חברות יקרות, הודעה חשובה

galeet

New member
בוקר טוב... או לא כל כך.. לכולן

זוהי זכותו המלאה של כל אחד לעזוב את הפורום או להחרים אותו מכל סיבה. זכותם של מנהלים להתפטר. אבל לקרוא להריסת הפורום הזה... זה אפילו לא חינוכי.ישנן דיעות שונות וזהו מחירם של דמוקרטיה ופלורליזם (אני מקווה שכולם בעד)- לפעמים עלינו להסכין עם תופעות שהן לא לרוחינו. וכנ"ל לגבי הארכיון: הקבצים בארכיון לא שייכים למנהלות, ולא ייתכן שתיקחו אותם איתכן- גם אם אלה קבצים שאתן העליתן- כי כשנותנים מתנה לא לוקחים אותה בחזרה עם סיום מערכת היחסים. לדעתי תורם הצעד הקיצוני הזה לחיזוק הדימוי השמרני, המוסרני והפאטתי של הגננות והמורים. להזכירכם- בשנות ה-60 רצו הביטלס לבוא להופעה בארץ, והדבר נמנע בהוראת ראש הממשלה שטען שהם יקלקלו את הנוער. היחס למין ולמיניות משתנה בהתמדה. נכון, קורים בדרך דברים לא נעימים שקשה לנו לקבל או להסתגל אליהם. ימים יגידו אם הם ייכחדו או שייצמח מהם דבר חדש- כמו שקרה במוסיקה, באומנות פלסטית, בתיאטרון- וגם בחינוך.

oranit lev

New member
בוקר "טוב" ../images/Emo31.gifלך galeet

האם את באמת גננת או שמא מתחזה? הידעת שתפוז מעודדים קטינים למעשים לא מבוקרים למען טיול לחו"ל- בעקבות הצבעה לתחרות רייטינג שבסופה הזוכה יסע לחו"ל? הידעת שילדות- קטינות בנות 15 פותחות להן חדר עם מצלמה ומתערטלות בעידוד של קהל המונה מאות מעודדים? הידעת שבלוג טיוי הוא מאורה אפלה של פדופילים שמתנים מתן 5 נקודות לקטינה הנועזת ביותר שמסכימה לאונן מול המצלמה, לנעוץ חפצים באיבר מינה ולהיאנס וירטואלית תמורת טיול להוואי? תגידי, איפה את חיה? את משווה פדופיליות לאומנות? את משווה את להקת הביטלס האגדית לזוהמת המין האנושי? שמעת שגם בדמוקרטיה יש חוק? הידעת שהחוק אוסר פדופיליות בפרט ובאינטרנט בכלל? האם את מעודדת אתר בו קטינות עושות מעשים לא נתפסים (גם הן לא מבינות את חומרת המעשה שלהן- וכשיבינו, יקח הרבה שנים לתקן את נפשן)- למען טיול לחו"ל? האם את ראויה להיקרא מחנכת? בושי לך, אני מקווה שאת טרול, כי אם לא, בושה למערכת החינוך שבתוכה מסתתרת גננת התומכת בפדופיליות במסווה של פלורליזם ודמוקרטיה. חבל אורנית

גילי חן

New member
לגלית היקרה../images/Emo4.gif

אינני יודעת מה מניע אותך לצאת בהתקפה כ"כ נמרצת. אינני רואה אותך בפורום לעיתים קרובות משתתפת ומעלה דברים, לכן אני משתוממת על התגובה שלך ברוח קרבית כ"כ. אני זוכרת אותך מהפגישה הראשונה שלנו - של פורום האם זו את? או האם זה מתחזה כלשהו אינני יודעת.. ראשית, אנו לא הורסים את הפורום מי אמר?????????????????? אנחנו מתכוונים להקים אתר חדש משוכלל יותר! אז אל תאשימי בבקשה! לגבי הארכיון- אלישע ואני יצרנו אותו, החומרים נשארים והולכים איתנו... אם יש לך בעייה ספציפית עם חומר שהעלית אשמח למחוק אותו. נראה לי שאת מעוניינת להתסיס.. וחבל לי מאד. אנחנו המנהלות לא הורסות את הפורום! הפורום יישאר טוב מעניין חברתי- הוא פשוט ישנה כתובת... .

