חברות התחבורה הציבורית הטובה בישראל

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מה זה קשור? רואים שאין לך שום מושג בנושא הזה.

בטח צודק ולכן מטרופלין זכתה במכרז הכי גדול בש
בשרון ,אני מתבסס על עובדות ,לא משאלת לב .
מה זה קשור? רואים שאין לך שום מושג בנושא הזה.
חברות לא זוכות בהכרח זוכות במכרזים על סמך איכות השירות שלהם.
אני לא אומר שמטרופולין לא טובים. זו בהחלט חברה טובה וגם ציינתי בעצמי שהיא הטובה ביותר מבין החברות החדשות, יחד עם ואוליה. אבל בפרמטרים רבים הן עדיין לא מגיעות לרמה של אגד ודן מבחינתי.

אתה בא לפה וחושב שאתה יודע הכל, בזמן שרוב מה שכתבת בשרשור הזה שגוי מיסודו.
בין אם על האינטרנט באוטובוסים של אגד ("רק באוטובוסים עם המדבקה יש"
), על מכשירי הכירטוס ("מטרופולין היו ראשונים"
) ועל זמני הנסיעה של אגד לבאר שבע בשבת ("לאגד לא היו נסיעות בשבת"
).
אתה ממציא עובדות מדמיונך בזמן שמה לעשות, יש כאן אנשים שמבינים בזה באמת.
אין לך שום מושג אבל אתה שחצן גדול.

אורי404

New member
דווקא פה בחלק מהדברים הוא צודק

לכן כתבתי למעלה לאורי
שלא יבלבל אותו עם עובדות.
זה הבחור שכולם מתווכחים איתו ובסוך הוא תמיד צודק, לא ?
לא על האוטובוסים ההיברידיים או על נסיעות מוקדמות יותר בשבת. זה לא נכון.
אבל "מטרופולין" בהחלט שיפרו מאוד באזור השרון. לא הכל מושלם ועוד יש מה לשפר. אבל נקווה, שכאשר יש מכרזים באזורים אחרים, יהיו ליטושים, כפי שזה נעשה בשרון.

romcd

New member
לזה התכוונתי אורי, עשו שינוי לטובה וקשה לישרא

לא על האוטובוסים ההיברידיים או על נסיעות מוקדמות יותר בשבת. זה לא נכון.
אבל "מטרופולין" בהחלט שיפרו מאוד באזור השרון. לא הכל מושלם ועוד יש מה לשפר. אבל נקווה, שכאשר יש מכרזים באזורים אחרים, יהיו ליטושים, כפי שזה נעשה בשרון.
לישראלים לפרגן ,תמיד מה יש לשפר, אבל אני מבטיח לכולם שאף אחד לא מתגעגע לדן ולא מזכיר אותה כמו במקומות אחרים ולזה אני מתכוון הניצחון של מטרופלין !!!!

לכן היא זכתה במכרז בשרון שהוא הכי גדול מבחינה כלכלית ומבחינתי בצדק .

mister K

New member
אנחנו מפרגנים.

לישראלים לפרגן ,תמיד מה יש לשפר, אבל אני מבטיח לכולם שאף אחד לא מתגעגע לדן ולא מזכיר אותה כמו במקומות אחרים ולזה אני מתכוון הניצחון של מטרופלין !!!!

לכן היא זכתה במכרז בשרון שהוא הכי גדול מבחינה כלכלית ומבחינתי בצדק .
אנחנו מפרגנים.
אבל זה לא משנה את הדעה שדן יותר טובים בדברים מסוימים.
מטרופולין זכתה באשכול השרון משום שהיא הציעה את ההצעה הטובה ביותר במכרז. יתכן שגם הניקוד המשוקלל של החברה תרם לכך, אך בסופו של דבר זה לא תמיד מה שקובע.
אתה גם לא באמת יודע אם מכרז השרון הוא "הכי גדול מבחינה כלכלית". אתה סתם אומר מה שנראה לך וכבר טעית כמעט בכל מה שכתבת בשרשור הזה.

