חבר חדש

רועי100

New member
חבר חדש

שלום שמי רועי אני בן 28 סטודנט לרפואה וסובל (באמת סובל) מADHD , אובחנתי לפני מספר חודשים ואני עדין מחפש את האור בקצה המנהרה אשמח ללמוד מכם על דרכים להתמודד עם הבעיה . לדעתי הדימוי הטוב ביותר לתסמונת זו היא תנועה בחיכוך מתמיד -מה שגורם לי להשקיע המון אנרגיה לעומת חברי וכן גורם לי לתסכולים רבים בבנין הארץ ננוחם

r66

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo39.gifהי, רועי.. מקווה שיהיה

לך נוח ב
ינו החדש. למה לסבול?? קח.. סתאאם. אני רוצה לשאול האם אתה מטופל תרופתית? גם אני אובחנתי כ"סובלת" מ- ADHD ובימי הלימודים שלי אני לוקחת ריטאלין ואין כמוני מאושר בעולם.. בעניין החיכוך, יש לי תכונה לטפוח על השכם לכל אחד, לא משנה אם הוא מוכר או לא.. פשוט אוהבת לגעת באנשים ותמיד מלטפת את ראש הילדים, נזכרתי במקרה כשלמדתי ביטוח עם כמה בחורות, פעם אחת נגעתי ביד של אחת הבחורות והיא נרתעה כל כך ואמרה לי "די תפסיקי לגעת בי", כמה נעלבתי, בכלל לא הבנתי איך אני מפגינה חיבה וככה פוגעים בי. היום אני מבינה שאני מתחככת יותר מדי ולגברת יש הפרעה הרבה יותר מסובכת משלי.

kniaper

New member
ברוך הבא ל../images/Emo82.gif

צתאה חן בעיני האנלוגיה שלך. ליבי איתך עם החיכוך שאתה בחרת, רפואה, הרבה לשנן, הרבה לקרוא.

דרוררר

New member
WELLCOME TO THE CLUBE../images/Emo24.gif

אהלן חבר חדש אז קודם כל הצלחת לעלות חיוך של שמחה וסיפוק בלחיי . ללמוד רפואה פה בארץ . זה לא האור בקצה המנהרה ???!!! זה פרוז´קטור !!! רועי אתה בהחלט ראוי למלוא ההערכה על ההשגיות הנפלאה הזאת . אם תרצה להרחיב ולספר לנו קצת עליך . איזה שנה אתה? ולשתף אתנו בתחושות שלך בנוגע לADHD ובכלל . הדלת פתוחה והלב רחב . אני מניח שעוד תראה שמצאת בית חם ותומך. המון הצלחה שלך דרור

רועי100

New member
סיפור אישי -נשמע לכם מוכר?

עוד משחר ילדותי היתי ילד פעלתן עם ברק בעינים ומוטיבציה בגודל האוקינוס ,אובחנתי כמחונן עוד בגיל צעיר אבל תמיד נזקקתי למורים פרטיים ולהשקעת ענק בלימודים ביחס ליתר חבריי היתי גם רגיש יותר ביחס לאחרים מצד אחד מאוד מוחצן ומצד שני מאוד בישן מאוד פעלתן אבל נשבר בקלות כלפי חוץ חזק וכלפי פנים שביר "מתפורר בקלות" , כבר מגיל צעיר סבלתי מבעיות זיכרון היתי יושב בשיעורים ולא זוכר כלום אחריהם , כשהגעתי לאוניברסיטה הרגשתי את אותה הבעיה אבל כמובן שהיא החריפה כי הדרישות עלו יום אחד למדנו באונ' על הפרעת קשב וריכוז והחלטתי ללכת לאיבחון נבדקתי על ידי שני פסיכיאטרים ושני מבחני טובה שהוכיחו את מה שיגורתי ממנו -כן אני רועי ויש לי ADHD , קראתי כל ספר בנושא ניסיתי קואוצ'ינג , טיפול פסיכולוגי , ריטלין , כל מה שהרפואה המודרנית יכולה ולהציע לי אבל כמו כל דבר בחיי שום דבר לא הולך כל כך בקלות כלום לא עזר מאז אני מאובחן מזה כחצי שנה , נוטל ריטלין , מנסה לשמור על אופטימיות ומנסה להמשיך לנוע נגד הזרם אבל לצערי יש ימים טובים וחודשים רעים (באותו סדר גודל) אם למישהו יש פיתרון שעזר לו לבעיות הזיכרון אשמח לשמוע . וכמובן דרך אגב שיש גם בעיות בהערכה עצמית , בשיפוט עצמי בזוגיות כל הדברים המוכרים אבל נעבור את החורף ואחר כך נראה באביב באביב...

freearth10

New member
אתה בחברה טובה../images/Emo3.gif

אני חיפשתי את האור 50 שנה ואז קיבלתי לא קרן אור אלא את כל השמש. בסופו של דבר האופטימיות וכוח הרצון הם אלה שמשכו את העגלה קדימה עם עליות ומורדות לא קטנים. אז אם רק תאמין באור אתה באיזשהו שלב בחיים פתאום גם תגלה אותו.
מאיה

דרוררר

New member
מאיה ,בואי תספרי לנו על כך

דברים אופטמים תמיד עושים לי עוד דרור

דליה.ד

New member
בעיות זיכרון

יש כל מיני טכניקות לעזרה בקשיי זיכרון: שימוש בעזרים גרפיים: טבלאות, תרשימי זרימה, לסמן בטושים מדגישים, לסכם פסקה במשפט קצר ואת המשפט הקצר במילה שתזכיר לך את המשפט שיזכיר לך את הפסקה, שינון תוך כדי פעילות מוטורית, למידה עם חבר כך שאתה גם דן בנושא, גם קורא, גם שומע, גם מדבר. שינון בעל פה, שינון ען מוסיקה שאתה מצרף למלים, כל הנאמר לעיל....
כל אחד ימצא לו את הטכניקה הנוחה לו! אני למשל, נוהגת ללמוד כשאני שומעת מוסיקה, מהלכת בחדר ומדברת לעצמי....

למעלה