חברים כנסו

hadas m

New member
חברים כנסו../images/Emo201.gif../images/Emo204.gif

*הדר אם בא לך.. תמחקי.. לא תצליחי לגרום לנו לשנות את דעתנו..:)* רקע קצרצר למה שקורה כאן *הסרת האדימות של אביחי..בעיקר* אוקיי, כמו שכולכם יודעים *אני מאוד מאוד מקווה* אביחי הוא זה שבעצם בזכותו הפורום עומד על הרגליים.. אפילו אם אביחי לא פיזית נמצא כאן איתנו וכותב הודעות בפורום, הוא כתב לכם כבר בועידה.. אתם תהיו איתו בראש.. אוהב אתכם וחושב על כולכם. למה בזכותו?! אממ אני אעתיק לכם כלשהוא קטע שכתבתי לאגם. זה יסביר מממש הכל. אגמי, אני יודעת שאביחי כבר דיבר על הנושא הזה איתך, אני חשבתי בכל זאת קצת להדגיש את הדברים, את הדברים שאביחי לא יכול להעיד על עצמו, אז ככה, הכל התחיל ממש זמן קצר לפני שהפורום נוסד. עוד בפורום אהבה מעבר לפינה. עוד לפני שלאביחי היה את הקשר איתך אישית בטלפון ובכלל כידידים, הוא עשה ממש הכל כדי להעביר לכל הפורמים של תפוז שהוא המעריץ הכי ענק של אגם. הוא היה עוד פיצי חחחח. אז זה התחיל בבלוג שהוא עשה עלייך, ה-בלוג אם יורשה לי. מלא אנשים עושים עלייך בלוגים ואתרים וקומונות אפילו פורמים. אבל בבלוג של אביחי היה משו מיוחד כזה.. כל מי שראה את הבלוג חשב לעצמו "פיי האגם הזאת, מעכשיו אני מעריך\מעריץ אותה". לפחות זה מה שקרה לי, ולעוד כמה שפיטפטו איתי על אביחי במסנג'ר *סתם משהו שנראה לי את לא יודעת מזה* מההתחלה כולם ידעו..שאביחי הוא זה שיגיע למטרה שלו,ליצור איתך קשר אפילו של ידידים. ואז זה קרה..והשאר היסטוריה. עכשיו סיפור ההווה:] חחחחח. ברגע שנפתח הפורום שלך בתפוז, לכולם זה היה מובן מאליו שאביחי יהיה ה-מנהל. אז כתבנו ממש מכתב קליל לתפוז לא משהו כבד.. לא חשבנו שתהיה בעיה עם זה, ומאז, רק זלזול, אי אכפתיות, והרגשה של "לא בא לי להיות כאן" עברה על אביחי, אבל כמו שאת יודעת, אביחי הוא בנאדם נדיר, והוא נשאר בפורום ועזר ליאיר המנהל החדש שאגב כבר לא:]. לא ברור לאף אחד מה יש לתפוז נגד אביחי...מה שבטוח זה, שהם לא ניסו בכלל לראות אותו מתנהל בפורום והסיקו מסקנות מעצמם. לכן כל מי שאומרים לו שאביחי לא מנהל מעלה בדעתו שזה רק מקנאה. בכל אופן, תפוז עשו "דווקא" ושמו לנו מנהל בשם שיר, שלא מכיר אותך מי יודע מה, לא מתעניין בפורום.. ובגלל זה הוא כבר אחרי החודש הראשון של הניהול שלו נעלם פתאום ולא מצליחים להשיג אותו.., אבל לתפוז זה לא היה אכפת.. הרי הם יעשו הכל בכדי שכולם יהיו מנהלים חוץ מאביחי. אז הסתדרנו רק עם יאיר.. את יודעת..תפוז לא יודעים על זה שיאיר איננו., נוצר מצב שאין לנו כרגע בכלל מנהל בפורום, וכולם פוחדים להוציא מילה מהפה על כך לתפוז, כי הם ישימו לנו בפורום שוב איזה מישהו שסתם לא מתעניין כמו שיר והמצב יחזור לקדמותו.. עם הזלזול והאי אכפתיות. אני בתור אחת שכותבת המון הודעות בפורום יכולה להעיד שהאווירה בפורום השתנתה מהקצה אל הקצה.., כל אחד שכותב הודעה חושב פעמיים לפני שהוא שולח אותה.. כי למה שנעשה "רייטינג" לאנשים שמזלזלים בפורום, באביחי שהוא הבנאדם הכי יקר לנו בפורום וגם בך?!. אז כמובן שאביחי עזב חלקית את הפורום וכותב לנו רק עידכונים ממך.. ולא כמו פעם ששיתף אותנו יותר וכתב יותר. וזה עצוב לכולם שזה ככה צריך להיות. לפני כמה ימים דיברתי עם אביחי על הנושא הזה ואמרתי לו במידה ואגם מדברת עם תפוז, והם ממשיכים עם הדעות הקדומות שלהם.. גם אם יש עסקה של הסוכנות עם תפוז וגם אם לא, אני בטוחה ששום מעריץ של אגם לא ירצה לדרוך בפורום הזה. ובכל זאת צריך שתדברי עם אנשי תפוז* איך זה נשממעעע* זה מעלה ת'עצבים שהמוערצת עצמה צריכה לדאוג למנהל טוב לפורום, אבל זה מה שיש. ואביחי אמר לי שאמרת לו שתהיה פגישה איתך ועם גילי בנוגע לנושא הזה, אני מקווה מאוד שהנושא הזה לא יישאר מאחור כמו כלום..