בעקבות עשרות מסרים אוהדים שקיבלנו

ובעקבות דעת הרוב המוחלטת כמעט גם כאן, על גבי הפורום, החלטנו, גילי ואני, כמנהלות פורום גננות להעבירו יחד עם מנהלי פורום מורים למקום אחר. הפורמט של הפורום יהיה ידידותי יותר למשתמש וישען על טכנולוגיה חדישה יותר. אין שום סיבה להשאיר כאן פורום וארכיון שכל משתתפיו ימצאו במקום אחר...הפורום הולך יחד איתנו המשתתפות שהפכו אותו בכוחות משותפים לפרוייקט חינוכי וערכי ממדרגה ראשונה. ובאשר לשמרנות ולדימוי השמרני של המורים והגננות, כל מי שמכירה אותי אישית (ויש כאן רבות כאלה) יודעת שאני אדם מאוד לא שמרני. אבל לא אוכל לתת יד ולגור בכפיפה אחת עם בלוג טי וי שתורם תרומה ישירה לירידת ערכי המוסר במדינת ישראל ולהידרדרות בני נוער. אין לדעתי שום פסול בשמרנות, היא עדיפה על ריקנות ועיסוק בהבלים וסטיות. אני מעדיפה "להיחשב כשמרנית" ולא לתת יד לתופעה קשה זו. אני תומכת בדבריה של שרהה ומזמינה אותך גלית לקרוא אותם שוב, ולעשות כעצתה- היכנסי לשם היום בחצות, ומחר ספרי לנו על גבי הפורום מה את חושבת כאדם, כאם וכמחנכת בישראל, או שאולי תשני את דעתך בעקבות מה שתיראי שם....

מחזקת את ידי המשתתפות, שמביעות את

התנגדותן לגור בכפיפה אחת עם מערכת מבישה כמו בלוג טי וי. מחזקת את ידי מנהלי פורום גננות ופורום מורים. מקווה שנעבור במהרה לביתינו החדש והמשופר. נכנסתי אתמול לבלוג טי וי והזדעזעתי מהניצול המחפיר של קטינים וחשיפתם לתכנים קשים לצפיה עבור בן אנוש. הרגשתי שעוד רגע אני מקיאה, ומיד עברתי לאתר אחר, אנושי... זוהי לא פורנוגרפיה "רגילה" אלא ירידה לשיפלות המדרגה, לדרגה של רפש וזוהמה. אני מתכוונת לחסום אתר זה בביתי לצפיה מחשש שילדי יחשפו לתכנים איומים אלה, ולהמליץ לכל מכרי לעשות כך. אמליץ גם לכל רכזי המיחשוב בבתי הספר בעירי ובערים הסמוכות לחסום את שרת האינטרנט של ביה"ס לתכנים אלה. לא ברורה לי ההערה הקטנונית לגבי הארכיון. מי שהעלתה קובץ לשם הפכה אותו לנחלת הכלל ולכן, מנהלות הפורום יעבירו את הארכיון לפורום החדש יחד עם כל הפורום החי והתוסס ומשתתפיו. מצטרפת לגילי, מי שמתחרטת על תרומתה לארכיון, אפשר עם המעבר למחוק את הקבצים שהעלתה אותה משתתפת במידה ותבקש. איתכן ובשבילכן שרית

מחזקת את ידי המשתתפות, שמביעות את

התנגדותן לגור בכפיפה אחת עם מערכת מבישה כמו בלוג טי וי. מחזקת את ידי מנהלי פורום גננות ופורום מורים. מקווה שנעבור במהרה לביתינו החדש והמשופר. נכנסתי אתמול לבלוג טי וי והזדעזעתי מהניצול המחפיר של קטינים וחשיפתם לתכנים קשים לצפיה עבור בן אנוש. הרגשתי שעוד רגע אני מקיאה, ומיד עברתי לאתר אחר, אנושי... זוהי לא פורנוגרפיה "רגילה" אלא ירידה לשיפלות המדרגה, לדרגה של רפש וזוהמה. אני מתכוונת לחסום אתר זה בביתי לצפיה מחשש שילדי יחשפו לתכנים איומים אלה, ולהמליץ לכל מכרי לעשות כך. אמליץ גם לכל רכזי המיחשוב בבתי הספר בעירי ובערים הסמוכות לחסום את שרת האינטרנט של ביה"ס לתכנים אלה. לא ברורה לי ההערה הקטנונית לגבי הארכיון. מי שהעלתה קובץ לשם הפכה אותו לנחלת הכלל ולכן, מנהלות הפורום יעבירו את הארכיון לפורום החדש יחד עם כל הפורום החי והתוסס ומשתתפיו. מצטרפת לגילי, מי שמתחרטת על תרומתה לארכיון, אפשר עם המעבר למחוק את הקבצים שהעלתה אותה משתתפת במידה ותבקש. איתכן ובשבילכן שרית