romcd

New member
הגעתי למסקנה שאתה מחפש אותי גם אם אני צודק

אנחנו מפרגנים.
אבל זה לא משנה את הדעה שדן יותר טובים בדברים מסוימים.
מטרופולין זכתה באשכול השרון משום שהיא הציעה את ההצעה הטובה ביותר במכרז. יתכן שגם הניקוד המשוקלל של החברה תרם לכך, אך בסופו של דבר זה לא תמיד מה שקובע.
אתה גם לא באמת יודע אם מכרז השרון הוא "הכי גדול מבחינה כלכלית". אתה סתם אומר מה שנראה לך וכבר טעית כמעט בכל מה שכתבת בשרשור הזה.
כנראה אתה מקורב לאגד .
אתה מוזמן לקרוא .
http://tbk.mako.co.il/article/325083

romcd

New member
מטרופולין גברה במכרז הענק על חברת קונקס (Veol

כנראה אתה מקורב לאגד .
אתה מוזמן לקרוא .
מטרופולין גברה במכרז הענק על חברת קונקס (Veolia Transportation) ועל חברת עלית (שבבעלות קווים, שאשא הסעות ו-א.נ נתניה). הניקוד במכרז התבסס על היקף הסובסידיה (אחוז מהפדיון) שתדרוש המציעה מן המדינה עבור הפעלת הקווים (65%), ניקוד ההצעה התפעולית שהגישה (25%) וציון החברה בבקרה התפעולית (15%).

והיא זככתה בצדק.

mister K

New member
יופי, מה אתה רוצה להגיד פה?

מטרופולין גברה במכרז הענק על חברת קונקס (Veolia Transportation) ועל חברת עלית (שבבעלות קווים, שאשא הסעות ו-א.נ נתניה). הניקוד במכרז התבסס על היקף הסובסידיה (אחוז מהפדיון) שתדרוש המציעה מן המדינה עבור הפעלת הקווים (65%), ניקוד ההצעה התפעולית שהגישה (25%) וציון החברה בבקרה התפעולית (15%).

והיא זככתה בצדק.
הניצחון במכרז לא נקבע בהכרח לפי איכות החברה. מה אתה לא מבין?

mister K

New member
והנתונים שהבאת מראים בדיוק את מה שאני אומר.

והנתונים שהבאת מראים בדיוק את מה שאני אומר.

romcd

New member
קודם כל התעלמת מזה שרשום שזה המכרז הגדול ביות

ביותר בניגוד מוגמר לדבריך , אתה אם כל הכבוד לא יכול לקחת את הזכייה שעברה וועדות ועשרות אנשים מקצועיים ,אתה כמוני רושם תגובות בפורום ואחרים קבעו באופן מקצועי שמטרופלין

חברה ראויה ,פשוט ככה ,אתה סתם נלחם להוכיח משהו אחר מה גם שמסכימים אתי פה בפורום לגבי אגד ולגבי מטרופולין.

mister K

New member
אתה עדיין לא קולט מה שמסבירים לך...

ביותר בניגוד מוגמר לדבריך , אתה אם כל הכבוד לא יכול לקחת את הזכייה שעברה וועדות ועשרות אנשים מקצועיים ,אתה כמוני רושם תגובות בפורום ואחרים קבעו באופן מקצועי שמטרופלין