וחייבים לעשות משהו בהקדם האפשרי, לא בשביל הפורום, בשביל אביחי שסובל מזה.. ואני בטוחה שכל אחד אחר במקומו ממזמן היה יורד מהעניין הזה ויוצא מהפורום. אני אישית קיבלתי את זה קשה איך שתפוז ככה מתנהגים אליו.., בגלל זה יוצא לי לדבר איתך על זה במקומות לא צפויים כמו צעקה כזאת מפגרת לפני שאת נכנסת לאוטו או בשיחת הטלפון הזאת שיצא לי לדבר איתך. אבל אסור להדחיק את זה, ואני יודעת שיש לך הרבה דברים לטפל בהם ואת עסוקה מאוד, אבל חייבים עכשיו מאשר מאוחר מדיי כי כל יום שעובר אביחי יכול להגיד טוב, גדול עליי מדיי כל הזלזול הזה ולעזוב, וזה כמעט קרה כבר. יאללה אני לא אחפור לך יותר אני מקווה שהצלחתי להעביר לך את מה שרציתי,זהו נושא חשוב כי שוב,את גיל ההערצה אני אוטוטו עוברת ואני כבר בשלב של הערכה אלייך,אבל בפורום ישנם המון מעריצים ממש טריים שעוד רוצים להנות מזיו פירותייך ומלראות אותך על המרקע. זוהי דעתי :) בכל מקרה,תמיד איתך בנפש ובדיעה.. אוהבת סו מאצ', הדס. זה היה ממזמן.. אני לא צריכה שתגיבו על המכתב עצמו.. זה רק רצה לשקף לכם את העניינים שקורים פה עם אביחי.. עם הזלזול מתפוז.. עם כל ההתחלה של אביחי בפורום.. ולמה הכי מגיע לו בעצם. אז כן, אביחי ואגם בקשר מתמיד, ידידים *כן כן.* וזה הגיע לו כמובן.. הוא השיג את זה בכבוד וביושר. אין לכם מושג כמה מאמצים אביחי עושה בשביל שיהיה לנו כאן נעים וטוב בפורום.. אבל מה לעשות שיש אנשים מעליו?! שבעצם מונעים ממנו לחבק את אגם וממנה לחבק אותנו . אז אגם החליטה לפתוח פורום רק שלנו.. כמו הרשמי של נינט או הראל מויאל.. עמרי למי שמכיר.. אבל גם בזה הייתה בעיה בהתחלה.. כמו העסקה של תפוז עם רוברטו וכו' וכו' שזה ייגמר מחרתיים. בקיצור, זה לא רלוונטי לכרגע.. רק ניסיתי להבהיר ת'צמי.. כרגע העניינים השתנו.. הפורום הרשמי עומד להפתח ממש ברוב.. הוא בתהליכים. אז אביחי יצא מהפורום.. והחליט לחכות לפורום החדש.. לפי מה שכתבתם במכתב אני מקווה שהבנתם למה.*יש לו גם סיבות משלו.. שלא צריכות לעניין את כולנו..* בינתיים אנחנו פה, בפורום הרשמי *לבינתיים* אם שמתם לב בזמן האחרון נסיתי כמה שיותר לגבש אותנו וכמה שיותר לעשות פה כיף ונעים, שגם בזמן האחרון אפילו שיש עוד פורום ממש תכף.. הרבה יותר מושקע ומעניין, שבכל זאת.. נהיה מגובשים לפני זה.. שלא נאבד כמה בדרך..:]. אז אביחי עדכן פה כמה פעמים כמובן.., וגם שלח את אגם לכתו פה כמה פעמים.. והכל היה יפה..כי גם היו עידכונים חשובים.. וגם בקרוב פורום חדש..:). עד אז, אביחי היה אדום בפורום, אדום.. זה מישו שמגיע לו את כל ההערכה שבעולם לגביי הפורום, לגביי ההחלטות לגבי הפורום, לגבי העידכונים, ולהראות לכולם ש:"הנה.. יש פה מישהו מומחה בעינייני העידכונים.. ואתו אתה יכול לשאול"... זה בעצם הייתה ההוכחה החארונה לכך שעדיין קייים פה הרשמיות.. אביחי!.. הנשמה של הפורום. או איך שתקראו לו. מה שקורה עכשיו, זה שכולכם תחליטו מה לעשות לגבייכם בתקופה עד לפתיחת הפורום הבבאמת באמת רשמי, אפשר לעזוב.. אפשר להישאר.. אל תשכחו את הזלזול שיש פה. *אני עוזבת.. כתבתי גם קודם*.. ובקרוב ייפתח הפורום החדש ברור, שם כבר יהיה לכם הרבה יותר כיף ונעים.. חוויה מש מסוג אחר..את זה אני יכולה להבטיח.. אפילו רק מהעובדה שאביחי יהיה מנהל שם:). חדל זלזול, חדל אי אכפתיות וחדל תפוזמנייאק. הדר, אני אומרת בשיא הכנות, אם היה נדמה לך שקודם היו פה ילדים נגדך זו הטעות שלך, היה לנו אחלה פה.. זה היה פורום אחלה לקראת הפורום הגדול באמת, הרסת את זה ופגעת בכולנו. תמיד אתכם אנשים, מקווה שלא נפרד לעולם, ושנהיה מאוחדים עד אין סוף. אוהבת אתכם ומאמינה בכם רבות, הדס.