גילי וענת, מחזקת את ידיכן

אלך איתכן לאן שתלכו כל הכבוד על הדבקות בערכים ובאמת לאמיתה. אני רואה בכן נשות חינוך אמיתיות ומנהיגות. שלכן נעמה

בנות הפורום היקרות !!

ראשית, גם אני מזועזעת מהפירוט הדוחה שניתן כאן לגבי הבלוג ואני מבינה עכשיו יותר את פשר המהומה. אולם אני חושבת שבד בבד עם עזיבת פורטל "תפוז" אנחנו חייבות ללכת עד הסוף עם השליחות החינוכית ולערב בנעשה גוף נוסף כמו המועצה לשלום הילד. האם מישהו מהנהלת "תפוז" ער לנעשה? האם מישהו מהם הגיב רישמית? איך הם מגבים גועל נפש כזה ??

חצרונית

New member
../images/Emo45.gifגננות יקרות

שמחה מאוד לראות את תגובתכן החיובית לגבי מעבר למארח אחר, ההולם יותר את הרוח החינוכית שלמענה אנו טורחים יום יום. כאשר התפטרו אלישע וחיה, היה ברור בפורום מורים, כמדומני פה אחד, שאנו מעדיפים פורום אחר מאשר לוותר על חיה ואלישע כמנהלי הפורום כמו שאמר ירוןY מפורום מורים: בית אפשר להחליף, משפחה לא. בימים הקרובים יועלה הפורום החדש. דרך אגב, גלית, אני בטוחה שרובנו לא צדקנים כל כך גדולים. אך אני כאם ומורה חושבת שכדאי לעשות פסק זמן ולשים לב לאן מדרדרת החברה שלנו. יכול להיות שלא הצלחנו למנוע את עלייתם של הבלוגים למיניהם, אך קשה לי לשבת בצד ולהגיד: "לא ידעתי" שיהיה לכולם פורים שמח

למרות שאני ממעטת לכתוב כאן ויותר

נעזרת בכן בשאלות לגבי חינוך ילדי, אני חייבת לחזק אתכן במאבקכן הנכון! אני צעירה מרובכן בשנים רבות, וקרובה יותר בגילי לגילם של הנערות והנערים משתתפי בלוג טי וי. אין ספק שהפורנוגרפיה בארץ עברה מהפך לרעה, שמחזק את הריקנות בה לוקה הדור הצעיר, דור ה"אסקייפ"... למרות שאני צעירה, זורמת ו"גזעית" הזדעדעתי לראות את הנעשה בבלוג טי וי ואני חושבת שמאבק המורים והגננות צודק. האם אין כל דרך לשכנע את הנהלת תפוז לרדת מה"טרנד" החדש והנורא? האם תפוז מוכנים לוותר על שני פורומים איכותיים לטובת רייטינג והוזלת ערכים של כבוד האדם ושלום הילד? אין שם מישהו שאפשר לדבר איתו בכל התפוז העצום הזה? אם אכן אין עם מי לדבר- כדאי לעבור למקום מכובד וערכי יותר.

אל לנו לתת ידינו כאמהות וכמחנכות

לפורנוגרפיה קשה, סאדיזם מתועד, ופדופיליה לשמה! אין לתופעת הבלוג טי וי של תפוז אח ורע בישראל, מה גם שהשתתפות קטינים בסיטואציות כפייתיות והרסניות כגון אלה היא מנוגדת לחוק ופוגעת בבטנו הרכה של הנוער- דור העתיד של מדינת ישראל. כל הכבוד למנהלות ומשתתפות הפורום היקר הזה, ופורום המורים בראשותם של חיה ואלישע. אני איתכן. רויטל

חצרונית

New member
בנוגע לעצומות למיניהן

חיה ואלישע פנו פעמים רבות להנהלת תפוז, והשורה התחתונה היא: שקהילת המורים זניחה לעומת הרייטינג שהבלוגים מביאים להם. בנוסף ציין אלישע שכל מעשה שיגרור רעש תקשורתי, כמו למשל לפרסם את העזיבה שלנו וכדומה, רק יתרום לרייטינג שלהם. שכן אז אנשים ייכנסו לבלוגים רק כדי לראות במה מדובר