חברה ראויה ,פשוט ככה ,אתה סתם נלחם להוכיח משהו אחר מה גם שמסכימים אתי פה בפורום לגבי אגד ולגבי מטרופולין.
אתה עדיין לא קולט מה שמסבירים לך...
מה שאתה מסרב משום מה לקלוט, הוא שמטרופולין לא זכתה במכרז משום שהיא "הכי טובה".
גם חברת סופרבוס הזוועתית זכתה במכרז בית שמש ופרוזדור ירושלים שגם הוא לא קטן, וגם חברת קווים הגרועה זכתה עכשיו בשני מכרזי ענק, שלפחות אחד מהם יותר גדול ממכרז השרון. אין שום קשר בין איכות השירות של החברה לבין זכייה במכרזי משרד התחבורה, תקלוט את זה!
מטרופולין זכתה במכרז השרון בעיקר משום שההצעה שלה לסבסוד השירות הייתה הטובה ביותר. הרי אתה בעצמך הבאת לכאן את הנתונים שמראים בדיוק את זה שחור על גבי לבן! אז על מה אתה ממשיך להתווכח?!
ואני כן ציינתי שמדובר במכרז הגדול ביותר בשלב הראשון, אבל זה לא אומר שהוא גם הרווחי ביותר או ה-"גדול כלכלית" כמו שאתה הגדרת את זה. אין בהכרח קשר בין גדול לרווחי!

אני לא נלחם להוכיח כלום כי אני לא צריך להוכיח כלום. בסך הכל הבאתי עובדות שידועות לרבים כאן.
אתה היחיד פה שנלחם ומתווכח כדי לפאר את מטרופולין כמה שיותר, למרות שרבים כאן לא מסכימים איתך ולמרות שאתה מפגין בורות משוועת בכל הנוגע למכרזי משרד התחבורה ולעברן של החברות.

אבל תמשיך להתווכח...

מטרופולין זכתה כי נתנה את ההצעה הטובה ביותר,

מטרופולין זכתה כי נתנה את ההצעה הטובה ביותר,
לא כי היא החברה הטובה ביותר...
ואם היא אכן החברה הטובה ביותר, הכיצד היא לא זכתה במכרז מודיעין-רמלה-לוד ומכרז נתניה-חדרה????

droriko

New member
נו וקוים גברה עליה בחשמונאים

והיא זככתה בצדק.
נו וקוים גברה עליה בחשמונאים
אז עכשיו קוים חברה יותר טובה? המכרזים האלה לא מראים הרבה

mister K

New member
אני לא עובד באגד ולא מחפש אותך.

כנראה אתה מקורב לאגד .
אתה מוזמן לקרוא .
אני פשוט שונא שגולשים שאין להם מושג כותבים בפורום שטויות ועוד מתווכחים על זה אחר כך.
שמת לב כמה פעמים בשרשור הזה כתבת את צמד המילים "אני צודק"?
כבר הבנו כאן שלדעתך אתה תמיד צודק "וכולם אוכלים את הכובע". אני מציע לך להרגיע את השחצנות שלך כי אתה כבר עושה מעצמך צחוק, מול אנשים בקיאים בתחום שכותבים פה וקוראים את השטויות שאתה מתעקש על צדקתן.

לעניין הכתבה: מכרז השרון הוא המכרז הכי גדול שיצא בשלב הראשון של הרפורמה (בשלב השני שהחל עכשיו המכרזים גדולים יותר). אף אחד לא אמר שזה המכרז הכי רווחי, ובטח שמטרופולין לא זכו בו רק כי לכאורה הם היו הכי טובים.
אתה לא יודע כמה מטרופולין באמת מרוויחה שם והאמת שגם אני לא יודע, אז אל תסיק מסקנות שווא מכתבות באינטרנט.

romcd

New member
פשוט אני הראשון שהוכיח לך שאתה לא ישר עם

אני פשוט שונא שגולשים שאין להם מושג כותבים בפורום שטויות ועוד מתווכחים על זה אחר כך.
שמת לב כמה פעמים בשרשור הזה כתבת את צמד המילים "אני צודק"?
כבר הבנו כאן שלדעתך אתה תמיד צודק "וכולם אוכלים את הכובע". אני מציע לך להרגיע את השחצנות שלך כי אתה כבר עושה מעצמך צחוק, מול אנשים בקיאים בתחום שכותבים פה וקוראים את השטויות שאתה מתעקש על צדקתן.