hadas m

New member
אנשים, יש המון מה להוסיף../images/Emo8.gif../images/Emo204.gif

רציתי להשאיר לכם גם קצת. יאללה, רוצצוו..:)

hila846

New member
../images/Emo80.gif

טוב אני לא כ"כ ידעתי על הסיפור הזה וזה אבל עכשיו אני מסכימה איתך.. מקווה שיהיה לנו יותר טוב בפורום החדש ושסוף סוף יהיה צדק *ואוו איך זה נשמע..*

oorlyy1

New member
-->

דסי שלי....ושל כולנו
לא ניפרד לעולם כי אנחנו כולנו ביחד תמיד בישביל אגם ואחד בישביל השני נכון?!
הלוואי שבאמת...ניהיה מאוחדים עד אין סוף,ושאביחי ינהל את הפורום הרישמי והגדול בקרוב :)) כולם בישביל אביחי ואביחי בישביל כולם!!!!!!!!!
חחחחחחחח *עכשיו שש אני הולכת ליקרוא באמת הההההההכל ואז אני יגיב שוב.. מווווווווווווווווואה לפורום המדהים הזה! :) לגבי הדר.. אני לא ממש רוצה להגיב.. נראה לי שאת אמרת.. ואחרים כבר יגידו בימקומי.... ~
~

einatit4

New member
דסי..

