי את זה בזמן שלך , לאט.. לאט. אנחנו פה.

למעלה