אירית י

New member
לא הבנתי על מה הכעס

נכנסתי לקישור לבלוגים וראיתי שכמו שיש רשימה של פורומים כך יש גם רשימה של בלוגים (לא נכנסתי לבלוג מהרשימה). ראיתי שיש בלוגים לרפואה, לספרות וכד' ובינהם גם בלוגים לסקס. עד כאן לא הבנתי על מה הרעש. חשבתי לעצמי כמשל, נו, בת"א יש זונות. אז כל המורים והגננות בת"א יעברו דירה? כעת, אחרי שקראתי את התאור של אחת הבנות ובו הסבר מפורט, אני פשוט מזועזעת. ברור שלא אתן יד למנגנון כזה לשרוד ואני מצדיקה את כל היוצאים נגד. ויותר מכך אני תמהה, האם זה חוקי??????!!!!!!! כפי שחגית שאלה, מה עם המועצה לשלום הילד? היכן הם בתמונה? אני חושבת שיש לנסות ולערב כמה שיותר פורומים בתפוז ולבקש שיעתיקו את מקומם כפי שאנחנו עושים. פשוט זוועה!!! ולסיום אני רוצה להגיד כמה מילים להגנתה של GALLITT שהותקפה כאן. מההכרות שלי איתה במפגש הפורום יש לי הרושם שהיא (כמוני) לא ידעה בדיוק את גודל הזוועה (עדיין לא נכנסתי לשום בלוג ולמען האמת, אין לי אומץ לעשות זאת אחרי התאורים שנכתבו). אני יכולה רק להניח - משום שלא דיברתי איתה, שהיא דיברה רק בעד הדמוקרטיה ולא בעד ניצול מיני זוועתי של קטינות.

צילציל

New member
הגיע הזמן שכל אחת תשלח מכתב לשרת

החינוך לימור לבנת לידע ולהביע את שאט נפשינו ממה שנעשה כל כך בגלוי ובנגישות כה גדולה לכל ילד שנכנס לאינטרנט. זה לא מספיק להעביר עצמינו למקום אחר. צריך לדרוש חוק נגד אתר ומנהלי תפוז שישבו במעצר על שידול קטינות שזקוקות לתשומת לב , לקבל אותה לכאורה מרצון ושיתוף פעולה. איזו דרך נלוזה לשימוש בחולשות של צעירות.זה לא מספיק רק להתרחק בענין הפורום. אני לא מקנאה במורים שעומדים מול כיתה של ילדים מגורים בצורה היצרית והחייתית ביותר.

אלהלה

New member
עוברים דירה!

לקח לי יום וחצי להבין מה בדיוק קורה פה, והדברים באמת דוחים ביותר. עם כל הכבוד לתפוז ולפורומים הטובים שקיימים בו מסתבר שמה שיותר חשוב הוא הרייטינג ולא משנה באיזה מחיר. להעלות מסגרות שבהן ילדים חשופים ונחשפים לכל מי שמתחשק לו, להביא ליצרים האפלים ביותר מקום של כבוד - כנראה שזה מה שחשוב למפעילי תפוז וחבל מאוד. הפורום הזה כבר היה קיים לפני שעבר לתפוז וימשיך להתקיים גם אחרי שיעבור מתפוז. גם אני בעד הזכות לבחירה אבל יש גם גבול ולשני הפורומים מורים וגננות יש מספר לא מבוטל של מבקרים - גם לנו יש מקום להביע דיעה וכשהיא לא מתקבלת להתקפל ולעבור למקום אחר שיעמוד בגבולות הטעם הטוב - לדעתי גם למשטרה יכול להיות עניין בבלוגים כאלה ואולי צריך לערב גם אותם כי הדברים שנעשים שם הם לא ממש חוקיים, לא נראה לי שמישהו מההורים של הילדות המתערטלות בבלוג מודע למה שבתו עושה בכלל. בקיצור - אני בעד לעבור למקום אחר ולו רק גם בשביל להבהיר שאנחנו עומדים מאחורי המעמד והתפקיד שאנחנו ממלאים בחיי הקהילה. רק תודיעו לנו קודם לאן עוברים
שלא נכנס לחדר רייק !

למעלה