לעניין הכתבה: מכרז השרון הוא המכרז הכי גדול שיצא בשלב הראשון של הרפורמה (בשלב השני שהחל עכשיו המכרזים גדולים יותר). אף אחד לא אמר שזה המכרז הכי רווחי, ובטח שמטרופולין לא זכו בו רק כי לכאורה הם היו הכי טובים.
אתה לא יודע כמה מטרופולין באמת מרוויחה שם והאמת שגם אני לא יודע, אז אל תסיק מסקנות שווא מכתבות באינטרנט.
עצמך ,אני שופט על פי המציאות ,יש לך את אפרת תושבת ירושלים שחושבת שאגד גרועה ,לעומת זאת יש תושב השרון שחושב שמטרופולין עשתה רק טוב לאזור שלו .

אתה כנראה גר בירושלים ואז אפשר להבין, כי אין לך שום חברה אחרת חוץ מאגד ...

mister K

New member
לא הוכחת לי כלום פרט לבורותך בנושא ושחצנותך.

עצמך ,אני שופט על פי המציאות ,יש לך את אפרת תושבת ירושלים שחושבת שאגד גרועה ,לעומת זאת יש תושב השרון שחושב שמטרופולין עשתה רק טוב לאזור שלו .

אתה כנראה גר בירושלים ואז אפשר להבין, כי אין לך שום חברה אחרת חוץ מאגד ...
מכרז השרון הוא אמנם המכרז הכי גדול שיצא בשלב הראשון, אך הוא לא בהכרח הכי רווחי או "גדול כלכלית" כמו שהגדרת זאת. זו הייתה כוונתי ואני מניח שהיא הייתה ברורה, אז אל תנסה לסלף פה דברים שנכתבו.

לגבי מה שאתה מגדיר כ-"מציאות": שיגידו מה שיגידו. להם יש דעה משלהם ולי דעה משלי, שמבוססת הן על עובדות שידועות לי והן ועל ההתנסות האישית שלי.
ואגב, אני לא כתבתי פה פעם אחת בכל השרשור הזה שמטרופולין היא חברה גרועה.

ואני לא גר בירושלים כך שהתיאוריה שלך נכשלה.

mister K

New member
וגם אם נניח והיית צודק...

מכרז השרון הוא אמנם המכרז הכי גדול שיצא בשלב הראשון, אך הוא לא בהכרח הכי רווחי או "גדול כלכלית" כמו שהגדרת זאת. זו הייתה כוונתי ואני מניח שהיא הייתה ברורה, אז אל תנסה לסלף פה דברים שנכתבו.

לגבי מה שאתה מגדיר כ-"מציאות": שיגידו מה שיגידו. להם יש דעה משלהם ולי דעה משלי, שמבוססת הן על עובדות שידועות לי והן ועל ההתנסות האישית שלי.
ואגב, אני לא כתבתי פה פעם אחת בכל השרשור הזה שמטרופולין היא חברה גרועה.

ואני לא גר בירושלים כך שהתיאוריה שלך נכשלה.
ואתה לא, כי אני התכוונתי לדבר אחר אבל אתה ישר קופץ: "אני צודק! אני צודק! אני צודק! אני הוכחתי! אני הוכחתי!"

אבל נניח שבאמת היית תופס אותי בטעות ומוכיח שאני לא ישר עם עצמי...
זה עדיין היה מתגמד לאור כל השטויות במיץ עגבניות שכתבת בכל השרשור הענק הזה וגם בשרשורים אחרים מאז שצצת כאן בפורום.
באותם שרשורים וגם בשרשור הזה, מספר לא מבוטל של חברי פורום שונים ומכובדים העמידו אותך על עצם השטות שבדבריך. אם זה עדיין לא מפריע לך ואתה ממשיך לחיות בסרט שאתה תמיד צודק, אז כנראה שאתה בבעיה.

romcd

New member
אבל מה לעשות שאתה הולך נגד הזרם

ואתה לא, כי אני התכוונתי לדבר אחר אבל אתה ישר קופץ: "אני צודק! אני צודק! אני צודק! אני הוכחתי! אני הוכחתי!"