אני כבר מדברת איתך במסנ על זה אבל אני חושבת שאי-אפשר היה לנסח את זה יותר טוב ממה שניסחת.. אני מקווה שהפורום החדש יפתח בקרוב ושם הכל יהיה בסדר
כמו כן[
אני מרגישה כמו מורה..] אני חושבת שצריך שתפוז יתנצלו [טוב זה לא ממש תלוי באף אחד מפה] וכמובן תודה ענקייייייייייייייייית לאביחי שכמו שכתבת בזכותו יש לנו פורום ואפילו אם הורידו לו את האדום הוא עדיין ה-מומחה של הפורום וה-לב של הפורום ולי אישית תמיד תהיה יריאת כבוד כלפיו. זהו, אני מקווה שבקרוב הכל יסתדר.

הדסיי ../images/Emo45.gifקבלי ממני ח"ח ע-נ-קק:]

ולמרות שזאת מגילה אבלל וואחדד מגילה:] אני קראתיי ומסכימה איתך בכל מילה ומיילה:]] בקשר לאביחי?!@# אני צודקת ב200%!# אני איתך:] אוהבת
+
+
פפטרי

einatit4

New member
חחחח הנה עוד סיבה שמצטרפת להרבה

אחרות לעזוב את תפוז...

oorlyy1

New member
הדס..איך כל פעם את דואגת ומשקיע...

ממש ח"ח עצום לך!!!!!!!!!!!!!

בקיצור שתפוז ישלח את זה../images/Emo46.gif

-זה לא ארוך כי אני רוצה שתפוז ישלח את זה!# כל מה שהדס כתבה אני איתה.. ואני מסכימה ב200%

אוקיי../images/Emo20.gif

ישש לי כל כךךך הרבה מה להגיד כל כך. אבל הדס אמרה בערך הכל את כל מה שישב לי המון זמן על הלב והייתי מתה כבר להגיד אותו. כל התקופה האחרונה בפורום ממש לא מוצאת חן בעיניי. דסססי אני כל כךך מסכימה איתךך בהכל אבל כל כך. אין מישהו שיכל להסביר את מה שכולם חושבים יותר טוב ממך. סוף סוף למישהו היה פה את האומץ לבוא ולהגיד הכל ולשפוך את הכל. הפורום הזה כבר ממזמן לא על רמה.. ועובדה שהמון אנשים פה פחות כותבים ופחות נכנסים.. יש הרגשה מגעילה לפחות לי יש את ההרגשה הזאת ואני בטוחה שלעוד המון..פעם הייתי כותבת פה הרבה יותר אבל פשוט כבר לא כיף לי.. ועכשיו היה בכלל משהו שהעלה לי את העצבים כל כך!! אני ממש חושבת שלהוריד את אביחי מהאדימות זאת חוצפה! אביחי הוא הבנאדם שבזכותו הפורום קיים ובבזכותו אנחנו יודעים כל כך הרבה על אגם.. בזכותו אגם כתבה לנו המון פעמים בפורום, בזכותו אגם יודעת בכלל על הפורום. אנחנו כל כך צריכים להעריך אותו על כך ואני לא חושבת שמעריכים אותו מספיק בייחוד את הדר. אני עוזבת... עד שיהיה פורום אחר ששם נוכל באמת להעריך את אביחי ואת כל מה שהוא עשה בשבילנו ובשביל אגם! חשוב לי להגיד לכולכם שאנחנו דווקא ברגעים האלה צריכים להיות הכי הכי מאוחדים כמו שאנחנו יודעים ותזהרו לנתק את הקשר. אנחנו נעבור את זה אתם תיראו. מבטיחה לכם. בע"ה יהיה את הפורום החדש והכל יסתדר. וביחוש תדע שאנחנו אוהבים אותך כל כך ומודים לך על הכל. ממש תודה על כל העדכונים, ופשוט תודה על הכל. יש לי דבר אחד להגיד לך אתה מלך
אני אוהבת אותכם כל כך ואתם כל כך חשובים לי אבל כל כך. וחשוב לי שתדעו את זה. זיו.

oorlyy1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo7.gif../images/Emo205.gif

