חבר'ה.. בשורה מרה :(

InnocenceLost

New member
חבר'ה.. בשורה מרה :(

היום הייתה תהופעה של אביב גפן מהמבצע של סלקום ב20 שקל.. אז במקרה את מי קולטים שם מאחורה: את סטיבן ווילסון מלווה באחד שאין לי מושג איך קוראים לו שמצלם אותו כל הזמן אז כמובן הצטלמתי והתחלתי אשכרה לראיין אותו שם בין שאר התשבוחות על אופת' (דמניישן) ופורקיופיין טרי שאלתי אותו מתי הם מתכוונים סוף סוף להגיע ולהופיע בארצנו והוא ענה אפילו בלי התלבטות שכרגע "איטס אימפוסיבל" אחרי שחקרתי למה הוא אמר שהם לא מופיעים במקומות שלא כל חברי הלהקה סגורים עליהם לגמרי ועם כל האהבה שלו לארץ שלנו (ויש אהבה) לא מתפקידו לשכנע ולהכריח להגיע לפה (כןןן זה כן!!!) אז זהו חבריה, הוא המליץ לנסוע לראות בחו"ל =\ ואגב, כל אותו הזמן שאני חופרת לו, הבחור שאיתו לא מפסיק לצלם אותו אז מי יודע, אולי אני אכנס לאיזה סרט עתודה על סטיבן?
ואגב מעריצי אורפנד לנד.. ביררתי גם על זה והוא ענה: אלה החבר'ה הכי איטיים שיצא לי לעבוד איתם אי פעם (בגיחוך קל.. ) ורמז שבקרוב לאולפן הקלטות :D:D

InnocenceLost

New member
אהה ואיך שכחתי!!!!!!!!!!

שאלתי את סטיבן אם הוא מתכוון לעלות להופיע עם אביב והוא כמובן: לא לא, באתי רק לצפות ונחשו מי עלה!! הוא עלה לנגן איתו את PAIN.. מלווה בסולו מדהים יפיפיה וארוך כמו שצריך!! סער ספר ספר מה שמעתתת :)) ובסוף הערב באתי אליו ואמרתי לו : סטיבן יו טריקד מי! אמרת שאתה לא תעלה לנגן והוא ישר : לאא לאא זה הוא עכשיו אמר לי אני לא ידעתי!! חח חמוד :)

guttmann

New member
כמו ששקד אמר לי: "כפרע עלייך" :)

סטיבן הזה.. כזה חמוד :) אכן, שמעתי את הסולו ב"לייב" (דרך הפלאפון של אריאלה.., ואכן היה מדהים! רק לא הבנתי למה אביב שר, כי זה היה פשוט נורא. :)

LightbuIb sun

New member
אה

בקיץ 2006 שאלתי את סטיבן מה קורה עם אורפנד לנד והוא ענה בדיוק את אותה התשובה
בכל מקרה- האם צילמו אותו בווידאו או בסטילס? כי אם בסטילס, לכי תדעי, אולי זה לאסה הויל D: הוא אחראי להמון מהארט-וורק של סטיבן.

InnocenceLost

New member
חחחח...

תשמע, אורפנד הם באמת מ-מ-ש איטיים =\ וזה היה וידאו.. בחור מגודל כזה מממש גבוה שיער שטני חלק והוא לא גילה לי לאן זה מצולם! :(

Footprint

New member
מסתבר שאחרי הכל כן נצטרך לסבול איכויות מדהימו

איכויות סאונד מדהימות, שואו מרשים ומחסור בערסים בהופעה אירופאית של PT :(

hallucinative

New member
בהקשר להופעה שלהם בארץ

הגעתי לאתר הזה דרך המייספייס של פורקיופיין ונדמה כאילו זה אתר עצומות שאמורות לשכנע להקות שונות להופיע במקומות בהם עוד לא הופיעו (וכמו שאמר סטיבן וילסון זה בלתי אפשרי ולא מתפקידו לשכנע חברי להקה). מישהו יודע מה העניין עם האתר הזה? הוא שווה משהו? Demand Porcupine Tree

handlessman

New member
כן, אבל זה לא מה שיעזור...

הם לא יבואו לארץ בזמן הקרוב ככל הנראה.

למעלה