חברים/ות, התפקדו/נה

AndreaCorr ©

New member
חברים/ות, התפקדו/נה ../images/Emo152.gif

כולם/ן מוזמנים/ות להתפקד, גם מי שרק קורא/ת ולא כותב/ת! שם: גיל: מיקום: שיר מועדף של הקורס: אלבום מועדף של הקורס: הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד:

TOMAT6

New member
מתפקד!

שמי דור, מפקד צוות בסוללה בזלת מנמר. השיר המועדף - long night. הקור האהוב, ANDI.ג€ כמובן. בן 20, גר בקרית שמונה. תותחנים-תחכום ועוצמה!

Hangman Jury 87

New member
אני

שם: אלדד גיל: 17.5 מיקום: נתניה שיר מועדף של הקורס: Runaway אלבום מועדף של הקורס: Talk on corners הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: Andrea אני מוסיף עוד כמה טוב? מה שאני שומע חוץ מהקורס ויהיה נחמד גם אם אתם תרשמו מה אתם שומעים חוץ: Aerosmith Incubus Travis Kid rock Cry Of The Celts (אלבום אירי טוב) Lord Of The Dance- גם אלבום אירי מצויין מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: הפורום מתעורר

TOMAT6

New member
תודה רבה

אני מבקר בפורום הזה מדי יום כבר יותר משנה. אני לא יודע מה גרם לי להענות להודעת ההתפקדות

TOMAT6

New member
עכשיו אני אכתוב יותר

אני פשוט בצבא, לא בבית. אני כותב דרך האינטרנט הסלולרי וזה לא הכי נוח. תודה רבה לך על קבלת הפנים!

yehudit b

New member
אניאניאניאנאי ../images/Emo26.gif

שם:יודית גיל: 17 וחודA מיקום: אי שם במרכז
שיר מועדף של הקורס: כרגע אין לי אחד מועדף אלבום מועדף של הקורס: האמת שיש לי שניים ככה שאין לי מה לענות הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: כולם מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: כלום. התגובה שלך

d o g b e r t

New member
אני../images/Emo13.gif

שם: נועם גיל: 22 מיקום: ר"ג שיר מועדף של הקורס: יש יותר מדי... אלבום מועדף של הקורס: FNF,TOC (תיקו) הקור האהוב עלי: אנדי
וחוץ מהקורס (#1) אני גם אוהב את: רדיוהד, נירוונה, Manic Street Preachers, משינה, sting/the police ,U2, נורה ג'ונס, ועוד...

AndreaCorr ©

New member
אני

שם: שרון גיל: 16 וחצי מיקום: הרצליה שיר מועדף של הקורס: Only When I Sleep אלבום מועדף של הקורס: האנפלאגד הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: אנדראה
מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: אני שמחה שהגיע הסופשבוע. שבת שלום לכולם.

RVD18

New member
אני

שם: אסף גיל: 20 וחצי מיקום: נתניה שיר מועדף של הקורס: So Young אלבום מועדף של הקורס: אנפלאגד הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: אנדריאה מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: כלום.

BABUSHKA17

New member
אני...

שם: אורטל גיל: 18 מיקום: תל אביב סיטי שיר מועדף של הקורס: אין אחד יש הרבה:) אלבום מועדף של הקורס:אנפלגד הקור/ית החביב/ה עליכם/ן:שרון מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: מי זאת השחרחורת הזאת? SHES BLACK SHES HOT.....אה אהייייייי!

AMIR HOREV

New member
Me

שם: אמיר חורב גיל:21 מיקום:נתניה שיר מועדף של הקורס: כולם אלבום מועדף של הקורס: האחרון פצצה, לא יודע אם הוא המועדף... הקור/ית החביב/ה עליכם/ן: כולם מסר לאומה, או סתם משהו שהתחשק לכם להגיד: עוד 5 חודשים אני משתחרר מצה"ל ואני טס להפועה של הקורס

אל הדגל!!

שם: ניר הרפז גיל: עוד חודשיים 20 מיקום: גר בראש"לצ, משרת באמצע שום מקום (סוללת טילי נ"מ עמיעז על גבול ים המלח) אלבום מועדף: Borrowed Heaven נכון לעכשיו אישתי לעתיד או לפחות הקורית החביבה עלי: אנדריאה מסר לאומה: "כמה זמן אני כבר מחכה שיבואו ימים טובים?" "יבואו, אל תדאג.. דאג רק מתי הם יבואו"

למעלה