חדשה

חדשה../images/Emo98.gif

חח היי D: קוראים לי טלי , אני כמעט בת 14 (חודש הבא), ואני מת"א. קראתי את כל הספרים בפחות מחודש , וראיתי את הסרט דמדומים 30+ פעמים לפחות חחח עכשיו אני בהתחלה של הספר TH למרות שהוא לא קשור לסידרה , אבל בכל זאת רציתי לקרוא אותו כי זה של סטפני ורציתי לדעת אם הוא יהיה מעניין כמו כל שאר הספרים שהיא כתבה ^-^ אשמח להכיר פה אנשים ולהשתלב

Emergency Exit

New member
ברוכה הבאה../images/Emo13.gif../images/Emo204.gif

אני ליאור בת 16 מנתניה תשתלבי לךD:

MeItOsH

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

אני מיתר,16 השתלבות נעימה!

xXx Lilo xXx

New member
אווו דה הוסט ^^"../images/Emo29.gif

ישלי אותו
הממ ברוכה הבאה, השתלבות מהנה וגלישה נעימה ^^"

adi dion

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

אני עדי, בת 20. השתלבות נעימה!

Aeon

New member
אה גם אני חדשה...../images/Emo13.gif

שיהיה לך מגניב
קבלי ציור יפה.

Aeon

New member
מה פתאום../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif מצאתי אותו ברשת...

מהמם נכון
(יש לי עוד כמה בארסנל) בכל אופן לאמנית קוראים אליס. (אני לא בטוחה בקשר לשם משפחה... אבל הקרדיט שלה בכל אופן) כל פעם שאני מסתכלת על הציור הזה עולה לי בראש השיר Flightless Bird, American Mouth...

hadas cullen

New member
אני ממש אוהבת את השיר...

את תוכלי לשים פה את שאר הציורים שלה? היא מציירת מהמם!

75אור

New member
בהקשר לשיר, מישהיא יודעת על מה השיר?לא הבנתי

את המילים , וניסיתי לחפש את התרגום ולא מצאתי....

hadas cullen

New member
השיר הוא על

a lot seem to think it is about America and how things have gone from when it was young till now and kind of makes sense from what I read, it is interesting how people interpret the meanings of songs...can mean so many different things to so many different people אין לי כוח לתרגם

hadas cullen

New member
היי

אני הדס 13 מהוד השרון אני עוד 150 מסיימת את BD תגידי לי את TH מעניין כי אז אני אדע אם לקרוא או לא...

מממ

אני סיימתי היום בצהריים את הפרק החמישי של TH ותכלס אני ממליצה לך לקנות את התירגום , למרות שזה ממש הורס , אבל באנגלית ממש קשה לדמיין ולהבין את זה..אלה אם את ממש טובה באנגלית. לי אישית ממש קשה לקרוא ספציפית של TH ולהבין הכל.

למעלה