חדשה פה

shir19948

New member
חדשה פה

או קיי יש לי כמה דברים לא מובנים...

למי שזוכר הסדרה המקורית עניין של זמן ששודרה בחינוכית שודרה בין השנים 1992 ל 1995 והתפרסה כביכול על השנתיים האחרונות של תלמידי הכיתה בתיכון זאת אומרת משנת 1992 לשנת 1993 שהם מסיימים את התיכון בשנת 93' הם מתגייסים חלקם לשנתיים חלקם לשלוש ואחרי זה הם פונים לעיסוקים שלהם מה שאומר שהם מסיימים צבא פחות או יותר בשנת 95'-96'.

בסדרה 20+ בה מככבים ויצמן (שי קפון) ועידו מרקוביץ' (מוש בן-בסט) הם נמצאים שנתיים פחות או יותר אחרי הצבא מה שאומר שנת 98'-99'.

מה שלא ברור לי כול כך זה למה על הקבר שראינו בפרק השני של הסדרה החדשה כתוב 1994-1996 אם בשנים האלו הם היו בצבא ובסדרה המקורית האחות של מרקוביץ' (ששמה היה נועה בסדרה דרך אגב) כבר בת 12 בעונה הראשונה.

ורק בשביל להבין יותר טוב גלי כביכול ילדה את יונתן הבן שלה ושל מרקובץ' בגיל 25.
ושרון ילדה את מאיה הבת הבכורה שלה ושל יואל בזמן הצבא או ממש אחרי הצבא לפי מה שהבנתי.

אני יודעת שקשה לסגור חורים ודברים כאלו ואני לא אומרת שהסדרה לא מוצלחת כי היא כן ואני מאוד אוהבת לצפות בה אני רק מנסה להבין אם עוד מישהו שם לב להפרשי השנים או לא...

תודה והמשך יום טוב!

זה משהו שאני אוהבת

לגלות חורים וטעויות בתסריטים, שבלא מעט מקרים נובעים מחוסר תשומת לב ו"שכחה", מה שמתבטא למשל במקרה של השם נועה - אין סיכוי שזו אחות של עידו מהסיבות שאמרת, ולאחותו באמת קראו נועה + גם אחות של וייצמן וגם אחות של מיכל זכו לשם נועה (חסרים שמות?).

על מניין השנים הגיוני שלא יהיה מעקב, אני מניחה שהם בכלל לא חשבו על זה. הם גם מחקו את כל התוכן של הסדרה 20+ - עידו למד שם פסיכולוגיה וכמו בסדרה המקורית, חיפף בהכל וחיפש דרכים קלות, לא בדיוק הטיפוס שיהפוך לאיש עסקים מצליח. גלי בכלל לא הייתה ב-20+, שרון עזבה את הכיתה באמצע י"ב וכולם שכחו מקיומה (גלי תפסה את מקומה כחברה הכי טובה של דנה, עידו מצא חברה חדשה), סגל לא היה איתם בכלל בי"ב. גם הקטע עם גבאי - מת"א הוא עבר ללמד בכפר סבא? (ובכלל, לא הגיע הזמן שהוא יצא לפנסיה?)

shir19948

New member
זהו בדיוק...

השמות מתמחזרים המורה שלימד את ההורים והחברים שלהם פתאום נמצא בכפר סבא

ומה שעוד יותר מצחיק אותי הוא שמיאה הבת של שרון ויואל בת 16 בדיוק כמו יונתן של גלי ועידו ואומרים ששרון ילדה ממש אחרי הצבא וגלי ילדה רק בגיל 25 הם מחקו כול כך הרבה דברים לפעמים זה כייף לשבת ולגלות את זה ולפעמים זה משאיר אותך עם מצבים לא ברורים מצבים שאני אומרת לעצמי "רגע אחד מה היה שם בין כול השנים האלו שכביכול פספסנו?"

פיגאודה

New member
ברוכים הבאים

כל מה שכתבת ממש נכון
וגורם לי לתהות באמת...משהו פה חסר
מי זאת אותה ילדה שעל הקבר שלה היה כתוב 1994-1996?
אבל אני עדיין נאיבית וחושבת שזה בכוונה, ובטוח הכול יתבהר לנו בהמשך הסדרה, לא

אכן, יש "חורים" בסידרה

עוד לפני שהתחילה העונה הנוכחית, כאשר ידעתי שזה עומד להתחיל ודיברתי על כך עם אחותי היא בעצמה העלתה את התהייה הזאת, גם בהקשר של הגיל שהשחקנים משחקים לעומת הגיל האמיתי שלהם. למשל בעונה הראשונה, כאשר הם משחקים בני 16-17 הם למעשה (השחקנים) היו בשנות העשרים שלהם.
ואילו בעונה הנוכחית הגיל שהם משחקים די תואם את הגיל האמיתי שלהם באותו שלב, גיל 40.
כלומר אם היו הולכים לפי ההיגיון, אז הדמויות היו צריכות להיות באמצע שנות ה-30 שלהם פחות או יותר, רק שהפעם הלכו יותר לפי הגיל האמיתי של השחקנים, כאמור בניגוד למה שהיה בהתחלה, כשהם היו בני 20+ ושיחקו בני עשרה..

למעלה