חג עצמאות שמח ולכבוד החג קבלו המלצה

מצב
הנושא נעול.
כן, אבל אז ההרצה לא כ``כ מועילה

אבל הרצה יכולה להיות גם משהו כמו
להגיד: "מניית X חמה חמה מהתנור ועומדת לעלות בעתיד הקרוב והרחוק. תקנו תקנו!!!!!!!!!!111111" לא?
הרבה יותר טוב לקרוא לה המלצה. להיות נחמד. לספר לכולם שאתה תמיד מרוויח המון (אם אתה זוכר את חובה, הוא כל יום ``עשה`` בין 10 ל 50 אחוז). כששואלים אותך משהו שרק בעלי עניין יכולים לדעת, אז קודם כל לכתוב שזה בבדיקה ורק אח``כ לחזור עם תשובה. כמו כן כשאתה מריץ, אאווופס סליחה ממליץ אז כדאי לכתוב שיש דברים/חוזים/עסקאות בקנה. לגבי סגנון הכתיבה: אז ככה או הרבה סלנג מקצועי (``חבל ! ! הסחורה רותחת! !``) או להיות כמה שיותר סולידי (משהו כמו: ``לידיעת החברים הרחבה פיסקלית תגרום לעודף ביקוש רב באופצית ג`וקים על שבתאי15). יש עוד מה להוסיף אבל אני ממהר...

קרלטון

New member
../images/Emo166.gif../images/Emo6.gif

הרבה יותר טוב לקרוא לה המלצה. להיות נחמד. לספר לכולם שאתה תמיד מרוויח המון (אם אתה זוכר את חובה, הוא כל יום ``עשה`` בין 10 ל 50 אחוז). כששואלים אותך משהו שרק בעלי עניין יכולים לדעת, אז קודם כל לכתוב שזה בבדיקה ורק אח``כ לחזור עם תשובה. כמו כן כשאתה מריץ, אאווופס סליחה ממליץ אז כדאי לכתוב שיש דברים/חוזים/עסקאות בקנה. לגבי סגנון הכתיבה: אז ככה או הרבה סלנג מקצועי (``חבל ! ! הסחורה רותחת! !``) או להיות כמה שיותר סולידי (משהו כמו: ``לידיעת החברים הרחבה פיסקלית תגרום לעודף ביקוש רב באופצית ג`וקים על שבתאי15). יש עוד מה להוסיף אבל אני ממהר...

דיל1

New member
באמת מה עם חובה

באמת מה עם חובה
נראה לי שעכשיו הוא נופש בהוואי חחחחחחח

קרלטון

New member
חובה פרש מהפורום לאות מחאה

באמת מה עם חובה
נראה לי שעכשיו הוא נופש בהוואי חחחחחחח
חובה פרש מהפורום לאות מחאה
על ירידת הרמה. זה היה כשפוקרז משכן את האוטו ונכנס לבורסה. היו ימים.

KobeRider

New member
הרחבה פיסקלית ... גדול

הרחבה פיסקלית ... גדול

קרלטון

New member
פשוט

אני אשמח אם מישהו יוכל פעם
להסביר לי מה ההבדל בין "המלצה" ל"הרצה"?
פשוט
כאשר עו"ד עובד כתובע הוא ישתמש במילה "הרצה" או "מניפולציה", כאשר הוא מחליף עורו והופך לסניגור ישתמש ב"המלצה" או "ספקולציה".

ביולייט

New member
האופציה 1 לא פחות מעניין

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
האופציה 1 לא פחות מעניין
הוא צריך לעלות 60 אחוז מהמניה בנקודות

mimamu

New member
מה הסיפור שלך...

ביולייט קרו היום במעריב
הסבר על החברות ועתיד המבטיח בקרוב
מה הסיפור שלך...
אתה אחד ממקבלי המשכורות הכבדות ותפקידך להנפיץ בפורומים... עזוב אותך משטויות. אם יש לך משהו רציני לומר, בבקשה. אם לא, תחסוך מאיתנו משפטים חסרי ביסוס כמו "עתיד מבטיח בקרוב". הדבר היחיד שאתה יכול לנסות להבטיח למען עתידך הקרוב הוא להיות ישר יותר...

ביולייט

New member
תקרא היום במעריב

מה הסיפור שלך...
אתה אחד ממקבלי המשכורות הכבדות ותפקידך להנפיץ בפורומים... עזוב אותך משטויות. אם יש לך משהו רציני לומר, בבקשה. אם לא, תחסוך מאיתנו משפטים חסרי ביסוס כמו "עתיד מבטיח בקרוב". הדבר היחיד שאתה יכול לנסות להבטיח למען עתידך הקרוב הוא להיות ישר יותר...
תקרא היום במעריב
ןתבין שהנסדק והביו היגעו לארץ יש הרבה חברות טובות בארץ והרבה יותר זלים מחלומות ביו בחו"ל

nirshats

New member
אייל הזה תותח!!!

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
אייל הזה תותח!!!
לא יודע מאיפה איך הוא עושה את זה , אבל תמיד ההמלצות שלו פוגעות בול בהנחה שהוא תמיד קונה יום לפני שהוא ממליץ - הבן אדם צריך להיות טחון בכסף.

hayutsh

New member
ולמה זה ?

אייל הזה תותח!!!
לא יודע מאיפה איך הוא עושה את זה , אבל תמיד ההמלצות שלו פוגעות בול בהנחה שהוא תמיד קונה יום לפני שהוא ממליץ - הבן אדם צריך להיות טחון בכסף.
ולמה זה ?

nirshats

New member
רק השבוע התחתלתי לעקוב אחריו

הבן אדם מפגיז!!!. לא הבנתי מה כולם מעריצים אותו אבל כשהתחתי לעקוב , התזמון שלו והדיוק שלו מדהים. כמעט תמיד המלצה שלו הופכת למניית היום. יש גם טעויות , וכמובן שיש מימושים (כמו מנופים שמשום מה זוקפים לחובתו אבל ראבק המימוש היה אחרי עליה של 100% מההמלצה) אבל בתוחלת - זה צריך להיות מליין.

mimamu

New member
למה אתה מניח שהוא קונה יום לפני

הבן אדם מפגיז!!!. לא הבנתי מה כולם מעריצים אותו אבל כשהתחתי לעקוב , התזמון שלו והדיוק שלו מדהים. כמעט תמיד המלצה שלו הופכת למניית היום. יש גם טעויות , וכמובן שיש מימושים (כמו מנופים שמשום מה זוקפים לחובתו אבל ראבק המימוש היה אחרי עליה של 100% מההמלצה) אבל בתוחלת - זה צריך להיות מליין.
ההמלצה. אולי הוא ממליץ יום אחרי תחילת העלייה?

nirshats

New member
זהו שלא

ההמלצה. אולי הוא ממליץ יום אחרי תחילת העלייה?
זהו שלא
על מנופים המליץ לפני שבועיים כשהייתה לפני פריצה של 230. על ביולייט אתמול , אמנם כשכבר עלתה יפה , אבל היום עלתה עוד יותר יפה. עם זאת כאן המקום לסייג , ולאמר שלפעמים ההמלצות שלו מאוד מסוכנות. כך למשל המליץ על האפ של ביולייט (שאני לא הייתי נוגע בה) . יש כאן אנשים שבקושי יודעים מה זה אופציות ויכולים בשניה להמחק בגלל המלצה כזאת, לכן חשוב להזהיר. אבל עיין עם ההצלחה שלו אי אפשר להתווכח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה