חדשה

שמקססן

New member
ברוכה הבאה! שמעי Battleheart

כי פיראטים סקוטים זה ה-ד-ב-ר! אני קובה, או שמקססן (אם תבואי למפגש הבא כנראה תביני מה פשר השם :p), או בשמי המעפן, מתן. הוספתי אותך בMSN, שם קוראים אותי Deus Nova וזהו :) תהני בפורומנו הקט!

McBlack

New member
אתה שוב מתכוון לבוא עם החולצה? XD

אבל היא ארוכה, יהיה לך חמים למדיי X:

שמקססן

New member
אם זה יהיה מפגש קומזיץ אוברנייט

אז כן למה לא אם לא אז כנראה שאני אבוא עם חולצת הImaginations From The Other Side שקניתי, או עם החולצת Deicide, תלוי כמה הומו או קשוח אני ארגיש באותו היום

littleAngel

New member
היי תודה לכולם על ההמלצות!

יהיו לי הרבה שעות לשרוף בסולסיק (אהמ) פורום נחמד ביותר :)

genz

New member
welcome, welcome to the dungeon!

ומי שיודע מאיפה זה לקוח, מקבל עוגיה... אהם, ברוכה הבאה ודברים דומים לזה שבדרך כלל אומרים לחדשים, אין לי שם, את מוזמנת לקרוא לי איך שבא לך. ואם את עוד לא מכירה...: kreator heathen quo vadis rumpelstiltskin grinder

Gaius Octavius

New member
סרט ענק../images/Emo99.gif

אם כי לא זכרתי שהציטוט הזה משם. "היי, בלינקין!" "מישהו אמר אייב לינקולן?"

חחח אני מכיר את הסרט בעל-פה מהכמות

פעמים שראיתי אותו. זה כשהוא נכנס לכלא, Welcome welcome to, the dungen I'm flafel

genz

New member
../images/Emo45.gif פשוט לא נמאס ממנו!

היו אצלנו ערבים שלמים שכל מה שהיינו עושים בהם זה מריצים קטעים מהסרט
ואני חייב לך עוגיה

אתה קונה לי עוגייה ב4 ש"ח עם מטבע ש

ל 5, ואני מקבל את העודף, כי אתה גם חייב לי שקל.

genz

New member
התערבתי על שקל על זה?

בלאט, אני זול... תזכיר לי את זה במפגש הבא

McBlack

New member
חבורת קיבוצניקים מוזרים, סרט גרוע

ראינו אותו 8-10 אנשים לפני 3 שנים, הייתה בחדר מיטת קומותיים, בסוף שלו מצאתי את עצמי ישנה על הדרגש עם שני אקסים שלי, שגם ישנו, ומתחת היו עוד אנשים ישנים, ורק החברה שלי ועוד ידיד תמהוני שלי היו ערים וראו את זה. יודה, לא נמאס לך לטעות ואז להצטרך להביא דברים לאנשים?

genz

New member
אני מביא דברים לאנשים גם בלי שאטעה

ומה סרט גרוע?! מוזרה, את יותר מוזרה ממה שחשבתי... חוץ מזה, כבר היית מספיק פעמים בקיבוץ כדי שהקרינה תשפיע עלייך נכבדות ועכשיו גם את 1/16 קיבוצניקית

McBlack

New member
למה 1/16 קיבוצניקית? ../images/Emo12.gif

לא כל קיבוץ כזה דפוק, רק שלכם כזה מחורבן
וחוץ מבידור ושעשוע זמני, מה הבאת לאנשים בפעם האחרונה? Oo

genz

New member
כי הקרינה משפיעה! ../images/Emo123.gif

כל הקיבוצים פה באזור די לא בסדר בשכל...לאף אחד אין יצור כמו דודי, אבל זה משהו אחר. בפעם האחרונה? לא זוכר...אבל אם הייתי עוקב אחרי החובות שלי, לא הייתי מתלונן שאני צריך מגבר חדש.

למעלה