אבל נניח שבאמת היית תופס אותי בטעות ומוכיח שאני לא ישר עם עצמי...
זה עדיין היה מתגמד לאור כל השטויות במיץ עגבניות שכתבת בכל השרשור הענק הזה וגם בשרשורים אחרים מאז שצצת כאן בפורום.
באותם שרשורים וגם בשרשור הזה, מספר לא מבוטל של חברי פורום שונים ומכובדים העמידו אותך על עצם השטות שבדבריך. אם זה עדיין לא מפריע לך ואתה ממשיך לחיות בסרט שאתה תמיד צודק, אז כנראה שאתה בבעיה.
אגד לא חברה טובה ואתה מנסה לשכנע הפוך, אני צודק כי אני מתבסס על השטח ומשרד התחבורה שלהם הסמכות ,אם מחר תעבוד במשרד התחבורה ותקבל החלטות ,אז נדבר ,לשבת

מול המחשב ולעשות חישובים זה פשטני מדי ,כמו הרבה כאלה שחושבים על אפליקציה לאייפון ,אבל לא יודעים לכתוב אותה טכנית מעשית , אנשים מסיימים תואר ראשון בשביל ,זה הרבה

יותר מלהתלונן בפורום ולכן אני נותן קרדיט על זה שמטרופלין לא נבחרה סתם במכרז הכי גדול כלכלית במדינה ואתה גם יודע את זה .

mister K

New member
אתה פשוט חצוף ברמות שלא יתוארו.

אגד לא חברה טובה ואתה מנסה לשכנע הפוך, אני צודק כי אני מתבסס על השטח ומשרד התחבורה שלהם הסמכות ,אם מחר תעבוד במשרד התחבורה ותקבל החלטות ,אז נדבר ,לשבת

מול המחשב ולעשות חישובים זה פשטני מדי ,כמו הרבה כאלה שחושבים על אפליקציה לאייפון ,אבל לא יודעים לכתוב אותה טכנית מעשית , אנשים מסיימים תואר ראשון בשביל ,זה הרבה

יותר מלהתלונן בפורום ולכן אני נותן קרדיט על זה שמטרופלין לא נבחרה סתם במכרז הכי גדול כלכלית במדינה ואתה גם יודע את זה .
אתה פשוט חצוף ברמות שלא יתוארו.
אני לא עושה חישובים מול המחשב ואתה לא מתבסס על משרד התחבורה. אתה יודע בכלל מה אני עושה? יש לך מושג בכמה אוטובוסים נסעתי? אתה מכיר אותי? לא, נכון? אז תירגע ומהר.

אף אחד במשרד התחבורה לא אמר לך שמטרופולין היא החברה הכי טובה וזכייתה במכרז השרון לחלוטין לא מוכיחה שהיא החברה הכי טובה. חברת קווים זכתה עכשיו במכרז יותר גדול מהשרון, אז זה אומר שעכשיו היא החברה הכי טובה? לא. אין שום קשר! יש פרמטרים מסוימים שלפיהם זוכים במכרז. מדד איכות השירות מהווה אחוז קטן מהם.
אגד ודן כלל לא רשאיות להתמודד במכרזים וזה לא משום שהן פחות טובות. אלו הכללים של הרפורמה ואתה מסרב להבין את זה וממשיך בעקשנותך.

ובלי קשר, מכרז השרון היה הגדול ביותר מבחינת היקפו בשלב א' של הרפורמה, אבל זה לא אומר שהוא גם הכי "גדול כלכלית"... כי הכי גדול הוא לא בהכרח הכי רווחי ולך אין שום דרך לדעת כמה מטרופולין מרווחים שם באמת.

נגמרה לי הסבלנות לנסות ולהסביר לך את זה. לא משנה מה יגידו לך, אתה תמשיך לדבוק בעמדתך השגויה שמבוססת על חוסר ידע משווע.
יש לך בעיה מאוד קשה ואני אומר זאת בשיא הרצינות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה