חדשהההההה

חדשהההההה../images/Emo9.gif

הייייייי אני מור אני בת 14.5 מת"א ואני מזה אוהבת את mis-teeq ו... אמממממ.. החלטתי להצטרף

ברוכה הבאה... ../images/Emo24.gif

למרבה הצער כרגע אין אף אחד בפורום
אבל אני מקווה שבקרוב אנשים יתחילו להגיע

thanx../images/Emo24.gif

אין אף אחד?? באסההההההה אבל בטוח יתחילו להגיע אנשיםםםםםםם!! מיס טיק מדהימותתתתתתת!!! שבוע שעבר קניתי את eye candy :))))))) שווה בטירוףףףףףףףףףףף

קנית את Eye candy???

בארץ?? איפה?????? אני מחפש אותו בנרות
האמת היא שהורדתי אותו (כמו גם את האלבום הראשון, Lickin' on both sides) מהאינטרנט אבל בלי קשר לזה שזה לא חוקי, על מוזיקה כזו מעולה אני מרגיש חובה לשלם כסף (והרבה כסף) כדי לקנות את המקורי ולהביע בכך את הערכתי ליוצרים... יש אגב די מעט להקות שגורמות לי לעשות כאלה הוצאות אבל ללא ספק Mis-teeq שוות את זה
.... נכון שJust for you משגע? וMy song הוא חמודדד
לדעתי לאט לאט אנשים יתחילו לגלות את הבנות ולהבין מה הם הפסידו בשנתיים האחרונות

קניתי בקניון 7 הכוכבים בהרצליה

הייתי בהלם שראיתי את זה שםםםםםם וכל השרים מעוליםםםםםםםםם.. אמממ אולי חוץ מ strawberrez.. לא ממש אהבתי אותו והכי אהבתי את thats just not me.. שיר ענקקקקקקקקקק מזה חרשתי עליוווווו

אהבתי מאוד את That's just not me

Strawberrez דווקא קולע לטעמי (גם Home Tonight) - שניהם מתקתקים וחמודים גם אם לא בדיוק "קונבנציונליים" עבור הלהקה
Hey yo (אני חושב שיש אותו רק בגרסה המורחבת) דווקא לא מצא חן בעיניי (יותר מדי דומה למוזיקה מזרחית
) אבל תאמיני או לא, בפורומים שבאתר הרשמי של הלהקה הסקר: "איזה שיר צריך להיות הסינגל הבא" דווקא הוא זכה במירב הקולות :-|

את home tonight אהבתייייי

את hey yo לא שמעתי.... חחח מוזיקה מזרחית?? חחחחחח את זה יהיה מעניין לשמוע חחח

ToryMaster

New member
חיחי

בינתיים ויקי מצטרפת רק כי היא חולה עלייך, וכי היא הכי מתגעגעת בעולם לרוג המותק, בהמשך כבר נראה

למעלה