זיוושקה
אני מבינה ת'מצב אבל אני לא חושבת שצריך לעזוב,. אם אתם כ"כ כועסים על הדר פשוט תתעלמו ממנה או לא יודעת מה תעשו.. אבל זה לא יעזור לברוח.. צריך להתמודד עם המצב!!! ובלי קשר: לא דיברנו מלא זמן! אני דורשת הודעה במסן

שירקי 1

New member
חברים יקרים שלייי!!!:)../images/Emo41.gif

הדס בעצם את אמרת את הכול מאמי..ובאמת כל מילה נכונה..את צודקת בהכול,אני איתך! אני אישית לדעתי עוזבת,עד לפורום החדש..כולנו אני מקווה נשמור על קשר באייסי,במסן בהכול ולא ניפרד לעולם כי באמת כל אחד ואחת מכם פה מדהים בפני עצמו ממש באמת כולכם כלכך קרובים לליבי ואתם ה-פורום הכי הכי שיכול להיות. אני מקווה שאנחנו נשמור על קשר חזק וטוב ולא נתנתק בגלל העזיבות למיניהן או ההתפלגויות בדעות או כל זה,שנשאר מאוחדים כולנו ביחד,כי כולכם מדהימים וכולנו צריכים להמשיך להיות מאוחדים וביחד. גם בגלל תקופה קשה בלימודים,תקופה קשה בכללי אני יודעת שאני לא ייכנס בקושי לכאן..אז אני מודיעה על עזיבה,אני לא מנתקת קשר ממש ממש ל=א אני נשארת בקשר מי שרוצה אתם יודעים איפה אני,ישלי מסן,ישלי אייסי מה שתרצו. אני אוהבת אותכם מאוד כל אחד ואחת מכם מאוד מאוד,אתם ילדים מדהימים שאי אפשר לתאר כמה... אני לא משנה לי האדימות,לא אדימות אביחי בעייני הוא ה-איש של הפורום,ה-לב של הפורום,ה-מקים של הפורום,הכול של הפורום הוא ילד מדהים ומקסים והוא עושה כלכך הרבה למעננו למען הפורום למען כולנו ואין עליו באמת שזה ילד נדיר ומקסים ויש כאלה שלא יודעים להעריך כנראה וחבל מאוד,אביחי ישלי להגיד לך ת=ו=ד=ה ענקית אחת..כמה שזה לא יביע הכול התודה על הכול ההשקעה,העבודה,הכול פשוט הכול אין אתה ילד מדהים יש כאלה שלא יודעים להעריך ומזלזלים בעיה שלהם אבל מבחינתי אתה היית,אתה עכשיו ואתה תישאר ה-לב והכול של הפורום. בפורום החדש אני כמובן ישתתף ב"ה...אני מקווה שזה יפתח בקרוב...(אני כותבת וכמעט שיורדות לי הדמעות) אני מצטערת לעזוב,אבל גם ככה שהייתי נוטשת אותכם אני יעזוב כבר מהסיבות שלי ומהסיבות שנוספו... אני מקווה לשמור עם כולם על קשר,אני מקווה לא להתנתק מאף אחד כי כולכם מדהימים ויקרים לליבי אחד אחד.. אני אוהבת אותככםם!!ואני מקווה שממש ממש מהר נחזור להיות בפורום מדהים,מקסים,מגובש כמו זה,כמו שאין באף מקום.ממש עצוב לי לעזוב אבל לא נורא אני יודעת שאנחנו נישאר ביחד תמיד באש ובמים...אוהבת אותכם מלאא... שלכם תמיד,ואתם תמיד בליבי. -שירק'י- מסן:[email protected] אייסי:208286087 למי שלא יודע...:]] אני אוהבת אותכם ומתקשה לעזובב ולסיים את ההודעה..אנחנו נשמור על קשר. אני יתגעגע ואני מחכה כבר לפורום החדש,המושלם שיהיה לנו! אני אוהבת אותכם,תשמרו על קשר..מתה עליכם אתם ילדים מדהימים אחד אחד!!! -שירק'י-

hadas m

New member
תודה לכולכם על התגובות../images/Emo204.gif

אליי, לפורום וכמובן לאביחי. אני מקווה שזה שכולםעוזבים לא פוגע בקשר החזק שקיים ביננו אע?

למעלה